КараПузовна• 30 июля в 13:37
поменять ортодонта
подскажите, можно ли менять ортодонта ? я уже просто не могу , не выдерживаю, прохожу год лечение , общение врача нулевое, ничего не обьясняет не рассказывает. после приема как закончил сразу в телефон ! на меня 0 реакции . и понятное дело что кормит завтраками то осенью снимем брекеты, то зимой . так и за снятие, капу и проволоку насчитал около 30 тыс грн
Булку Дай• 30 июля в 13:41
Можно, конечно. Любой каприз за ваши деньги.
Но новый начнёт лечение заново, учтите это
Хитрушка-чекушка• 30 июля в 13:41
Це дорого, що сказать.
Не завжди прорахувать можна срок
А ще це викачка грошей. Не всім треба ті ідеалтні зуби, але люди не перестають гнатися за ідеалами.
Іноді мене дивує з яким ісходніком люди починають цей шлях.
Там все було нормально і не було чим зайнятись. І такий головняк, мішок грошей.
А далі можуть бути непередбачувані сюрпризи аж до кінця життя після цих лікувань
Не завжди прорахувать можна срок
Все і одразу• 30 июля в 13:42
1 рік носіння - це мало, зазвичай 2 роки, відкладання термінів зняття - це теж нормально.
Але відсутність комунікації - це не ок. Поясніть йому, що не підете поки не пояснить всю картину)
Змінити лікаря - дорожче вийде
СкиниУскачи!• 30 июля в 13:43
Ответ дляБулку Дай
Чого це?
Вони звичайно не люблять перероблю вати суду роботу, але можуть взяти
В мене була ситуація, теж ортодонт була дуже специфічна. Пішла до іншої, да, вона побідкалась, що не любить такого, але трохи скоригували і я продовжила ходити до неї
КараПузовна
• 30 июля в 13:44
Ответ дляВсе і одразу
Змінити лікаря - дорожче вийде
вы це вже проходили? я не хочу міняти лікарів , але реально коммунікації немає
КараПузовна
• 30 июля в 13:46
Ответ дляФайна дівка
Я пыталась перейти к другому ортодонту, меня никто не взял.
чем все закончилось?!
Файна дівка• 30 июля в 13:47
Осталась у своего, еще ношу. 1000 раз пожалела, что ввязалась во все это.
Все і одразу• 30 июля в 13:47
Ответ дляКараПузовна
я не змінювала лікаря, мені з нею норм. Але терміни постійно переносяться і вона пояснює все. Показує результати, кожного разу фотографує зуби.
Я вже 2,5 роки ношу.
Є знайомі, хто змінював...одна вже 5 років з брекетами, бо переробляв ’працю’ попереднього ортодонта
Я вже 2,5 роки ношу.
Файна дівка• 30 июля в 13:49
Девочки, кто носил брекеты, у вас поменялось лицо не в лучшую сторону?
Булку Дай• 30 июля в 13:50
Ответ дляСкиниУскачи!
Чого це?
Вам повезло.
Большинство отказывает
СкиниУскачи!• 30 июля в 13:52
Ответ дляБулку Дай
Вам повезло.
Большинство отказывает
Це точно
Лікар просто супер, і як людина, і як професіонал.
КараПузовна
• 30 июля в 13:52
Ответ дляВсе і одразу
Я вже 2,5 роки ношу.
мій теж фотографує , але не кожного візиту . сказав що ось ось і вже все норм, залишилось проміжки стягнути і все. типу тут мало роботи. єдине що нічоогго не пояснює . і було таке що приходжу на рецепцію а адмінвстратор каже з вас 9 тис грн. в мене очі вилізли! хоч би сказав скільки коштує встановити пружини .
Все і одразу• 30 июля в 13:55
Ответ дляКараПузовна
мені дали план лікування з цінами ще на першій консультації, звісно вже ціни піднялись, але хоча б знаю на що орієнтуватись.
У мене корекція коштує в середньому 1500 грн (Київ), це заміна пружин та дуги.
Задавайте питання, за що конкретно ціна по пунктам...
Два-три тижні і фсьо• 30 июля в 14:04
Ответ дляКараПузовна
автор у меня такое же чмо было - в итоге постоянные боли в суставах, тонус мышц. что дальше - одной вселенной известно:(((( бегите пока не поздно
Два-три тижні і фсьо• 30 июля в 14:04
Ответ дляФайна дівка
как печально слышать такое....я в таком же положении
КараПузовна
• 30 июля в 14:05
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
а что у Вас ? расскажите что не нравится
Два-три тижні і фсьо• 30 июля в 14:08
Ответ дляКараПузовна
мне просто нужно было поднять семерки для установки имплантов. в итоге этот дибил поставил на нижнюю челюсть. ходила примерно год и три. тоже ничего не обьясняет, никаких планов, ничего не понятно. поднять то подняли, но теперь после снятия брекетов болят суставы и тонус мышц. что с этим делать не знаю. это куева туча денег на другого ’спеца’ и неизвестный результат.
Дайте подуться• 30 июля в 15:18
Ответ дляХитрушка-чекушка
Це дорого, що сказать.
Не завжди прорахувать можна срок
А які?