Хома з пастою• 1 час назад

У вас би виникли сумніви щодо відпочинку?

Днями подруги запросили поїхати за місто на 2-3 дні. Хтось парами, хтось одначка, мене покликали з хлопцем.
Як виявилось, вони обговорювали ідею між собою тижнями перед тим, як запропонувати нам. Готельний комплекс, дати, формат відпочинку було вирішено заздалегідь, і пропорція лунала в стилі: "Треба вже зараз бронювати"
Мені ніяково через цю ситуацію, і врешті ми відмовилися, бо а) незрозуміло, чому з нами не порадились б) не сподобався комплекс за такі гроші
Поділіться думкою, з мого боку було нормально відмовити через вищезазначені причини? І чи нормально те, що я вважала за потрібним зібрати думки всіх, а не планувати заздалегідь, а в останню чергу кликати нашу пару? З мого боку виглядає так, що хтось відвалився, і подруги просто покликали нас на заміну.
Чи зараз сумісний відпочинок так і відбувається?
Бубль Гум)• 51 минуту назад
Ответ дляХома з пастою
Гроші? 🤔 Мені на тиждень вистачає 6000₴, хлопець витрачає десь 8000₴. А тут на 2-3 дні мій тижневий бюджет
Особисто ви легко за добу приймаєте рішення викинути 6к?
ваши действия - предложи они вам это 2 недели назад
что бы вы делали?
где собирали деньги?

автор Хома з пастою • 51 минуту назад
Ответ дляПерша на селі
Денег на права не хватило? Или на тролейке удобнее?
Тільки на квартиру за 50к$ вистачило 😉
Дружная семейка• 51 минуту назад
Ответ дляВ гости звали?
Так
Таке нудне, капець.
Завело свою шарманку, зупинитись не може
Уявіть як в реальності ото слухати
Навіть не уявляю як з такими людьми їхати відпочивати
автор Хома з пастою • 51 минуту назад
Ответ дляБубль Гум)
и где бы вы собирали эти деньги?
может и я с вами поеду на следующий раз
Про розподіл бюджету не чули, певно... Ну ок
дамаАмстердама• 51 минуту назад
Ответ дляХома з пастою
Ось і я про це. Відпочинок має бути не стресовим. Для цього заздалегідь планують. Нам запропонували в стилі: ’Терміново викладайте гроші, час на роздуми – максимум доба’. У той же час у всіх інших з компанії було достатньо часу подумати
Похоже, Вас звали для получения каких-то групповых скидок для проживание.
Не сомневайтесь в себе - отказавшись, Вы все сделали правильно. Это не друзья, а просто хитрожопые знакомые. Не парьтесь
Бубль Гум)• 51 минуту назад
Ответ дляХома з пастою
и в чем бы вы себе отказали ради поездки?
люблю_тортики• 50 минут назад
Ответ дляХома з пастою
Ну як на мене, 6000₴ тільки на ночівлю не кожен в нашій країні отак за добу дістане. У мене є заначка, але я манала її тринькати, коли мені ставлять умови буквально за день до остаточної дати, коли треба бронювати. Нам буквально було запропоновано знайти чи десь відкопати 6000₴ за добу
Их дело предложить, ваше - отказаться. Но я понимаю почему вас не звали изначально. Я тоже перестала звать на всякий движ неплатежеспособных: всегда одно и тоже, они долго думают, почти соглашаются, мы планируем, а потом накануне у них форс мажор, а на самом деле - жалко денег. Потому я изначально учавствую в планировании только с теми, кто тоже хочет отдохнуть, а не пускается в рассуждения «почему нас позвали последних» и «почему так дорого за курятник».
Пекельнi Борошна• 50 минут назад
Ответ дляХома з пастою
Ну тобто малося на увазі, що ми за добу хоба! І з тумбочки, як у відомому анекдоті, дістали 6к. Коли решта ці 6к спокійно могла приготувати за декілька тижнів до остаточного бронювання. Це не історія про жебраків і мільйонерів, нам би теж х мати запас часу
60 тыс з.п у вас. и 35 вашего парня. 100 тыс в месяц. и хоба! 6 тыс нет в тумбочке
Перша на селі• 50 минут назад
Ответ дляХома з пастою
Тільки на квартиру за 50к$ вистачило 😉
Я многих таких знаю. Ходят в обносках всю жизнь и теребонькают на свою квартиру.

