До кого звертатися? Я з порядної сім´ї,але нещодавно з´явилася звичка брати кошти без дозволу.
В сестри раз взяла вона на не помітила, другий раз взяла ,третій. І не можу зупинитися
Десь так, але...• вчера в 20:37
Біда прийде звідки і коли не чекаєте))) і як кажуть на західній біда прийде не одна, а кагалом, цілим скопом бід!
Десь так, але...• вчера в 20:40
Ответ дляПожарник
Як куди заертатись?
Ідіть в поліцію ) там пояснять усе докладно😂
Буває, що людини життя більш детально ніж поліція пояснює, що чуже красти не гоже.
Пожарник• вчера в 20:41
Ответ дляДесь так, але...
Автор питає до кого звертатись
куркулиха• вчера в 20:47
Очередной профиль для того, чтобы нести шизофренический бред.
Как ты зае.ал.
Десь так, але...• вчера в 20:50
Розкажу вам історію одну. У одного чоловіка начальника була жінка помічниця. Вона вела касу і просто системно, постійно коли люди приносили кошти періодами ( так би мовити здавали касу ), вона не відходячи від каси вже все практично присвоювала, і вже настільки обнагліла, що почала сортувати людей на правильних, неправильних і напівправильних, в залежності від того хто скільки каси приніс і їй чи йому! в руки дали. Як йому, усі погані, якщо їй - все ідеально. Згодом її хтось зловив, щось вона там воду намутила, короче їх бізнес накрився, вона віджала по максимуму впринципі, але потихеньку почали і від неї віджимати інші якісь там, короче рекет в народі. В кінці її ненажерливість привела до того, що вона начальника податкової здала з потрохами і його не просто вигнали а прикокошили і всю налогову реформували. Тепер там оупенспейс дуже крутий😎🧐 ну, хоча б для народа. Як кажуть не було б щастя, якби нещастя не допомогло!)))) із них почали всю податкову реформувати!)
МадамОхмури• вчера в 21:10
Ото буде веселуха• вчера в 21:21
Ответ дляМадамОхмури
ахахаххахахахахах
жирная тролльчатина
Вона не знала,що теми в доступі)