НЛОша• вчера в 21:41
Чи варто влаштовуватись на роботу в інший корпус тільки заради колег?
Мене раптово звільнили, пропрацювала 4 роки в одній компанії. Як це часто і буває через нове керівництво.
Знайшла роботу на іншому кінці міста - на вищу посаду і кращі перспективи. Але також маю і пропозицію по роботі у сусідньому корпусі - там хороша зарплата, але перспектив 0, та і робота та, яку я в свій час вже відробила.
Варто погоджуватись на другу виключно через звичку (близько до офісу) і колег (з багатьма товаришую) чи ні?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Ні
Так
Партизанка• вчера в 21:50
Ничего не поняла(
Действовать всегда нужно ради себя и своих интересов, а не ради кого-то. Вашим коллегам на Вас все равно. Смотрите что для Вас легче, выгоднее, график, условия итд. Причем здесь коллеги?
Жінка з перцем• вчера в 22:01
Ответ дляПартизанка
Ничего не поняла(
Підтримую. Думайте про себе.
НЛОша
• вчера в 22:02
Ответ дляПартизанка
Ничего не поняла(
Сусідній корпус бізнес центру. Я працювала в 1с, а ця робота буде в 2б.
Зроблено у 80-х• вчера в 22:18
Я бы выбрала там, где близко к дому и люди нормальные
Перспективы сейчас очень туманны
Лучше экономить время на дорогу и нервы
Перспективы сейчас очень туманны
Лучше экономить время на дорогу и нервы
НЛОша
• вчера в 22:36
Ответ дляЗроблено у 80-х
Перспективы сейчас очень туманны
Лучше экономить время на дорогу и нервы
Перспективы сейчас очень туманны
Лучше экономить время на дорогу и нервы
Так ті нормальні люди в сусідньому корпусі