Сусановна• Изменено сегодня в 02:05

У кого косточки. І пальці ніг від цього всього викривлені…

То ви соромитесь? Чи стидно педикюр робити, роздітися десь без обуві пройтися, пляж і т.д В магазині міряти взуття. Мені так. Операція потім костилі -, не вихід. Мені хоть 50, але ще треба гроші заробляти, за що жити. Я сама про фінанси маю думати. Лікарняні не дають.
І інші є недоліки. Це один з.

Як ви відноситись до таких недостатків свого тіла?
Ласую колобками• сегодня в 02:08
Пальці викривлені не із за кісточок, а навпаки. Кісточки ростуть із за того що пальці йдуть в бік. Це треба лікувати, а не соромитись.

автор Сусановна • сегодня в 02:09
Ответ дляЛасую колобками
Маю записатись завтра до сімейного, він до ортопеда попрошу щоб направив, може щось скаже.