Ненька наша• вчера в 19:14
Вершкове польське масло в АТБ
Хтось брав його, як вам?
Сиренькая• вчера в 20:35
Ответ дляУкраиночка
Масло и масло. Нормальное.
Если хотите выраженный сливочный вкус, берите украинское. Европейское более нейтральное, безвкусное.
Яке українське масло має сливочний вкус. Хоть просвітіть)))) останні років 5 смак маргарину, або взагалі без смаку
Пацелуйнитуда• вчера в 20:35
Ответ дляПишу з калідору
Ти тупа?
Яка тобі різниця скільки в чужій сім´ї їдять масла?
Вам вище правильно написали, безпечна норма щоденного споживання масла - 5г, в столовій ложці 7г масла, наприклад.
То ви свідомо заштовхуєте власних дітей жирами? Не через власне незнання? Ок Вам їх потім лікувати.
Пишу з калідору• вчера в 20:36
Ответ дляПацелуйнитуда
В Україні люди часто не набирають норму білка, а жирів навпаки - перебирають. Це насправді призводить до проблем. Тому їсти багато жиру то не про здоров´я.
Хто не добирає? Ти?
Ось телятина на вечерю
І 3 кілограми домашнього вершкового сиру на львівський сирник
Ось телятина на вечерю
Грушки-яблочки• вчера в 20:37
Ответ дляПацелуйнитуда
На харчування? Яка розумна невістка - відкладає ’кубишку’ потихеньку.
Да, не откладывает, они просто оплачивают, дают карту и она платит ей. У нее и так хорошая ЗП и есть деньги, ей скоро на пенсию, там не тот возраст, что бы кубышки откладывать с рабочих денег)
Пишу з калідору• вчера в 20:37
Ответ дляПацелуйнитуда
щоб ти їла як мої діти
Вже доєбатися не мають до чого
Одному 20 років два мери росту, іншому 18 професійно займається спортом
Себе полікуй
Вже доєбатися не мають до чого
Себе полікуй
Пишу з калідору• вчера в 20:39
Ответ дляПацелуйнитуда
Взагалі кому яка різниця хто скільки їсть масла, хліба, м´яса ?
Тільки тут, придурошним бабам
Пацелуйнитуда• вчера в 20:39
Ответ дляПишу з калідору
Хто не добирає? Ти?
Ось телятина на вечерю
І ж..опа розміром з той самий сирник, що в двері не проходить.
П.С. тільки не треба тут фантазій на тему ’у нас сім´я лісорубів, сокирою по 10 годин всі махаємо, тому всі стрункі, мов газелі’. Якщо це ваша ’вечеря на 4-х’, то можу порадіти за ваших лікарів - без роботи вони точно не залишаться.
Пацелуйнитуда• вчера в 20:40
Ответ дляГрушки-яблочки
У Польщі на тиждень витрачати 1 тис євро на харчування? У Польщі ціни на продукти нижчі за українські. Ось і порахуйте скільки там коштує харчування)
Пишу з калідору• вчера в 20:41
Ответ дляПацелуйнитуда
Удалено администрацией...
Пишу з калідору• вчера в 20:42
Ответ дляПацелуйнитуда
В тебе сім´я даунів
Грушки-яблочки• вчера в 20:46
Ответ дляПацелуйнитуда
И? Мне ей сказать, что сменила питание, бо на советчица считают, что она много тратит?)
Викупана• вчера в 20:47
Ответ дляСиренькая
Удалено администрацией...
Пацелуйнитуда• вчера в 20:48
Ответ дляПишу з калідору
Удалено администрацией...
АнтиТроль• вчера в 20:48
Ответ дляПацелуйнитуда
Все эти нормы притянуты за уши и ничем не обоснованы. Нет никаких единых норм. Если здоровье хорошее, вес стабильный - все нормально.
Пишу з калідору• вчера в 20:49
Ответ дляПацелуйнитуда
Удалено администрацией...
Пацелуйнитуда• вчера в 20:50
Ответ дляГрушки-яблочки
Можемо порадіти за вас) Невістка, яка витрачає понад 4 тис євро на харчування на одну людину на місяць - таке собі можуть дозволити одиниці. 1 тис у Польщі і ще понад 3 тис у Києві)
Викупана• вчера в 20:51
Ответ дляПишу з калідору
Удалено администрацией...
Украиночка• вчера в 20:51
Ответ дляСиренькая
Удалено администрацией...
Грушки-яблочки• вчера в 20:53
Ответ дляПацелуйнитуда
В Киеве думаю меньше, сама готовит у себя дома и продукты дешевле.
Пишу з калідору• вчера в 20:54
Ответ дляВикупана
Удалено администрацией...
Бидло тут ви, ті хто вказує іншим що їм їсти і скільки.
Недолугі, нікому ви не цікаві
Живіть своє життя
Недолугі, нікому ви не цікаві
Живіть своє життя
Пацелуйнитуда• вчера в 20:55
Ответ дляГрушки-яблочки
Я не буду сперечатися, але повірте, що продукти у Києві дорожчі)
Грушки-яблочки• вчера в 20:56
Ответ дляПацелуйнитуда
Дешевле минимум втрое, можете онлайн сравнить.
Грушки-яблочки• вчера в 20:57
Ответ дляПацелуйнитуда
На треть
Пацелуйнитуда• вчера в 21:00
Ответ дляГрушки-яблочки
На треть
Я жила певний час у Польщі) А до війни у Києві. Тому порівнювала вживу, а не в онлайн. І в житті не повірю, що на харчування однієї людини протягом тижня (не місяця) у Польщі втрачається тисяча євро.
Грушки-яблочки• вчера в 21:11
Ответ дляПацелуйнитуда
До войны может, сейчас цены в Киеве икс 5, если не выше от тех, приезжайте)
Не верьте, но это факт. На самом деле это немного.
Пацелуйнитуда• вчера в 21:14
Ответ дляГрушки-яблочки
Що значить ціни у Києві ікс 5? Помножені на 5? Тобто, довоєнна ціна у Києві збільшилася у 5 разів зараз? Мова про порівняння цін на продукти у Києві і у Польщі. За моїми спостереженнями київські дорожчі за польські.
Сиренькая• вчера в 21:14
Ответ дляУкраиночка
Удалено администрацией...
В Україні тобі пачку маргарину впіхають по 135. Щоб їло тупориле, аж прицямкувало. А побочка у тебе вже на лице
Сиренькая• вчера в 21:17
Ответ дляКузякин
Не знаю что у вас там жахливе, масло отличное. Вкусное и качественное.
А по факту 0)) яка марка?