Даю справку• сегодня в 07:51
Парень предлагает сходить на нудистский пляж? Вы бы согласились?
Предлагает сходить "на пробу", ни он ни я никогда не были на подобном пляже.
Тишком нишком• сегодня в 08:00
Якщо відчуваєте що зможете роздягатися на людях, що відкриті тілом, незакомплексовані то чому ні?.
Мені вчора сказали що на нудіку вище общество загорає
На звичайному некрасиві, товсті і старі
Даю справку
• сегодня в 08:03
Ответ дляТишком нишком
На звичайному некрасиві, товсті і старі
Ну если пойдем, то придется раздеться, иначе возникает вопрос - зачем шла)
Мания-Величия• сегодня в 08:12
Не хочется на это все смотреть
Если он хочет голым купаться ,то идите ночью или на отдаленный пляж без никого
Тишком нишком• сегодня в 08:31
Ответ дляДаю справку
Слухайте себе. Якщо готові, хочете спробувати-ідіть, слухайте себе а не йдіть не поводу інших
Даю справку
• сегодня в 09:05
Ответ дляТишком нишком
Не если пойду - то точно разденусь.
Для меня наверное главный страх встретить знакомых, друзей.
Реанимация• сегодня в 09:22
Ответ дляНеГолосую
Я б не пішла, мені це огидно
Це ж треба так ненавидіти власне тіло
НеГолосую• сегодня в 09:26
Ответ дляРеанимация
Це ж треба так ненавидіти власне тіло
Мені огидні чужі, а своє виставляти - це вавки в голові
Донька подруги• 2 часа назад
Ответ дляРеанимация
Це ж треба так ненавидіти власне тіло
До чого тут власне тіло і ваш недоречний коментар? Вам приємно знаходитись серед голих чоловіків і жінок, а я буду блювати від виду чужих залуп поряд. Усі люди різні
Реанимация• 2 часа назад
Ответ дляДонька подруги
А для чого ви дивитеся на чужі залупи???
Донька подруги• 2 часа назад
Ответ дляРеанимация
А я на них і не дивлюсь, бо не відвідую нудистські пляжі. У мене все Ок з цим, я не перебуваю в товаристві дихаючих дуп і не отримую задоволення від перебування серед людей без одягу