Ошеламиссимо• вчера в 15:50

Вчитель чи продавець - консультант

Працюю в школі 16р, запропонували роботу продавцем-консультантом у ювелірний. Чи варто міняти роботу?
Svitlo_• вчера в 16:15
Ответ дляПез Году Неделя
Зате в школі немає вікової нерівності. В школі і в 50-60 років ти вчитель. А консультантів в 50-60 років дуже мало.
І не кожен може працювати продавцем.

Я не Тролль• вчера в 16:16
Ответ дляSvitlo_
Навіть на день вчителя немає?
Держава на премії кошти не закладає
Svitlo_• вчера в 16:16
Ответ дляОшеламиссимо
У школі 16 тис. , у магазині 20-30( залежить від продажів)
А чого так мало? Яка у вас категорія? На таку зарплату точно не змінила б.
ПультОт_БМВ• вчера в 16:16
Ответ дляОшеламиссимо
Шило на мыло
Сунуся в чужі справи• вчера в 16:17
Ответ дляSvitlo_
Продавець-консультант себе особливо не забезпечить
У дочки продавцом 35 чистыми. В школе было 12т , это полторы ставки в старшей школе
автор Ошеламиссимо • вчера в 16:17
Ответ дляРаз одела не бу
Что бы вы не давали, всегда найдётся мамочка, на бусинку которой вы не так посмотрели, попу не вытерли и недооценили, она с удовольствием вынесет вам мозг и вытрет о вас ноги
Це так, чим далі таких ’бусінок’ більшає
Svitlo_• вчера в 16:17
Ответ дляСунуся в чужі справи
То раніше так було. Тепер значно змінились зарплати а з вересня ще буде більше
Раз одела не бу• вчера в 16:18
Ответ дляSvitlo_
Я нічого не думаю. Просто немає однозначної відповіді. Треба знати всі нюанси.
В школе ловить нечего. Там никогда не было и не будет нормальных зп
автор Ошеламиссимо • вчера в 16:18
Ответ дляSvitlo_
Ви не праві. Зарплата а автора з 16 років стажу - це десь 25 тисяч. Додайте відпускні, оздоровчі, 56 статтю, премії, лікарняні з білої зарплати, можливість підробляти - то виходить досить непогано.
Зп 16 тис. на руки

Svitlo_• вчера в 16:18
Ответ дляОшеламиссимо
Так ці ж бусінки і в ювелірку прийдуть
Svitlo_• вчера в 16:19
Ответ дляОшеламиссимо
Зп 16 тис. на руки
Скільки годин і яка категорія?
Раз одела не бу• вчера в 16:20
Ответ дляПез Году Неделя
У меня подруга в 35 ушла из школы в супермаркет, учитель зарубежной литературы. В 44 она управляющая супермаркетом. А учитель и в 20 , и в 60 все тот же учитель
автор Ошеламиссимо • вчера в 16:22
Ответ дляПультОт_БМВ
Насколько больше? На 5 тыс или 25?
Десь на 10тис, але залежить від багатьох факторів, місяць може бути на тисяч 5, а в інший на 20
Сунуся в чужі справи• вчера в 16:23
Ответ дляSvitlo_
12т было у неё в апреле 26года. С тех пор точно не подняли. Ну с сентября будет 14,5 -охренеть деньжищи
автор Ошеламиссимо • вчера в 16:22
Ответ дляРаз одела не бу
Какой у вас предмет?
Географія
автор Ошеламиссимо • вчера в 16:24
Ответ дляСунуся в чужі справи
А що каже, якщо порівняти саму роботу, де важче фізично та морально?
Svitlo_• вчера в 16:26
Ответ дляСунуся в чужі справи
Не може бути такої зарплати за 27 годин навіть якщо вона лиш перший рік після інституту. Мінімум 14600
Сунуся в чужі справи• вчера в 16:26
Ответ дляОшеламиссимо
Сказала, что в кошмара снится, что вернулась в школу. В магазине легче.
Svitlo_• вчера в 16:27
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ну нехай їй щастить і вона стане директором магазину

Svitlo_• вчера в 16:28
Ответ дляСунуся в чужі справи
То вона лиш недавно покинула школу?
автор Ошеламиссимо • вчера в 16:29
У магазині працювати треба довше( 8:30-18:30; робочі дні 4/2), але вчитель має багато роботи ще крім уроків, яка не оплачується до речі.
Сунуся в чужі справи• вчера в 16:32
Ответ дляSvitlo_
Оклад меньше 9т. 23 часа обычных часа +4 навчання вдома ( это ещё и ходить нужно) . 5% престижность. 3т -доплата за военный стан. Все. Хз где вы 14600 чистыми взяли
Svitlo_• вчера в 16:32
Ответ дляРаз одела не бу
А хтось став директором школи, начальником відділу освіти, міністром освіти. Кожному своє.
автор Ошеламиссимо • вчера в 16:34
Ответ дляSvitlo_
Скільки годин і яка категорія?
19 год, вища, але престижність 5%
Svitlo_• вчера в 16:34
Ответ дляСунуся в чужі справи
Яка категорія і стаж? Порахуємо.
Сунуся в чужі справи• вчера в 16:37
Ответ дляSvitlo_
Яка категорія і стаж? Порахуємо.
После университета. Хватило на 1,5 года
Раз одела не бу• вчера в 16:38
Ответ дляSvitlo_
Так ці ж бусінки і в ювелірку прийдуть
Что они там забыли?
Svitlo_• вчера в 16:40
Ответ дляСунуся в чужі справи
После университета. Хватило на 1,5 года
Оце й біда нашої освіти, що за ту ж саму роботу молодий вчитель отримує значно менше чим старий, хоч працює часто значно ефективніше
Svitlo_• вчера в 16:40
Ответ дляРаз одела не бу
Что они там забыли?
Ювелірку.
Раз одела не бу• вчера в 16:40
Ответ дляОшеламиссимо
У вас тяжело найти место в школе? У нас вакансий , хоть опой жуй, в тч географии. Всегда можно вернуться