Язвочка• 2 часа назад
Чи вважаєте ви це нормальним?
Виникла дискусія з моєю колегою по роботі. Ми бухгалтери і заробляємо в районі 25-30 тис, живемо більш-менш нормально для нашого регіону, обл.центр. Так от, вчора мені каже, що не розуміє свою двоюрідну сестру, яка купує третю квартиру під оренду при цьому дитині своїй купує речі на секонді
Зробіть вибір:
вже голосів:
правильно робить
здуріла
Пописанная парта• 2 часа назад
Ответ дляИнста_Богиня
Вас это волновать не должно
Згодна, але так саме не має хвилювати і ту сестру, яка виносить на осуд тему.
Всюди влазю• 2 часа назад
О, эти фантастические истории, как не покупать кофе на вынос, одеваться в секонде и благодаря этому купить три квартиры.
Детские_Будут?• 2 часа назад
С такой зарплатой сомневаюсь что она в Gucci ходит одеваться , какое ей дело кто где одевается и что покупает
Міс Всесвіт• 2 часа назад
Сестра молодец. Секонд сейчас крутой, можно одеваться очень даже прилично. Тряпки тряпками, а то недвижимость
Алина-1240• 2 часа назад
Ответ дляДетские_Будут?
Тю) моя подружаня детства в атб кассиром, выплачивает кредит за 2 айфона, которые в 2023 себе и своему кенту купила😃
КараПузовна• 2 часа назад
Ответ дляЯзвочка
а пагаваріть?
сидит заяц на заборе
в алюминивых штанах
Галябалована• 2 часа назад
Я тоже люблю секонд и это не помешало мне купить дочке квартиру) Пока сдаю ее. Для меня шмотки никогда не были пределом мечтаний, мне нравятся качественные вещи, удобные, а когда они за 3 копейки, то вообще классно)
Ро30BbIu_CJIoHuK• 2 часа назад
Вот потому та двоюродная снстоа знает цену деньгам и покупает третью квартиру. А ваша напарница выживает на свои 25 косарей и от зависти к сестре захлебывается
Мюллерная• 2 часа назад
Ответ дляКараПузовна
сидит заяц на заборе
в алюминивых штанах
мы так в садике говорили)
Язвочка
• 2 часа назад
Ответ дляПописанная парта
та чому зразу на осуд? просто поговорили: вона не погоджується з такою позицією, а мені вона близька, наприклад, я їй так і сказала
Язвочка
• 2 часа назад
Ответ дляВсюди влазю
ніхто ж таке не каже: першу квартиру під оренду їй подарував батько, далі подробиць не знаю, але вона і на основній роботі працює на півставки, і манікюри пару разів на тиждень, і деколи пече на замовлення, а дитині і 3 років немає, наприклад дуже захоплююся такими при цьому фінансово грамотно підходить до витрат
Язвочка
• 2 часа назад
Ответ дляДетские_Будут?
не гуччі, але транжира знатна, як на мене, то я їй казала, що вона шмоточніца, мати 20 з лишнім пар тільки босоніжок, при цьому все підряд скуповувати як на мене нерозумно
Язвочка
• 2 часа назад
Ответ дляМания-Величия
Бухгалтерши не могут свести дебет с кредитом
ага, щось типу того)
Язвочка
• 2 часа назад
Ответ дляЖивунаБагамах
О, час тролячих тем
хаха) дело было вечером ....делать было нечего....
Детские_Будут?• 2 часа назад
Ответ дляЯзвочка
Вы троль ? Что можно скупать с такой заплатой ? Ноги б не протянуть и уже хорошо
Язвочка
• 2 часа назад
Ответ дляАлина-1240
Зато ребенок со своей конурой будет)
це 100 %, і на море за рахунок здачі в оренду зможе поїхати
Язвочка
• 2 часа назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
ну не буду ж їй про це казати, хоча теж так думаю
Язвочка
• 2 часа назад
Ответ дляДетские_Будут?
дуже навіть можна) фігню всяку