Україна наше все• 31 июля в 18:23

Що скажете?

Чи варто Україні коли будуть українські балістичні ракети - демонтувати ракетним ударом протизаконний монумент українському київському князю Володимиру у центрі москви?
Для того щоб у рашистів не виникало бажання красти собі історію України і українських князів.
Зробіть вибір:
вже голосів: 17
Так, хай СОУ ударять
Ні. Не треба чіпати
автор Україна наше все • 31 июля в 18:24
І нікнейм якраз у тему

Эт вернячОк• 31 июля в 18:25
Лучше семь ракет по семи хуйлам. Или сколько их там...
Крихітка на всі• 31 июля в 18:25
Нема на що ракети витрачати?
автор Україна наше все • 31 июля в 18:25
Ответ дляЭт вернячОк
І це теж також.
автор Україна наше все • 31 июля в 18:27
Ответ дляКрихітка на всі
Нема на що ракети витрачати?
Ну балістики багато буде, а монумент крадений кацапами це дуже важливо бо ця війна тому і почалася бо вони дурні чуже вважають своїм. Символічні речі - це дуже важливо.
Туфли в чешуе• 31 июля в 18:27
Ні, є багато важливіших цілей. Ви уявляєте скільки коштує запуск однієї ракети балістичної ракети?
автор Україна наше все • 31 июля в 18:28
Ответ дляТуфли в чешуе
Кацапло не має вважати чуже своїм. Це істина.
Бо першим кроком воно чуже своїм вважає, краде князів.
А другим кроком починає війну на підставі того що чуже вважає своїм.
Туфли в чешуе• 31 июля в 18:29
Ответ дляУкраїна наше все
І що, знесення монумента спонукає їх переписати історію? Яка ціль?
Love_Love_Love_• 31 июля в 18:32
Вчора прочитала за що кацапи не люблять Бандеру бо він вбив Леніна

Крихітка на всі• 31 июля в 18:32
Ответ дляLove_Love_Love_
І до цих пір ще живий 🤣
Крихітка на всі• 31 июля в 18:33
Аби не рос пропаганда - переважна більшість українців про Бандеру і не знала б
автор Україна наше все • 31 июля в 18:33
Ответ дляLove_Love_Love_
’Їбанати, сер!’ (с)
автор Україна наше все • 31 июля в 18:34
Ответ дляТуфли в чешуе
Бо уся українська нація - не має бажання аби суто український князь стирчав серед кацапів у них там на кацапії у центрі москви.
Просериарила молодость• 31 июля в 18:35
Вы бы лучше не подсказывали, а то как бы они первые нам не снесли.
Силиконочка• 31 июля в 18:35
Ответ дляУкраїна наше все
балистики много не будет , это дорогущее производство
на символику точно не нужно,лучше пусковые станции в брянске и т д
Деловитая• 31 июля в 18:35
Ничего не скажу тупая тема тупой ещё тупее это я про вас потужных
Силиконочка• 31 июля в 18:35
Ответ дляУкраїна наше все
вы ничено не сделаете
Туфли в чешуе• 31 июля в 18:36
Ответ дляУкраїна наше все
У української нації наразі багато важливіші бажання.
автор Україна наше все • 31 июля в 18:39
Ответ дляПросериарила молодость
Кого або що?

І так вже зносять, без підказок.

Виниловая пластинка• 31 июля в 18:41
Скажу що навіть вірогідність демонтувати банкою огірків (як дрон в 2022) більша за настання часів ’коли будуть українські балістичні ракети’.
Шалена красуня• 31 июля в 18:40
Ответ дляТуфли в чешуе
Да, например как-то перестать быть украинской нацией и уехать. 🙄
автор Україна наше все • 31 июля в 18:41
Ответ дляДеловитая
бу бу бу, обосруский рашистсткий бот, вам всем там конец, болотная вы московития не имеющая отношения ни к Украине ни к Киеву. бу бу бу) давай)
Ответ дляСиликоночка
вы ничено не сделаете
Що?)
Силиконочка• 31 июля в 18:41
Ответ дляУкраїна наше все
Що?)
нічого не зробити з ру людьми
автор Україна наше все • 31 июля в 18:44
Ответ дляСиликоночка
нічого не зробити з ру людьми
О це правда.
Несамовитість та фанатичність кацапських рашистів там на рівні сергєя бодрова і сєргєя безрукава, ці два найфанатичніших довбні московії, за кацапію і душу продали б.
Да Щас же• 31 июля в 20:52
Ні. Вони його самі знесуть після розпаду. Тому ракети краще витратити на цілі, що прискорять розпад.