Я ваших друзей понимаю, вас берут вместо тех, кто отказался

автор Хома з пастою • 49 минут назад
Ответ дляДружная семейка
Вашій компанії по 16 років? Гроші ніде не збираються, тим більше на поїздку . Якщо у вас залишилося з зарплати - їдете, ні , то не їдете. І нема тут про що думати. Таке враження, що ви плануєте місяць в США з трансатлантичним перельотом
Я думала, що якраз раціонально збирати гроші. Якщо у вас, наприклад, спокійно залишається 6к, а зверху ще декілька тисяч на дорогу і їжу, то це круто. А я відкладаю від 40% доходу, і мені не з руки витрачати спонтанно
автор Хома з пастою • 49 минут назад
Ответ дляПерша на селі
Потому что вас не планировали брать
Так і є, значить
Перша на селі• 49 минут назад
Ответ дляДружная семейка
Вода мокрая, песок сыпется, окно стеклянное.... психовать и психовать
автор Хома з пастою • 49 минут назад
Ответ дляБубль Гум)
что бы вы делали?
где собирали деньги?
Ми би відклали цю суму і планували витати з її врахуванням
Бубль Гум)• 48 минут назад
Ответ дляХома з пастою
с каких денег?
автор Хома з пастою • 48 минут назад
Ответ длядамаАмстердама
Дякую, погоджуюсь. Іноді коли здається, то насправді не здається
Пекельнi Борошна• 48 минут назад
Ответ дляБубль Гум)
что бы вы делали?
где собирали деньги?
на деревьях, наверно
Ананомчикус• 48 минут назад
Ответ дляХома з пастою
Ось і мені так здалося. Але якось мені ніяково. Нікому не подобається бути на лаві запасних. Тому дедалі більше переконуюсь, що прийняли вірне рішення
как говорится, если вам кажется - вам не кажется ))
отпустите и забудьте, и пересмотрите может, свои с ними отношения
не знаю, даже
обидно, конечно
Перша на селі• 48 минут назад
Ответ дляХома з пастою
Так і є, значить
Делайте выводы почему вы не слишком желанный гость
Дружная семейка• 47 минут назад
Ответ дляХома з пастою
Та не витрачайте Навіть не знаю чому ваші друзі взагалі вам запропонували, напевно потім молилися, щоб ви відмовилися

автор Хома з пастою • 47 минут назад
Ответ дляБубль Гум)
Не так часто ходили в заклади, я би відклала не терміновий похід до флеболога в приватну клініку. Усе не буду розписувати
Бубль Гум)• 47 минут назад
Ответ дляАнаномчикус
не знаю, даже
обидно, конечно
да, очень обидно
обидели - тем что пригласили на два дня выехать из дому
да за такое в суд подавать надо
и за моральный ущерб тысяч 300 отсудить
автор Хома з пастою • 47 минут назад
Ответ длялюблю_тортики
У наших друзів дохід приблизно такий самий. Я серед жіночої частини заробляю більше за всіх
Пекельнi Борошна• 46 минут назад
Ответ дляХома з пастою
Тільки на квартиру за 50к$ вистачило 😉
господи. как в тему про не запланированный отдых можно несколько раз вставить - какая я молодец! купила квартиру. а она то подорожала! кто молодец??? я молодец!!!
автор Хома з пастою • 46 минут назад
Ответ дляПекельнi Борошна
Мені важливіше відкласти на свої потреби, щоб потім через рік мати ту саму машину, а не за першим проханням викидати майже 150$. А на наступному тижні ще 150$ і ще
Перша на селі• 46 минут назад
Ответ дляДружная семейка
Если б я ехала компанией и кто-то пригласил типа автора, я бы потом приглашальщика утопила бы)
Это не отдых а треш
автор Хома з пастою • 45 минут назад
Ответ дляПерша на селі

Багато знаєте тих, хто до 25 купив квартиру без спадщини і кредитів? 😀
Бубль Гум)• 45 минут назад
Ответ дляХома з пастою
я вообще не знаю как вы с теми плебеями общались
они и мезинца вашего не достойны
автор Хома з пастою • 45 минут назад
Ответ дляБубль Гум)
с каких денег?
З тих, що лишилося. Дивне питання
автор Хома з пастою • 45 минут назад
Ответ дляАнаномчикус
не знаю, даже
обидно, конечно
Дякую за пораду
Перша на селі• 45 минут назад
Ответ дляПекельнi Борошна
И на отдыхе: а хотите я вам расскажу как я купила квартиру?