Кудлата хмаринка• вчера в 12:05
Коли міняти ід картку?
Якщо ід картка ще дійсна її можна замінити на іншу, щоб була дійсна 10 років? Дитині зараз 17 років
Кудлата хмаринка
• вчера в 12:07
Ответ дляСнежнакомка
Які ви хитрі
Ні
Лише з 18 вона буде дійсною 10 років
Ні
Лише з 18 вона буде дійсною 10 років
В чому хитрість? Це лише для зручності
Завтра не пью• вчера в 12:10
Ответ дляКудлата хмаринка
В чому хитрість? Це лише для зручності
Є закони, є строки заміни.
Кудлата хмаринка
• вчера в 12:12
Ответ дляЗавтра не пью
Є закони, є строки заміни.
Дивно, що закордон голий можна робити нормально, а ід - ні
Завтра не пью• вчера в 12:14
Ответ дляМорковна
Ви завжди можете втратити і отримати нову
Але дійсна вона буде не 10 років, як хоче автор.
А так можна хоч кожен день ’втрачати’ і міняти
Снежнакомка• вчера в 12:13
Ответ дляКудлата хмаринка
В чому хитрість? Це лише для зручності
В тому, що після 18 якщо ти за кордоном, то не так просто її зробити
Ну це як приклад
Завтра не пью• вчера в 12:14
Ответ дляКудлата хмаринка
Нічого дивного. В кожного документа свій строк дії і заміни.
Планова заміна можлива лише за 1 місяць до зазначеного строку дії ID
Снежнакомка• вчера в 12:14
Ответ дляКудлата хмаринка
А різниці не бачите вищих документах ? :))
Снежнакомка• вчера в 12:14
Ответ дляМорковна
Але все рівно він буде діяти до 18 років
Кудлата хмаринка
• вчера в 12:14
Ответ дляСнежнакомка
Ну це як приклад
Так само, ми просто якраз їдемо в Дп документ робити закордонний і хотілося б і ід оновити в один час
Кудлата хмаринка
• вчера в 12:15
Ответ дляСнежнакомка
Вона зараз дійсна до 19 років, тому жодної логіки
Снежнакомка• вчера в 12:15
Ответ дляКудлата хмаринка
Ну закордонний щ 16 дається на 10 років
А з 18 вже гойдалки
Кудлата хмаринка
• вчера в 12:15
Ответ дляСнежнакомка
Ну закордонний щ 16 дається на 10 років
А з 18 вже гойдалки
В мене дівчинка, тому поки що проблем нема
Снежнакомка• вчера в 12:15
Ответ дляКудлата хмаринка
Ну за рік може все змінитися повністю
Кудлата хмаринка
• вчера в 12:21
Ответ дляСнежнакомка
Ну за рік може все змінитися повністю
Я зараз роблю паспорт на 10 років, щоб мати з цим спокій. Ід квартира впринуипі їй більше не буде потрібна, але якщо можна зробити , то нехай би собі була
Я_и_моя_собака• вчера в 12:45
Ответ дляКудлата хмаринка
Ну ось от вона і діяти буде не до моменту коли вашій дівчинці виповниться 18, а до дати вказаної на картці, як строк дії. Лише за місяць до цієї дати можна подати документи на заміну. Раніше тільки у випадку, якщо ії зіпсувати або втратити. Ми тілько що узнавали минулого тижня
Мульйонерша• вчера в 13:14
Автор, якщо дуже хочете змінити і ід картку, то можна це зробити одночасно із закордонним, зараз така послуга наявна. Тільки майте на увазі, що в 17 років закордонний буде вже на 10 років видаватись, а ід картка ще на 4, так як вона на 10 років видається після 18 років і на 50 після досягнення 60 років.
А замінити її раніше закінчення терміну дії можна, зробивши її непридатною до користування, наприклад)))