Хома з пастою• 1 час назад
У вас би виникли сумніви щодо відпочинку?
Днями подруги запросили поїхати за місто на 2-3 дні. Хтось парами, хтось одначка, мене покликали з хлопцем.
Як виявилось, вони обговорювали ідею між собою тижнями перед тим, як запропонувати нам. Готельний комплекс, дати, формат відпочинку було вирішено заздалегідь, і пропорція лунала в стилі: "Треба вже зараз бронювати"
Мені ніяково через цю ситуацію, і врешті ми відмовилися, бо а) незрозуміло, чому з нами не порадились б) не сподобався комплекс за такі гроші
Поділіться думкою, з мого боку було нормально відмовити через вищезазначені причини? І чи нормально те, що я вважала за потрібним зібрати думки всіх, а не планувати заздалегідь, а в останню чергу кликати нашу пару? З мого боку виглядає так, що хтось відвалився, і подруги просто покликали нас на заміну.
Чи зараз сумісний відпочинок так і відбувається?
Пекельнi Борошна• 41 минуту назад
Ответ дляХома з пастою
Тому що потім один друг з компанії говорив моєму хлопцю, що вони обговорювали між собою все за два тижні приблизно
о боже
Маша! поехали отдохнем
Кать, а поехали
давай на выходных созвонимся и решим
вы представили, что единственная ночевка обсуждалась во всех утюгах страны чуть ли не пол года
Маша! поехали отдохнем
Кать, а поехали
давай на выходных созвонимся и решим
Благоуханочка• 41 минуту назад
Ответ дляХома з пастою
Справа в тому, що решта компанії обмірковувала декілька тижнів це питання. Підбирали готель, дати, все абсолютно. Ми не проти поїхати, якби нам рівноправно дали вибір
Я розумію Вас.
У нас є велика компанія, і є люди що систематично рубають ініціативи.
Домовляємось. Всім ок, одна проти. Проігнорувати це вже не можна. Починаються пошуки альтернативних варіантів, три тижні перемовин, всім набридло, відбій.
З´являються паралельні групи
Хома з пастою
• 40 минут назад
Ответ дляТреба ось так
Коли плануєш і звеш усіх, топочинається колхоз, те хочу, те не зочу. Тому я коли зочу кудись їхать, товибираю все що підходить мені і кажу агов, я такого то їду туди то, вартість така то, хто зоче приєднуйтесь, час на подумать до вечора, всьо.
Судячи з вашого коментаря, ви керуєте процесом сама. І я б прийняла спокійно ситуацію, коли один-два ентузіасти пропонують, а інші погоджуються або ні. У нашому випадку 5 людей між собою домовилися сильно заздалегідь, за тижні заздалегідь, а нашу пару покликали не просто в останню чергу, а в момент, коли рішення треба приймати швидко і знаходити гроші ще швидше
Ананомчикус• 40 минут назад
мом мысли относительно этого - они планировали ехать в общем-то, без вас изначально
думаю, что у кого-то не получилось и они начали предлагать всем уже, чтобы не оплачивать за тех, кто в итоге не смог поехать
все просто
вас в планах не было
отказались и отказались - ваше право
все просто
вас в планах не было
отказались и отказались - ваше право
Пекельнi Борошна• 40 минут назад
Ответ дляВ гости звали?
Якщо ви така нудна то не дивно, чому вони просто поставили вас перед фактом. Їм краще відпочивати без вас.
скажите? я с автором не знакома, но солидарна с ее друзьями
В гости звали?• 39 минут назад
Ответ дляХома з пастою
Як для спонтанної поїздки – так. А обговорення почалося за декілька тижнів до того, як подруги звернулися до нас, тобто в них був час на планування. Якби нам дали стільки часу і ми були в рівних умовах у цьому плані, то ми з хлопцем все б спланували і з більшою вірогідністю погодилися
Два дні!
Два.
Не місяць десь відпочивати
Два.
Не місяць десь відпочивати
Хома з пастою
• 39 минут назад
Ответ дляБубль Гум)
и?
в чем тут трагедия?
Трагедії немає. Мені не зрозуміло, чому у 5 людей була можливість вибрати дати, бюджет і готель, а в нас ні
В гости звали?• 39 минут назад
Ответ дляАноним_Русалка
Только воду мутила б со своим подумать, дорого и т.д. а так хочешь едешь, не хочешь сиди дома.
Компания ж ее не первый день знает
Теж так думаю
Перша на селі• 38 минут назад
Ответ дляХома з пастою
Ми зазвичай з коханим так і робимо, або я сама
Это не вы автор прошлой темы, про мужа и переписку с ’немолодухой’ 29 лет?
Слог тот-же. И тяжесть в ответах
Пекельнi Борошна• 38 минут назад
Ответ дляХома з пастою
сильно заздалегидь это неделя. о бооооже. сейчас время летит так, что не успел оглянуться пять лет прошло. а тут - неделя
Бубль Гум)• 38 минут назад
Ответ дляХома з пастою
вы просто никуда не хотите
и дело не в деньгах или обсуждениях
ну нет так нет
зачем все так усложнять
и дело не в деньгах или обсуждениях
ну нет так нет
зачем все так усложнять
Хома з пастою
• 38 минут назад
Ответ дляКумася
привашем доходе это погрешность, а не прореха.
