Ошеламиссимо• сегодня в 15:50
Вчитель чи продавець - консультант
Працюю в школі 16р, запропонували роботу продавцем-консультантом у ювелірний. Чи варто міняти роботу?
Раз одела не бу• сегодня в 16:41
Ответ дляSvitlo_
Ювелірку.
Подростки? Без родителей? Вы давно цены на ювелирку видели? Даже на серебро
Раз одела не бу• сегодня в 16:44
Ответ дляSvitlo_
Так ці бусінки підростуть і прийдуть в магазин. Якщо вони вчителя не поважали, продавець для них буде взагалі шлак.
Да ладно. Из намаханных подростков почти всегда вырастают вполне себе адекватные взрослые.
Сорока-ворона• сегодня в 19:25
Ні!
У Вас вже стаж, категорія, премії. Канікули.
Продавцем-консультантом попрацюєте років 5. А потім куди?
Вчителем хоч до 70 зможете працювати, якщо треба буде.
Ковбой Хагис• сегодня в 20:15
Ответ дляОшеламиссимо
У магазині працювати треба довше( 8:30-18:30; робочі дні 4/2), але вчитель має багато роботи ще крім уроків, яка не оплачується до речі.
А отпуск сколько?
В школе на каникулах проще
Оформление полностью официально?
В школе на каникулах проще
Оформление полностью официально?