Асталависта бэйби• 1 час назад

Вступ за кордон: віза чи прихисток?

Наступного року вступати. Теоретично, це ж можна і захист оформляти або на звичайних умовах отримувати студентську візу і т.д.
Чи я неправильно розумію? ( не вникала, бо не виїздили нікуди з початку війни)
Розкажіть, як краще?
автор Асталависта бэйби • 55 минут назад
Ответ дляСусідка знизу
Ну, после окончания учёбы.
Часто знімають ці гроші практично одразу. Якщо рахунок не вимагають блокований

So_so• 51 минуту назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Неповнолітня була сама?
У меня дочка до 18 была сама, пол года получилось.
Краля-Галя• 47 минут назад
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
У моей дочки две визы одновременно, в следующем году уже получит бакалавра, успеем
На студенческой визе была бы платная учеба, так как Украина не в ЕС
На прихистку бесплатная
і страховка
Життє Бентежне• 21 минуту назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Та скрізь, мабуть, на рік. Але я не чула, що потрібно постійно їздити в Україну поновлювати
Ви зверталися до університету за роз´ясненнями, які умови зарахування студентів із країн не ЄС?
Моя дитина вчилася у Франції. Для вступу українця не під захистом треба платно відкрити візу. Для її відкриття треба мати кошти на рахунку, їх мінімальний розмір визначається Францією. Цієї суми має вистачити на пік навчання, оренди, харчування, медичної страховки. Там тисяч 6-7 євро зразу набігало. Без цієї суми вам візу не відкриють.
Потім треба оплачувати житло, купувати медстраховку і за більшість університетів платити як за нерезидента ЄС (знову тисячі євро на рік).
Під тимчасовим захистом: віза не потрібно, ніякої вимоги щодо коштів на рахунку, медстраховка безкоштовно, гуртожиток дає соцслужба (ви платите все одно, але якщо низький дохід, то соцслужба частково візьме оплату на себе), і стипендія 600 євро. Оплати за навчання нема. Точніше, є внесок за обробку документів для членів ЄС (200+ євро за рік), але навіть від його оплати звільнили.
Ось таким чином дізнавайтеся про свою країну. Але не забувайте, що умови можуть змінюватися щороку. Ми дійсно були біженцями, дитина вступила до французького ВНЗ у 2022, вже будучи під ТЗ, а не шукала як краще.
Я б такое не носила, но продаю• 19 минут назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Але тоді мені теж потрібно?
Нет