Бринзолетта• 2 часа назад

Чи робити епідуралку? Дівчатка, поділіться досвідом

Читаю всі можливі статті за і проти і дедалі більше історій про страшні побічні наслідки, про болі в спині на роки і т.д. Поділіться як у вас? бо не знаю до чого готуватися
Ms. Dolly• 2 часа назад
Я не делала и даже не собиралась из-за побочных эффектов

Это каждый сам себе решает, стоит это того или нет

Банка з медом• 2 часа назад
Боль в спине из-за таскания ребенка и коляски ,а не из-за укола
Освічую темряву• 1 час назад
Можу тільки про куму розповісти, бо сама не робила. В неї дійсно були великі проблеми зі спиною і з набряками більше двох років.
Шумелка Мышь• 1 час назад
У меня боли в спине были До эпидуралки и после того, как на 5й этаж коляску люльку+ ребенка+ сумку на себе таскала, а это 25-30 кг на минуточку. Грыжу заработала как раз этим. Эпидуралка вообще никак не повлияла на мое послеродовое состояние
Крим мій• 1 час назад
Никогда не было болей в спине
На следующий день после родов болела голова - как после пьянки, на этом я и забыла вообще про роды
Роды были очень комфортные
Я за - точно
Заліковий троль• 1 час назад
У меня все отлично прошло, хоть не такая нестерпимая боль по сравнению с первыми родами. Эпидуралка минут 30-40 действует, потом нужно докалывать.
Крим мій• 1 час назад
Ответ дляЗаліковий троль
Я даже в потуги входила с эпидуралкой
Болей не было
Схватки как давление на таз, но это не боль
Цвірінь• 1 час назад
У мене прекрасний досвід, але я до народження дитини 2 рази була на догляді у анестезіолога. В 6 приїхала в 11 народила, наступного дня вже й додому хотіла їхати . Без болю, без розривів .Моій молодшій вже 9 років, все добре, ніяких наслідків. Але це треба все обговорити і обстеження заздалегідь
Стервочка• 1 час назад
Боліла десь місяць, при нахилах, потім пройшло

Летала_НаМетле• 1 час назад
У меня не было , я за!!!
Kateryna-S• 1 час назад
Меньше читайте всяких страшилок Не все знания во благо
Мрію про пончик• 1 час назад
Ефекту великого не побачила з нею, але як я потім зрозуміла, що мені були не так схватки болючі, як відчуття коли дитина опускається в таз.

Спина не боліла, і взагалі куди її там кололи я і досі не знаю
Ошеламиссимо• 1 час назад
У меня только голова долго болела. Сказали кофе пить. Осложнение такое было
Алина-1240• 1 час назад
Не лезть куда не надо. Там стерильная среда
Мамзелькіна• 1 час назад
Я делала, лёгких родов