Прикуси Язика• 1 час назад
Відчуваю себе лохом. Скажіть мені, що я зробила правильний вибір
5 років після університету працювала секретарем, нещодавно звільнилась.
Отримувала 35 тисяч.
Шукала роботу і мене якимся дивом взяли на джуніор рекрутера із зарплатою…35 тисяч.
Але після випробувального дадуть +5 к і бонуси ж за кандидатів. Завжди мріяла і хотіла розвиватись в цій області, але мене без досвіду не брали.
Обрала таки варіант з рекрутером, хоча мала офери на адміністратора із зарплатою 45 тисяч.
Мислила так: із адміністратора мені перспективи ніякої, а от якщо піду на рекрутера то там дуже великий шлях і карʼєрні можливості.
Знайомі крутять пальцем біля скроні і кажуть обирати гроші. А ви як думаєте?
Отримувала 35 тисяч.
БоВжеВільна• 1 час назад
все правильно вы сделали, вы пошли туда куда вам подсказал разум, не слушайте никого.
Підмітайло• 1 час назад
Тобто буде 40 + бонуси і цікава перспективна сфера
Або 45 і без перспектив
5 тис це не ’гроші’ у даному контексті
Або 45 і без перспектив
5 тис це не ’гроші’ у даному контексті
Тракторні війська• 55 минут назад
Ой, рекрутер їв стільки, шо для того, щоб пробитися до рівня сеньйор потрібно йти по головам і мати класні професійні якості.
А якщо ви тут сидите і відчуваєте себе лохом, то пробитися вам не вдасться, там потрібний інший набір якостей, харизма, мислення.
Голубка миру• 53 минуты назад
Ответ дляТракторні війська
Что такое рекрутер сеньйор
Звучит странно 🤭 сеньйор-помидор
сою не люблю• 51 минуту назад
Конечно в рекрутинг. Я вообще удивлена что вас взяли, сейчас в найме не лучшие времена. Еще и за на джуна приличную дали. И пересмотры будут, а админом не будут.
сою не люблю• 50 минут назад
Ответ дляТракторні війська
Что за ерунда. В рамках компании будет прокачиваться. В айтишке хотя бы регулярные пересмотры зп есть.
Трактор Віка• 49 минут назад
Какие там карьерные возможности... Выйдете замуж, уйдёте в декрет, возможно даже и в два, когда вернётесь - вас обойдут молодые перспективные парни, а вы уже к тому времени частично потеряете квалификацию и будете учиться заново. Зря вы выбрали меньшую зарплату, если у вас сейчас перспектив ноль. Развивать карьеру можно после декрета, если будут время и желание.
Міряно-переміряно• 49 минут назад
Хіба зараз не крах на ринку айті? Купа компаній по всьому світу позвільняли працівників
сою не люблю• 48 минут назад
Ответ дляТрактор Віка
Перспективные парни в рекрутинге 😁😁😁
сою не люблю• 47 минут назад
Ответ дляМіряно-переміряно
Не всех же уволили, не такой и крах, как вы себе рисуете
Міряно-переміряно• 46 минут назад
Ответ длясою не люблю
Дивно, що взяли автора, а не вже готового звільненого спеціаліста, що шукає роботу
Сорока-ворона• 45 минут назад
Ответ дляГолубка миру
Что такое рекрутер сеньйор
Звучит странно 🤭 сеньйор-помидор
Старший). Наш вариант произношения senior, который синиэ вообщет🌚
Голубка миру• 42 минуты назад
Ответ дляСорока-ворона
синиэ тож звучит как то так, своеобразно 🤭
Сорока-ворона• 40 минут назад
Ответ дляГолубка миру
Сейчас задумалась, а ведь точно)) но таков прононс в английском, ниче не попишешь)
Раз одела не бу• 38 минут назад
Ответ дляТрактор Віка
Так молодых и перспективных мобилизуют.
Тракторні війська• 35 минут назад
Ответ длясою не люблю
Це не єрунда
Це ще 20 років тому можна було робити карʼєру в цьому напрямку, зараз конкуренції вагон
Тракторні війська• 34 минуты назад
Ответ дляГолубка миру
Что такое рекрутер сеньйор
Звучит странно 🤭 сеньйор-помидор
Гугліть
Голубка миру• 32 минуты назад
Ответ дляТракторні війська
Гугліть
Нахуа
Мне уже тут все рассказали
Радість моя• 26 минут назад
Конечно, вы все правильно сделали. Можно будет потом перейти в HR или HC в крупную международную компанию. Обязательно учите Английский, и хорошо еще второй иностранный, работу с данными, анализ. Я работаю в такой компании, у нас и рекрутеры неплохо получают, а те кто дальше продвинулся, например HR BP, вообще отлично
Горня капучіно• 12 минут назад
Ответ дляМіряно-переміряно
Смотря кем именно в айти,у моего требуются