Скіфська пектораль• вчера в 16:30

Есть такие известные люди, которые вам категорически не нравились, но

потом вы поменяли мнение на противоположное?
Актеры, общественные деятели, блогеры
Нашли в капусте• вчера в 16:34
Тіна Кароль, вона мені завжди була не дуже приємна, але мені справді подобається пісня Ніч, Жадан і Собаки з Кароль. По суті вона всю пісню витягує .

Не будь КакСвета• вчера в 16:34
Ні, поки що не змінилася моя думка та навряд чи зміниться. Терпіти не можу Ю.Горбунова. Та Н.Мосєйчук)
Love_Love_Love_• вчера в 16:35
Камалія
Щира українка• вчера в 16:35
Ответ дляLove_Love_Love_
Камалія
І мені
Нашли в капусте• вчера в 16:35
А ще Стерненко , думала там допомога, по суті відмивання грошей
Щира українка• вчера в 16:35
Ответ дляНашли в капусте
Хто це
автор Скіфська пектораль • вчера в 16:37
Ответ дляLove_Love_Love_
Камалія
А почему она вам стала нравиться?
Цикавенная• вчера в 16:38
Макс Барских.😬
Нашли в капусте• вчера в 16:38
Ответ дляЩира українка
Хто це
Український громадський діяч , блогер і волонтер

Царевна в уггах• вчера в 16:38
От Стерненка допомога
Мальчун-задирун• вчера в 16:53
Дмитро Дігусар .
В ’Танцях з зірками’ він мені здавався пихатим , зарозумілим .
А потім десь побачила його інтерв´ю - настільки приємна , інтелігентна людина .
Ну а з початком вторгнення , то взагалі чи не єдина людина зі знаменитостей , хто дійсно служить , а не просто в формі для інсти позує .
Чаклунка-ведунка• вчера в 17:39
Патісон, дивитись не могла після ролі Едварда. А от потім подивилась фільм про Маяк, Майк 25, Одісею та інші останні. І таки він дуже хороший актор.
Меня не звали• вчера в 18:23
Ответ дляМальчун-задирун
Дмитро Дігусар .
Мій чоловік служив з Дмитром певний період, той був інструктором на полігоні. Тепер періодично збираються в Києві)