Детские_Будут?• 2 часа назад
На сз
Мені 27 років, і я зареєструвалася на міжнародному сайті знайомств у пошуках серйозних стосунків та створення сім´ї. Але дуже часто мені пишуть чоловіки, яким 60 років. Вони одразу говорять, що хочуть сім´ю, шлюбу і спільного майбутнього.
Я нікого не хочу образити, але для мене така різниця у віці занадто велика. Не знаю, як правильно і ввічливо відповісти, щоб не виглядати грубо чи невдячно.
Яка відповідь буде коректною, але водночас чітко дасть зрозуміти, що через велику різницю у віці я не бачу перспектив для стосунків?
Ладно ще чоловік 40-50 і то щоб був не бомж із перспективою,але 60 то занадто для мене
Мастер Клас• 2 часа назад
Деды всем пишут, кто младше на 30 лет. Заблокировать и не надо голову ломать, как вежливо ответить.
забиякина• 2 часа назад
Ответ дляВся в кредитах
40 для вас це уже багато, дивіться ровесника і молодше
И тем не менее, автор считает, шо 40-50 - возраст с перспективой 🤣
Детские_Будут?
• 2 часа назад
Ответ длязабиякина
Якщо чоловік готовий мені оплатити переїзд в Америку то чому ні?
Детские_Будут?
• 2 часа назад
Ответ длязабиякина
Але може бути і бомж в 60 який мріє про сімʼю
забиякина• 2 часа назад
Ответ дляМастер Клас
Мне в 40-45 80летние не писали, зато детский сад - постоянно ))
Грибной_Дождик• 2 часа назад
Ответ длязабиякина
аналогічно - 25-35....
забиякина• 2 часа назад
Ответ дляДетские_Будут?
В 40-50 лет - это состоявшийся обеспеченный мужчина, а не перспективный
забиякина• 2 часа назад
Ответ дляУкраїнка Маша
А разве нельзя там фильтр по возрасту поставить?
Можно, но для автора - слишком сложно
Мастер Клас• 2 часа назад
Ответ длязабиякина
Эти тоже, но детсаду потр@хаться типо опыта набраться, а эти куда...(туда же + опцию сиделки рассмотреть и корвалол подать ).
Попразендовна• 2 часа назад
Ответ длязабиякина
эх, если б они все в 40-50 были состоявшимися и обеспеченными))
забиякина• 2 часа назад
Ответ дляПопразендовна
Ну у меня с молодости такие. Я другими не интересовалась никогда )
Прикуси Язика• 2 часа назад
Ответ дляМастер Клас
Які потужні діди…
Стрибну в гречку• 2 часа назад
Ось ваша фраза з текста : Не хочу образити, але для мене така різниця у віці занадто велика.Ось і ї і відправляйте
Бавовнятий Пупс• 1 час назад
Ответ дляДетские_Будут?
Покажи как свое фото
Пишу каліграфічно• 1 час назад
Ответ дляПрикуси Язика
Які потужні діди…
я навіть знаю яку ви блогерку дивитеся
Мій не такий• 1 час назад
Там хіба немає в налаштуваннях такого, щоб вам не показувало чоловіків старше певного віку? І, відповідно, ви хм також не будете показуватись.
Соседушка• 1 час назад
Ответ длязабиякина
Детский сад моя любимая аудитория ☺️🤌❤️
Попразендовна• 52 минуты назад
Ответ длязабиякина
интересно, как в 19 летние могут быть состоявшимися) и обеспеченными разве что родителями.
Акукарача• 48 минут назад
Ответ дляДетские_Будут?
То напишите в анкете свои предпочтения сразу )))
КвартираЧья• 37 минут назад
Ответ дляМій не такий
а вдруг 60летнего миллионера отсеет? Автор не может так рисковать.