Даю справку• вчера в 14:24
Подруг в міграції не вибирають?
Знайди подругу. Дівчина хороша. Дитина доросла , вона живе своє безтурботне життя. Не дурна, працює. Ми одна одній як то кажуть зайшли, однак ми дуже різні , але як то кажуть друзів і міграції не обирають
У мене своє житло, вибралися ми додому до батьків нарешті. Попросила подругу полити вазони два тижні. Це чотири рази. Вона погодилася
Дівчата, вазони пропали (
Я у розпачі.
Вона просто їх не поливала (
Ще нічого не казала. Написала просто що ми повернулися і поки мовчу. З 15 вазонів 6 викидаю, 4-6 реанімую.
Просто обідно
Для мене така біда оддушина як то кажуть
Дівчата, вазони пропали (
Я у розпачі.
Вона просто їх не поливала (
Просто обідно
Даю справку
• вчера в 15:24
Ответ дляХомо_сапиенс
Ну и вы наслаждайтесь с друзьями же у вас тоже проблемы, нет большого выбора.
У мене хоч сімʼя…
Але ви почитайте назву теми, може щось зрозумієте
Хомо_сапиенс• вчера в 15:25
Ответ дляДаю справку
У мене хоч сімʼя…
Вы напрягли человека и он постеснялся вам отказать( почему?), может ей не хотелось, а вы сами и не заметили.
Даю справку
• вчера в 15:26
Ответ дляХомо_сапиенс
Дякую, вже помітила.
Плакулька• вчера в 15:27
Ответ дляДаю справку
Дякую, вже помітила.
Почему изначально не попросили соседку,а человека,которому к вам надо машиной ехать
Даю справку
• вчера в 15:28
Ответ дляПлакулька
Бо я її мільйон разів виручала) і я дупля не ловлю чого вона один раз за більше ніж два роки не змогла мені допомогти)
Плакулька• вчера в 15:28
Ответ дляДаю справку
Потому что смотреть за растениями и животными это специфическое задание
Даю справку
• вчера в 15:29
Ответ дляПлакулька
О! За тваринами!!!! Я за її кицькою мільйон разів дивилася, доки вона розважалася!!!!
Тепер розумієте чому я навіть уявити не могла що мої вазони будуть знищені?
Хомо_сапиенс• вчера в 15:32
Ответ дляДаю справку
А не было звоночков, что она не ответственная?
Есть такие люди, с которыми хорошо только гулять, развлекаться.
Непогодка• вчера в 15:37
Ответ дляДаю справку
Ні! Я хочу в очі їй сказати! Якого хєра мені має бути незручно??? Я її з гулянок 100 разів забирала пʼяну вночі додому як таксі. Завозила. Підтримувала. А вона один раз не змогла? Та нехай би відмовила!
Ми ще раз , у меее багато вазонів по всіх кімнатах. Я не можу подив зробити для всіх
Ґнотовий полив можна зробити для всіх на постійній основі. Навіть для 300 штук.
Але нюанс у тому, що не всім квітам він в принципі підходить.
Чому вона просто не сказала, що не вміє поливати чи їй незручно, неясно. Але точно з такою людиною не варто мати справу.
Я-ваш шанс• вчера в 15:37
Вона не подруга, а паразит , який думає тільки про себе і щоб їй було добре.
Розбещена цяточка• вчера в 15:58
Ответ дляТвоя космішна
У них лапки? Люлей вписала бы
Навіщо щось вписувати, чий не проблема, якби навіть пропали інші б купила, вони про квіти не думають це моє хоббі.
Я такая наивная• 1 час назад
Ответ дляСоня-сонятко
Сочувствую
Просто безответственный человек попался - пообещал и не выполнил
Я бы на вашем месте сократила с ней общение - она ненадежная
Плюсую, взагалі якась недоліками, як модна було таке зробити