Пишна молодиця• 2 часа назад
А кажуть любов не можна купити)))
Пишна молодиця
• 2 часа назад
Ответ дляСадоводница
Це да, напевно ніхто в світі так не любить як вони.
Вночі будить, калюжі по хаті робить, за пальці гризе. А по факту 100% чистої любові.
Пишна молодиця
• 1 час назад
Ответ дляАнгел-предохранитель
Смешнушик. Ох и наведет вам шухера
Вже. Кути в квартирі погризла. Тканинний манеж уже майже розвалила. А на руки візьмеш ввечері-ангел.
Мамина квіточка• 1 час назад
Воспитывайте с первого дня, а не только сюсю. Иначе потом намучаетесь.
мимАпроходила• 1 час назад
Ответ дляПишна молодиця
Ха ха
Ще досі не привчили до вулиці?
Пишна молодиця
• 1 час назад
Ответ длямимАпроходила
Ха ха
Ще досі не привчили до вулиці?
Ні, не пиивчила. Фото не моє звісно. Я дітей своїх в мережі не виставляю)))
Мамина квіточка• 1 час назад
Ответ дляПишна молодиця
От врушка.
Пишна молодиця
• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
Яке хороше дитятко! Нехай буде здорове, а калюжі і
тільки на вулиці робить.
Фото не мого дттятки. Дякую! На вулицю ветлікар заборонив до завершення вакцинації.
Пишна молодиця
• 1 час назад
Ответ дляМамина квіточка
От врушка.
Суть не в фото. Може комусь не вистачає в житті любові і радості, то вона продається.
Воленс-неволенс• 35 минут назад
Ответ дляАлина-1240
🥰
Ваши кролики у вас ручные? Можно брать на руки? И насколько хлопотны они в уходе?
КаРаКаТиЦа• 4 минуты назад
Ответ дляПишна молодиця
Скоріше какахи і пісяхи, а не любов. Таке і даром не треба, фу