Вірю, я повірив• сегодня в 00:53

Як протистояти постійній агресії

сусіда, погрозам фізичною розправою та п´ятиповерховим прокльонам та матюкам?
Горня капучіно• сегодня в 00:55
А шо вы ему сделали

Лагшмивара• сегодня в 00:55
Поліція?
автор Вірю, я повірив • сегодня в 00:56
Ответ дляГорня капучіно
А шо вы ему сделали
Нічого, в тому то й справа, що навіть не розмовляємо
Лагшмивара• сегодня в 00:56
Ответ дляГорня капучіно
А шо вы ему сделали
А якби й зробила, то це дає йому право так себе поводити?
автор Вірю, я повірив • сегодня в 00:57
Ответ дляЛагшмивара
Поліція?
Та... поки щось не дуже допомогло
Горня капучіно• сегодня в 00:57
Ответ дляВірю, я повірив
Вызываете полицию
Горня капучіно• сегодня в 00:57
Ответ дляЛагшмивара
Я не виновата, не кричите на меня
Лагшмивара• сегодня в 00:57
Ответ дляВірю, я повірив
Та... поки щось не дуже допомогло
Так а що він хоче? Може хворий на голову?
Ранковий базар• сегодня в 00:58
Записываете на диктофон угрозы или снимаете видео. Пишете заявление в полицию. Можете сначала пригрозить соседу, если считаете, что там остался мозг. Если полиция шлёт вас, то пишете заявление в прокуратуру на бездействие полиции.

автор Вірю, я повірив • 2 часа назад
Ответ дляЛагшмивара
Хоче, щоб нас не було в цьому будинку. Так, хворий, мабуть, але довідки ж все одно не має, що хворий
Лагшмивара• 2 часа назад
Ответ дляВірю, я повірив
Знімайте відео, пишіть заяву.
автор Вірю, я повірив • 2 часа назад
Ответ дляЛагшмивара
Знімайте відео, пишіть заяву.
Написала, але поки глухо
Жена сантехника• 2 часа назад
Тут від характеру залежить. В одному з офісів, де я працювала (офіс був в будинку), була така безумна сусідка. Ходила матюкалась, погрожувала, лаялась. Директор м´який дядько був і тільки нив, та й хлопцям було ніяково відгавкуватись від скаженої. Ну, і коли вона вчергове приперлась, я попросила всіх заткнути вуха і не виходити. Вийшла і 3 хв поговорила з старою куркою, по своєму, по борщагівськи. Потім вона ненавиділа нас мовчки, всіх це влаштовувало. Тут трошки характеру треба.
автор Вірю, я повірив • 2 часа назад
Ответ дляЖена сантехника
Та ні, проти кулаків це не спрацює)
Але дякую.
Жена сантехника• 2 часа назад
Ответ дляВірю, я повірив
Та ні, проти кулаків це не спрацює)
Але дякую.
Ні боже ж мій, які кулаки, просто поговорити, навести аргументи зрозумілою людині мовою.
автор Вірю, я повірив • 1 час назад
Ответ дляЖена сантехника
Його. Його кулаки. Проти них у мене немає аргументів. А його мовою - мовою прокльонів і матюків я спілкуватися не вмію. Посил його слів - я вас урию. Які тут розмови...