Сонячний день• 1 час назад
Може хтось таке проходив(
Жили разом з нареченим, через кілька днів збиралися подати заяву на одруження. Повернулася на тиждень додому щоб забрати останні речі. А вчора дзвоне мені жінка і каже, що дізналася, що ми одружуємося і хоче мене попередити, що він і зі мною і з нею, вона про все це знала, але кохає його. Почала скиду вати фото, коли він казав, що їде до дитини, то був неї. І все в такому дусі. Я йому все ви казала і сказала, щоб вислав всі мої речі поштою. Цей прост*тут звісно каже, що я все не так зрозуміла, ну і далі по списку.
Випила антидепресанти, але, звісно, нічого не допомагає.
Може, хтось був в такій ситуації і порозмовляє зі мною(((
Зоя Жорівна• 1 час назад
Ответ дляСонячний день
Його версія, що вона його переслідує, дати не ті, фото відремонтовані. Ридає в трубки, цирк.
Брехня! Ей он тоже самое говорил о вас. И у него и третья есть параллельно, а может и с бывшей женой по старой памяти. Чисто классические триангуляции мужичка с НРЛ, чаше этим перверты отличаются.
Сонячний день
• 1 час назад
Ответ дляЗоя Жорівна
Скажите ей спасибо.
Лучше до свадьбы, чем после, и беременной всё узнать.
Я подякувала, думаю, їй було ще важче
Пирожкиня• 1 час назад
Ответ дляСонячний день
Просто все зайшло задалеко, все спланували. Він наполягав, щоб скоріше одружилися.
А зачем ему поскорее жениться? Вы что, инвалид 1 группы, чтоб скорее откосить от мобилизации?
Сонячний день
• 1 час назад
Ответ дляАпофиозная
Да, это личная трагедия. Но вы должны любить себя больше.
Це правда. Але я йому сказала вислати речі сьогодні, він сказав ні, так би вже заблокувала.
Зоя Жорівна• 1 час назад
Ответ дляСонячний день
Я подякувала, думаю, їй було ще важче
Отреагируйте спокойно, если он к ней пойдёт и вам доложит. Он и с ней не будет. А вы реально избавились от грязи благодаря ей.
Горлаю зрання• 1 час назад
Ответ дляСонячний день
Вже 43, не така і молода))
А таке враження, що вам років 18…
Бо в мене доньці 21, то вона набагато розумніша.
Сонячний день
• 1 час назад
Ответ дляЗоя Жорівна
Можете порадити цікаве відео? Бо я почала про це читати.
Пирожкиня• 1 час назад
Ответ дляСонячний день
Ну отправит не все вещи. Дальше что? Месяцы переписки «отправь мне то платье и чашку»??
Сонячний день
• 1 час назад
Ответ дляПирожкиня
Бо він вже до цього робив пропозицію, я казала, що ще не певна. А на другий раз почав бомбардувати.
Сонячний день
• 1 час назад
Ответ дляЗоя Жорівна
Коли я їздила до батьків, він жив у неї, коли дзвонив мені то їй погрожував, щоб вона мовчала, я просто в шоці!
Сонячний день
• 1 час назад
Ответ дляПирожкиня
Головне, щоб хоть щось відправив, і в блок.
Зараз на дієті• 59 минут назад
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Тю, так свадьба у вас же,не у неё. Ради бога, хрен с ней. Выходите замуж и живите счастливо.
Тройнічок?
Горлаю зрання• 58 минут назад
Ответ дляСонячний день
Я теж
Пирожкиня• 56 минут назад
Ответ дляСонячний день
А самой поехать забрать/собрать слабо?
Вы себя ведете, как ребенок. Вот вами и манипулируют.
Зараз на дієті• 56 минут назад
Ответ дляПирожкиня
Ну чого зразу з козирного туза заходить?
Сумка з негодою• 56 минут назад
Ответ дляСонячний день
В мене 2, і якщо чесно, то він їм не подобався.
Ну так говоріть з ними
Зараз на дієті• 52 минуты назад
Ответ дляСонячний день
Ви адресу забули чи у чому проблема? Берете з собою тата чи маму, при них відносин ніхто не буде з´ясовувати. Приїжджаєте, забираєте все що треба і забуваєте як про страшний сон. Героя коханця у блок, само собою.
Сонячний день
• 50 минут назад
Ответ дляПирожкиня
А самой поехать забрать/собрать слабо?
Ще приїду, а там вона)
Сонячний день
• 49 минут назад
Ответ дляЗараз на дієті
Я розумію, просто і бачити не хочу, і їхати далеко.
язззззь!!!• 48 минут назад
Ответ дляСонячний день
У таких кобелей всегда бывшие ’сумасшедшие’ и ’преследуют’
язззззь!!!• 47 минут назад
Ответ дляЗоя Жорівна
Так и есть
Одни и те же сказки
Сонячний день
• 46 минут назад
Ответ дляязззззь!!!
Так була в психлікарні і алкоголічка. І старша від мене на 8 років)
язззззь!!!• 46 минут назад
Ответ дляСонячний день
Триангуляции нарциссов. В ютуб
Сонячний день
• 45 минут назад
Ответ дляязззззь!!!
Триангуляции нарциссов. В ютуб
Дякую! До цього тільки слово і значення чула(
язззззь!!!• 44 минуты назад
Ответ дляСонячний день
Классика
Сонячний день
• 43 минуты назад
Ответ дляязззззь!!!
Классика
А вона каже, що зруйнував її психіку.
язззззь!!!• 42 минуты назад
Ответ дляСонячний день
А вона каже, що зруйнував її психіку.
Некоторые женщины до суицида или онкологии доходят
Пожмаковна• 36 минут назад
Ответ дляСонячний день
И они были правы.
У вас хорошие подруги.
Пожмаковна• 31 минуту назад
Ответ дляСонячний день
Мой бывший тоже рыдал и утверждал, что мне показалось. Когда его бросала. А потом я обнаружила в тумбочке приглашение на свадьбу от знакомого на его имя и на имя любовницы.
Врут они все.