Асталависта бэйби• 1 час назад
Вступ за кордон: віза чи прихисток?
Наступного року вступати. Теоретично, це ж можна і захист оформляти або на звичайних умовах отримувати студентську візу і т.д.
Чи я неправильно розумію? ( не вникала, бо не виїздили нікуди з початку війни)
Розкажіть, як краще?
Асталависта бэйби
• 1 час назад
Ответ дляПартизанка
студ виза.это потом пойдет в термин на внж.прихисток никуда
Тобто, віза і не придумувати велосипед? Я теж про це думала
КАПСЛОЧНИЦА• 1 час назад
Якщо навчання безкоштовне по параграфу і за гроші без параграфу, то звісно, що краще прихисток. Різні країни, різні умови.
Партизанка• 1 час назад
Ответ дляАсталависта бэйби
ну да,если думает оставаться то так
Асталависта бэйби
• 1 час назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Навчання англійською, воно, мабуть, на параграфи не поширюється. Це більше про мову приймаючої краіни
Асталависта бэйби
• 1 час назад
Ответ дляMs. Откровенность
Если мальчик, то беженство. Девочке студ.
Чому?
Асталависта бэйби
• 1 час назад
Ответ дляSo_so
У дочки моей виза временного убежища. Университет закончился, виза ВУ давала право на качественную медицинскую страховку (думаю, нужно уточнять в каждой стране отдельно) как для граждан и после университета право на работу.
В следующую подачу дочка будет подаваться на ВНЖ.
Входило в термін для внж?
Пліткарка• 1 час назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Входило в термін для внж?
блин, вы хоть стоану напишите.
вы же понимаете, что в каждой стране свои условия?
Небоброїдка• 1 час назад
наступного року і подумаєте. вже і так багато країн не дають прихисток
Сумка з негодою• 1 час назад
Какая страна ? Виза - платите мед страховку, прихисток - страховка бесплатно ( это в нашей стране ). Пошли в полицию узнать как перейти с прихистка на внж, в полицейский и говорит - у вас деньги лишние ?
Асталависта бэйби
• 1 час назад
Ответ дляСкорая помощь
Теж цікавить це питання. В Польщу плануємо. Поляків в родині немає.
Ого ви сміливі)
Бешене сарі• 1 час назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Чому?
Потому что визы делаются только в Украине, что может стать проблемой для парней старше 18
Байрактарна• 1 час назад
Кожному синьому і зеленому, хто ловить зараз чоловків присвячується.
Читайте вголос. Чим більше прочитає, тим сильніше в них завʼяне. При можливості уявляйте там шланг на вузлик завʼязаний.
Щоб у тебе член завʼяв
Враз обмʼяк і вже не встав!
Щоб у тебе член завʼяв
Враз обмʼяк і вже не встав!
Асталависта бэйби
• 1 час назад
Ответ дляБешене сарі
Так дитина тут, ще 11 клас попереду
Бешене сарі• 1 час назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Так дитина тут, ще 11 клас попереду
Это понятно) просто визу нужно обновлять на новый год обучения
Асталависта бэйби
• 1 час назад
Ответ дляСкорая помощь
Чому?
В Польщу сьогодні відправляти дитину- я б не ризикнула.
Нульовий сантиметр• 1 час назад
Ответ дляСкорая помощь
ми вирішили робити візу, зараз в процесі, хлопець. Причин багато. Потім перейти на карту побиту по навчанню
Асталависта бэйби
• 1 час назад
Ответ дляБешене сарі
Тобто, всі, хто вчиться закордоном, щороку їздять поновлювати візу в Україну?
Асталависта бэйби
• 1 час назад
Ответ дляНульовий сантиметр
У вас абітурієнт?
Скорая помощь• 1 час назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Ми там жили 1,5 роки. Знаю, що зараз настрої там до наших не дуже, але це не про всіх поляків
Асталависта бэйби
• 1 час назад
Ответ дляСкорая помощь
Удачі вам ❤️
Скорая помощь• 1 час назад
Ответ дляНульовий сантиметр
Куди звертатися? З чого і коли краще починати, я взагалі не в курсі?
Бешене сарі• 1 час назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Возможно, это от страны зависит. Можно ж перейти на внж в процессе обучения. Конкурентно я узнавала за учебную визу в Польшу - ее дают на год, не на весь период обучения