вы играете в игру ’ обидели мышку написяли в норку’.
вас просто вкурвило, что с вами не посоветовались.
ваш тригер- ваше дело. значит для вас это важно.
отказались и забыли. че воду в ступе топчете?
Я вважала за нормальним радитися з усіма. Можливості у всіх приблизно рівні, але нам гроші з неба не падають. Звісно, нам би теж хотілося підготуватися, хлопець мій в принципі любить відпочинок такого формату. Але нам не дали вибору і не залишили часу
Тільки нам чомусь 🤔
Хома з пастою
• 37 минут назад
Ответ дляВ гости звали?
Нащо кличуть тоді?
Бубль Гум)• 37 минут назад
Ответ дляХома з пастою
Тільки нам чомусь 🤔
а что вам собирать?
грудных детей?
картошку с огорода?
грудных детей?
картошку с огорода?
Херсон це Україна• 37 минут назад
Ответ дляХома з пастою
Потом - это после того, как вы ответ уже дали?
Зачем вы дальше копаетесь? Вам не подошло, сказали’ нет, в этот раз без нас’ и забыли.
Или и правда вас позвали ’на замену’ или, например, цена за определённое количество людей более выгодная и искали, кого бы ещё позвать. Ну или вы так обычно размазываете кашу по тарелке, что никто не готов с вами именно обсуждать, хотя с удовольствием позвали бы вас в поездку. Вариантов может быть несколько, и далеко не все обидные для вас.
В гости звали?• 36 минут назад
Ответ дляХома з пастою
Тільки нам чомусь 🤔
Виключайте шарманку
Вам не набридло?
Хома з пастою
• 36 минут назад
Ответ дляПекельнi Борошна
о боже
Маша! поехали отдохнем
Кать, а поехали
давай на выходных созвонимся и решим
Маша! поехали отдохнем
Кать, а поехали
давай на выходных созвонимся и решим
Ну тобто малося на увазі, що ми за добу хоба! І з тумбочки, як у відомому анекдоті, дістали 6к. Коли решта ці 6к спокійно могла приготувати за декілька тижнів до остаточного бронювання. Це не історія про жебраків і мільйонерів, нам би теж х мати запас часу
Перша на селі• 36 минут назад
Ответ дляХома з пастою
У вас інша ситуація, ви водійка. У нашій компанії в принципі всі без прав на авто, в тому числі наша пара
Денег на права не хватило? Или на тролейке удобнее?
Перша на селі• 35 минут назад
Ответ дляБубль Гум)
всі без прав на авто
це як?
Гоняют без прав))
Бубль Гум)• 35 минут назад
Ответ дляХома з пастою
и где бы вы собирали эти деньги?
может и я с вами поеду на следующий раз
Перша на селі• 34 минуты назад
Ответ дляХома з пастою
Отак, ніхто не водить і не закінчував курси, не здавав іспити, машин немає ні в кого
Ыыыы
Хома з пастою
• 34 минуты назад
Ответ дляБлагоуханочка
Я розумію Вас.
З´являються паралельні групи
Ми би точно поїхали, якби було часу на роздуми і планування бюджету однаково з іншими. Хлопець любить такий відпочинок, я спокійно сприймаю, але оскільки не відпочивали разом давно, то теж не бачила би проблеми
А так відчуття, що про нас згадали в останній момент або замість когось запросили, пріоритетнішого
Я би краще вже не кликала
Дружная семейка• 34 минуты назад
Ответ дляХома з пастою
Вашій компанії по 16 років? Гроші ніде не збираються, тим більше на поїздку . Якщо у вас залишилося з зарплати - їдете, ні , то не їдете. І нема тут про що думати. Таке враження, що ви плануєте місяць в США з трансатлантичним перельотом
Хома з пастою
• 33 минуты назад
Ответ дляАнаномчикус
все просто
вас в планах не было
отказались и отказались - ваше право
все просто
вас в планах не было
отказались и отказались - ваше право
Ось і мені так здалося. Але якось мені ніяково. Нікому не подобається бути на лаві запасних. Тому дедалі більше переконуюсь, що прийняли вірне рішення
Хома з пастою
• 33 минуты назад
Ответ дляПекельнi Борошна
Це 2 тижні мінімум
Перша на селі• 31 минуту назад
Ответ дляХома з пастою
Потому что вас не планировали брать
Хома з пастою
• 31 минуту назад
Ответ дляБубль Гум)
а что вам собирать?
грудных детей?
картошку с огорода?
грудных детей?
картошку с огорода?
Гроші? 🤔 Мені на тиждень вистачає 6000₴, хлопець витрачає десь 8000₴. А тут на 2-3 дні мій тижневий бюджет
Особисто ви легко за добу приймаєте рішення викинути 6к?
Бубль Гум)• 31 минуту назад
Ответ дляХома з пастою
странно давно нигде не быть, любить такой формат отдыха и убеждать себя в правильности решения отказа
я не понимаю
В гости звали?• 31 минуту назад
Ответ дляПекельнi Борошна
Так
Таке нудне, капець.
Завело свою шарманку, зупинитись не може
Уявіть як в реальності ото слухати
Таке нудне, капець.
Уявіть як в реальності ото слухати
Хома з пастою
• 30 минут назад
Ответ дляХерсон це Україна
Варіант із заміною найреалістичніший, власне, коментарі підтверджують мої здогадки