Зоряний Шлях• вчера в 23:30

Такие ночи холодные уже, Киев, вроде ж не август еще..

+14 и так всю неделю.
Не скажу что расстроена, но сижу в махровом халате на балконе)))
Забула що?• сегодня в 00:02
Да ,а я очень хочу +16 и влажность хоть ниже 70 ..

Пушап Мі мі• сегодня в 00:14
Ответ дляСамохвалова
Одеса он плавала весь день, мовчить
Втомилася, спить вже
ПуГоФФка• сегодня в 00:24
Да и день такой себе...вышла утром, как обычно, в футболке и очень пожалела, что не взяла кофту.
Раз одела не бу• сегодня в 00:42
Жара днем, духота ночью. Жду, когда хоть ночью станет прохладно.
Міс Всесвіт• сегодня в 00:45
В Одессе вот вечером выходили дождь и ветер, ощущается как осень
сама себе прекрасная• 2 часа назад
Ответ дляКарамелька
Я днём всё равно с вентиляторами. Иначе жарко))
Якщо на вулиці бути, то мені теж на вулиці зараз все одно жарко. Але в квартирі у мене не високий поверх; за домом парк і високі дерева що закривають вікна хоча в мене не прямо низький поверх; сторона де зранку сонце, а не цілий день; лоджії та утеплення на всю квартиру додаткове що не дає аж сильно прогріватися будівлі. І ще за парком зразу Дніпро, і у нас кругом та в квартирі завжди вітер та волога. Саме тому що вітер, вентилятор не треба. Але коли вже спекотно на вулиці, дома починаються тропіки через близькість води. А ось зараз як раз добре. Але точно не холодно.
сама себе прекрасная• 2 часа назад
Ответ дляЗоряний Шлях
Киев, левый берег)) на улице холодно в футболке))
В мене правий берег, були ввечері на острові кличковському, він за домом. І я, і моя дитина у футболках та шортах і було як раз нормально нам.
Ви дуже теплична дівчина. Мені просто як раз подруги мої весь час кажуть, що я мерзну коли вони ще легко вдіти, то треба цю тему завтра їм показати).