Заела_пластинка• вчера в 16:02

Яремче - вперше їду без авто

Хто там вже орієнтується, підкажіть, будь ласка.
Їду удвох із сином 11 років. Житло обиратиму ближче до мосту через Прут, щоб пішки ближче до Гедзьо парку і скель Довбуша. Так от, питання. Скелі Довбуша - пішки самі дойдемо чи треба доїхати чимось? Самі там не заблукаємо чи треба екскурсовод?
Де краще харчуватися? Чи є там продуктові магазини вдосталь бо по карті якось не густо? Хоча б воду питну купити велику бутиль і не тягти її далеко
Принцепесочка• вчера в 16:03
і від вокзалу пішки можна, і до скель пішки.. Там всюди в принципі пішки можна, все на долоні. Гугл карти вам в поміч, нашо той екскурсовод...

Поумничка• вчера в 16:05
пішки норм буде як на мене
автор Заела_пластинка • вчера в 16:06
Ответ дляПринцепесочка
та я з тими картами іноді і в місті можу блуконуть
Этожзвяздаяегообожаю• вчера в 16:08
для відпочинку без авто місце нездале,бо там лише ресторани/корми/кафе. Магазинчиків мало,ціни шалені і таки ви все будете тягти. і воду теж. якщо не хочете тягти,то це Трускавець. в центрі дешеве кафе-їдальня Рідний край,їж,пий,ціні смішні,порції великі. і їдь куди хочеш. Яремче для тих хто на авто,або живе на повному пансіоні,без купівель води і їжі.
Українка Маша• вчера в 16:09
Ходили від вокзалу пішки до скель . Не заблукаєте. Там по трасі
Українка Маша• вчера в 16:09
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Та нічого подібного . Були 3 тижні тому . Ціни як усюди. Є супермаркет Таврія, є ще декілька невеликих. Були без мвшини. Все ок
автор Заела_пластинка • вчера в 16:09
Ответ дляУкраїнка Маша
я мала на увазі по самому маршруту вже до тих скель, стежка Довбуша
Дивне створіння• вчера в 16:09
Як там в скелях заблукати,там вказівки намальовані
Этожзвяздаяегообожаю• вчера в 16:10
Ответ дляУкраїнка Маша
та не скажіть)))) порівняно з Трускавцем- небо і земля)))) вам скинути фото цін в їдальні Рідний край???))) в Яремче таких цін нема)))

автор Заела_пластинка • вчера в 16:10
Ответ дляУкраїнка Маша
Дуже дякую. А де жили? Що цікавого робили, де харчувались?
Українка Маша• вчера в 16:10
Ответ дляЗаела_пластинка
Та там усюди вказівники. Не заблукаєте . І людей там повно
автор Заела_пластинка • вчера в 16:10
Ответ дляДивне створіння
я там не була, того і питаю
автор Заела_пластинка • вчера в 16:10
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я не збираюсь в Трускавець. Питання саме про Яремче
Брюнетка в Мармеладе• вчера в 16:11
Ответ дляЗаела_пластинка
Там повно людей
Яремче ’вокзал- базар’
Брюнетка в Мармеладе• вчера в 16:12
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ви туди їсти їздите?
Этожзвяздаяегообожаю• вчера в 16:13
Ответ дляЗаела_пластинка
Ось. Цікаво де ви в Яремче за таку ціну поїсте. Порції великі. Одною солянкою наїстися можна з головою. І дуже смачно. Я особисто об´їздила і Яремче.і Буковель і Закарпаття. Була скрізь.
Брюнетка в Мармеладе• вчера в 16:13
Ответ дляЗаела_пластинка
Там без карт і без гіда розберетесь
автор Заела_пластинка • вчера в 16:14
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
от до чого це тут?? Ви розумієте, що це не має жодного відношення до моєї теми??
Брюнетка в Мармеладе• вчера в 16:14
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ви їсте тільки коли буваєте в Трускавці?

Этожзвяздаяегообожаю• вчера в 16:15
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ви туди їсти їздите?
Ну точно не ганяти по магазинах)) їжджу дихати повітрям. Пити воду. Купатися в термах. На екскурсії їздити. Але не бігати по Тавріях і скуповувати продукти .чи ще чого- готувати. Точно ні
Принцепесочка• вчера в 16:14
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
досить постити вже ваші ригаловки...вже сказали вам, що про Яремче тут
Этожзвяздаяегообожаю• вчера в 16:16
Ответ дляЗаела_пластинка
тоді будете ходити і все тягати у руках.
Брюнетка в Мармеладе• вчера в 16:16
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Щось вам не на користь відпочинок.
Пишите про те, що ніхто не запитував.
Чого ви вічно тулите той Трускавець в кожній темі, людина взагалі про Яремче запитує
автор Заела_пластинка • вчера в 16:16
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
ви дуже нав´язлива
Українка Маша• вчера в 16:17
Ответ дляЗаела_пластинка
Жили в Голівуд в центрі, якщо поїсти недорого і смачно -це Коломийка в центрі . Непогане кафе по типу їдальні . На 400 грн можна вдвох поїсти. Буже смачно в Красній садибі . В файці також сподобалось, але дорожче . В вареничній смачні вареники. Ходили на скелю, на пляж біля Слона . Ринок, Гедзьо, контактний зоопарк в ведмежій горі. Там можна покормити оленів, є гарний пруд. Їздили в Буковель в аквапарк . Від макдональдсу їде туди безкоштовний автобус
Українка Маша• вчера в 16:21
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я дуже за вас рада. Я можу дозволити собі поки на відпочинку їсти де мені подобається , а не їхати через це в Трускавець
автор Заела_пластинка • вчера в 16:18
Ответ дляУкраїнка Маша
О, як багато корисного, дякую! Скажіть, пляж - це прям ПЛЯЖ, купатись можна?
А розклад того автобуса не підкажете де глянути?
Українка Маша• вчера в 16:20
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
А хто вам про це казав? Ви самі придумали?
Українка Маша• вчера в 16:21
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Та ніхто нічого не тягвє. Шо ж ви лізете. Мо д без вас розберуться.
Українка Маша• вчера в 16:22
Ответ дляЗаела_пластинка
Ну можна . Малий купався. Вода тепла була . Але мілко і каміння .