как тебе такое илон маск• вчера в 21:38
Давайте погадаем на анонимах, давненько не было. Поехали. Я начну. Останусь?
как тебе такое илон маск
• вчера в 22:21
Ответ дляпані Солоха
Приедет?
Приедет и возможно не один, а несколько, как к Солохе )
как тебе такое илон маск
• вчера в 23:02
Ответ дляКусман Сиру
И шо? Как понять, автор))?
Сегодня у нас с вами никак. Щасти наступного разу ))
Кусман Сиру• вчера в 23:04
Ответ дляАкукарача
Зарахують на бажану спеціальність?
Кукарача))-народная шуточная песня-насмешка о таракане, который потерял способность двигаться,
Акукарача• вчера в 23:21
Ответ дляКусман Сиру
Я з gpt вже спробувала повідгадувати.
«Задумане здійсниться, але спочатку трохи ’потарганить’ нерви.»
«Відповідь: так. Але шлях буде звивистим, як у таргана, що тікає від світла.»
«Всесвіт не захотів давати пряму відповідь, тому прислав мем.»
«Це знак не шукати глибокого сенсу там, де його немає, а просто посміятися.»
Правильний останній варіант.
Кусман Сиру• вчера в 23:24
Ответ дляАкукарача
Я з gpt вже спробувала повідгадувати.
Правильний останній варіант.
Прикольно)
сказочное_Бали• сегодня в 01:12
Ответ дляАкукарача
Я з gpt вже спробувала повідгадувати.
Правильний останній варіант.
Он мне говорит что гадание фигня, если я хочу может подыграть