Як міряти?• Изменено сегодня в 07:32

Свекруха усі гроші віддає на Fitline

Якийсь курс купила, витратила 15 тис грн. Вірніше це на півтора місяця, а треба так три рази🫣
Пенсія в людини біля 6000 грн. Вона має заощадження і витрачає їх. Але це ж шарлатанство якесь. Каже, що відчуває приплив енергії, що скинула вагу.
Що то таке і як на це вплинути. Розумію, що аналогів тих вітамінів можна за ті гроші накупляти на роки, а тут…
ПрипоРошенная• сегодня в 07:36
Ну если вы ей не докладываете, то и хрен с ними. Некоторые в сеэкондах с ума сходят, други на Тему спускают пенсии.

автор Як міряти? • сегодня в 07:38
Ответ дляПрипоРошенная
Ні. Ми її забезпечуємо усім необхідним і оплачуємо комунальні послуги. Пенсію вона відкладає. Мала поїхати в Закарпаття на термальні води. Тепер не їде, бо то корисніше
ПрипоРошенная• сегодня в 07:44
Ответ дляЯк міряти?
Ну выбор у человека такой, все равно за термальные воды не меньше бы заплатила, пусть уже ест свои пилюльки. Для некоторых эффект плацебо работает лучше чем медпрепараты)
А я нівроку• сегодня в 07:50
Ответ дляЯк міряти?
Термальные воды тоже шарлатанство.
Все і одразу• сегодня в 07:50
Ответ дляЯк міряти?
Значит слишком много помогаете,раз она решила что пенсия это на карманные расходы
Я таке знаю• сегодня в 07:52
Люди того покоління наче навпаки заощадливі і скромні в витратах, цінують бережуть кожну копійку, витрачаючи лише на необхідне, а ваша свекруха зовсім нерозумна.
Файна дівка• сегодня в 07:54
ну так прекратите давать ей деньги в руки. если что-то ей нужно - купите сами.
Распутница• сегодня в 07:55
У мене є знайома розповсюджувач цих бадів.
У неї і так з головою були проблеми, а тепер гірша за свідків Єгови стала
Апофиозная• сегодня в 08:04
Поїхав дах.

ЖонДуан• 3 часа назад
Ответ дляЯ таке знаю
Люди того покоління заряджали банки перед телеком
Рекламама• 2 часа назад
Нічого ви ій не доведете, в будь-якому випадку будете поганими. Гроші на руки не давать.
Лукава_Кiшка• 2 часа назад
Ответ дляЯк міряти?
Наша Ковчег будувала - відправляла 5 років шахраю з рашки майже всю пенсію, чекала потопу …
Потом наче його заблокували, але не факт, що вона в ютубі нового месію не знайде
автор Як міряти? • 2 часа назад
Вона пересилає ще лекції про цілющі властивості усім. Людині 67 років ще вік ніби норм.
ЯниЯ• 2 часа назад
Ответ дляЯк міряти?
Вони її втягують увагою, як і всі ці мережі. Вона там спілкується і отримує те, чого їй не вистачає в оточенні - увагу та визнання. Це ніяк не перекриєте. Зменшіть надходження грошей
Кондуктор автобуса• 2 часа назад
Ответ дляРаспутница
так саме такі туди і потрапляють без критичного мислення - і ті на кого легко впливати і мізки промивати.
Директор Пляжу• 1 час назад
Денег не давать: оплачивайте ей коммуналку, аптеку через таблетки, доставку продуктов. Куда будет тратить свою пенсию - ее дело. Тут главное, что бы те натряхиватели поняли, что у нее есть близкие которые держат руку на пульсе.