Ненька наша• вчера в 19:14

Вершкове польське масло в АТБ

Хтось брав його, як вам?
Сиренькая• вчера в 20:35
Ответ дляУкраиночка
Масло и масло. Нормальное.
Если хотите выраженный сливочный вкус, берите украинское. Европейское более нейтральное, безвкусное.
Яке українське масло має сливочний вкус. Хоть просвітіть)))) останні років 5 смак маргарину, або взагалі без смаку

Пацелуйнитуда• вчера в 20:35
Ответ дляПишу з калідору
Ти тупа?
Яка тобі різниця скільки в чужій сім´ї їдять масла?
Вам вище правильно написали, безпечна норма щоденного споживання масла - 5г, в столовій ложці 7г масла, наприклад.
То ви свідомо заштовхуєте власних дітей жирами? Не через власне незнання? Ок Вам їх потім лікувати.
Пишу з калідору• вчера в 20:36
Ответ дляПацелуйнитуда
В Україні люди часто не набирають норму білка, а жирів навпаки - перебирають. Це насправді призводить до проблем. Тому їсти багато жиру то не про здоров´я.
Хто не добирає? Ти?
Ось телятина на вечерю
І 3 кілограми домашнього вершкового сиру на львівський сирник
Грушки-яблочки• вчера в 20:37
Ответ дляПацелуйнитуда
На харчування? Яка розумна невістка - відкладає ’кубишку’ потихеньку.
Да, не откладывает, они просто оплачивают, дают карту и она платит ей. У нее и так хорошая ЗП и есть деньги, ей скоро на пенсию, там не тот возраст, что бы кубышки откладывать с рабочих денег)
Пишу з калідору• вчера в 20:37
Ответ дляПацелуйнитуда
щоб ти їла як мої діти
Вже доєбатися не мають до чого
Одному 20 років два мери росту, іншому 18 професійно займається спортом
Себе полікуй
Пишу з калідору• вчера в 20:39
Ответ дляПацелуйнитуда
Взагалі кому яка різниця хто скільки їсть масла, хліба, м´яса ?
Тільки тут, придурошним бабам
Пацелуйнитуда• вчера в 20:39
Ответ дляПишу з калідору
Хто не добирає? Ти?
Ось телятина на вечерю
І ж..опа розміром з той самий сирник, що в двері не проходить.
П.С. тільки не треба тут фантазій на тему ’у нас сім´я лісорубів, сокирою по 10 годин всі махаємо, тому всі стрункі, мов газелі’. Якщо це ваша ’вечеря на 4-х’, то можу порадіти за ваших лікарів - без роботи вони точно не залишаться.
Пацелуйнитуда• вчера в 20:40
Ответ дляГрушки-яблочки
У Польщі на тиждень витрачати 1 тис євро на харчування? У Польщі ціни на продукти нижчі за українські. Ось і порахуйте скільки там коштує харчування)
Пишу з калідору• вчера в 20:41
Ответ дляПацелуйнитуда
Удалено администрацией...

Пишу з калідору• вчера в 20:42
Ответ дляПацелуйнитуда
В тебе сім´я даунів
Кузякин• вчера в 20:46
Ответ дляСиренькая
Білоцерківське жахливе месло
Не знаю что у вас там жахливе, масло отличное. Вкусное и качественное.
Грушки-яблочки• вчера в 20:46
Ответ дляПацелуйнитуда
И? Мне ей сказать, что сменила питание, бо на советчица считают, что она много тратит?)
Викупана• вчера в 20:47
Ответ дляСиренькая
Удалено администрацией...
Пацелуйнитуда• вчера в 20:48
Ответ дляПишу з калідору
Удалено администрацией...
АнтиТроль• вчера в 20:48
Ответ дляПацелуйнитуда
Все эти нормы притянуты за уши и ничем не обоснованы. Нет никаких единых норм. Если здоровье хорошее, вес стабильный - все нормально.
Пишу з калідору• вчера в 20:49
Ответ дляПацелуйнитуда
Удалено администрацией...
Пацелуйнитуда• вчера в 20:50
Ответ дляГрушки-яблочки
Можемо порадіти за вас) Невістка, яка витрачає понад 4 тис євро на харчування на одну людину на місяць - таке собі можуть дозволити одиниці. 1 тис у Польщі і ще понад 3 тис у Києві)
Викупана• вчера в 20:51
Ответ дляПишу з калідору
Удалено администрацией...
Украиночка• вчера в 20:51
Ответ дляСиренькая
Удалено администрацией...

Грушки-яблочки• вчера в 20:53
Ответ дляПацелуйнитуда
В Киеве думаю меньше, сама готовит у себя дома и продукты дешевле.
Пишу з калідору• вчера в 20:54
Ответ дляВикупана
Удалено администрацией...
Бидло тут ви, ті хто вказує іншим що їм їсти і скільки.
Недолугі, нікому ви не цікаві
Живіть своє життя
Пацелуйнитуда• вчера в 20:55
Ответ дляГрушки-яблочки
Я не буду сперечатися, але повірте, що продукти у Києві дорожчі)
Грушки-яблочки• вчера в 20:56
Ответ дляПацелуйнитуда
Дешевле минимум втрое, можете онлайн сравнить.
Грушки-яблочки• вчера в 20:57
Ответ дляПацелуйнитуда
На треть
Пацелуйнитуда• вчера в 21:00
Ответ дляГрушки-яблочки
На треть
Я жила певний час у Польщі) А до війни у Києві. Тому порівнювала вживу, а не в онлайн. І в житті не повірю, що на харчування однієї людини протягом тижня (не місяця) у Польщі втрачається тисяча євро.
Грушки-яблочки• вчера в 21:11
Ответ дляПацелуйнитуда
До войны может, сейчас цены в Киеве икс 5, если не выше от тех, приезжайте)
Не верьте, но это факт. На самом деле это немного.
Сиренькая• вчера в 21:12
Ответ дляВикупана
Удалено администрацией...
Кому що болить
Пацелуйнитуда• вчера в 21:14
Ответ дляГрушки-яблочки
Що значить ціни у Києві ікс 5? Помножені на 5? Тобто, довоєнна ціна у Києві збільшилася у 5 разів зараз? Мова про порівняння цін на продукти у Києві і у Польщі. За моїми спостереженнями київські дорожчі за польські.
Сиренькая• вчера в 21:14
Ответ дляУкраиночка
Удалено администрацией...
В Україні тобі пачку маргарину впіхають по 135. Щоб їло тупориле, аж прицямкувало. А побочка у тебе вже на лице
Сиренькая• вчера в 21:17
Ответ дляКузякин
А по факту 0)) яка марка?