Аристократка-тунеядка• сегодня в 15:39
А так можно было? Про материал корпуса.
Echt Vulkanfiber» (з німецької — «справжня вулканізована фібра») — це міцний, легкий та довговічний композитний матеріал, виготовлений із пресованої целюлози. Найчастіше цей напис можна зустріти на вінтажних німецьких та європейських дорожніх валізах і скринях, випущених у період з 1930-х по 1970-і роки.Що таке вулканізована фібра?Виготовляється з оброблених шарів паперу або целюлози.Проходить хімічну обробку для часткового розчинення та злиття волокон.Пресується у твердий, схожий на ріг або пластик матеріал.Не розщеплюється, не тріскається і не ламається від ударів.
Зашла на 5минут• сегодня в 16:16
Шо як можна було? Ви вперше зустріли оголошення де опис не відповідає реальності? Вітаю вас, все буває вперше!