Асталависта бэйби• сегодня в 10:33
Вступ за кордон: віза чи прихисток?
Наступного року вступати. Теоретично, це ж можна і захист оформляти або на звичайних умовах отримувати студентську візу і т.д.
Чи я неправильно розумію? ( не вникала, бо не виїздили нікуди з початку війни)
Розкажіть, як краще?
КАПСЛОЧНИЦА• 2 часа назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Навчання англійською, воно, мабуть, на параграфи не поширюється. Це більше про мову приймаючої краіни
Син навчається в Швеції англійською безкоштовно по параграфу.
Асталависта бэйби
• 2 часа назад
Ответ дляБешене сарі
Возможно, это от страны зависит. Можно ж перейти на внж в процессе обучения. Конкурентно я узнавала за учебную визу в Польшу - ее дают на год, не на весь период обучения
Та скрізь, мабуть, на рік. Але я не чула, що потрібно постійно їздити в Україну поновлювати
Нульовий сантиметр• 2 часа назад
Ответ дляСкорая помощь
Куди звертатися? З чого і коли краще починати, я взагалі не в курсі?
звертитась по візу? чи про що Ви? Візу у Польщу роблять зараз тільки у візовому центрі у Львові TLScontact , приймають документи по пошті теж. І купа посередників є які допоможуть за процент зібрати документи
Нульовий сантиметр• 2 часа назад
Ответ дляАсталависта бэйби
студентську візу роблять лише на території України, при чому той хто на неї подав повинен з моменту подачі і до отримання знаходитись в Україні
КАПСЛОЧНИЦА• 2 часа назад
Ответ дляБешене сарі
Это понятно) просто визу нужно обновлять на новый год обучения
прихисток теж оновлюють кожен рік.
Бешене сарі• 2 часа назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Визу нельзя сейчас сделать не в Украине ( раньше можно было, вроде в 22-23 годах
Бешене сарі• 2 часа назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
прихисток теж оновлюють кожен рік.
Но не нужно ездить домой
Асталависта бэйби
• 2 часа назад
Ответ дляНульовий сантиметр
Подає вступник? Він же тут і знаходиться до початку навчання.
Нульовий сантиметр• 2 часа назад
Ответ дляАсталависта бэйби
У вас абітурієнт?
так, вступив от зараз, робимо візу
Нульовий сантиметр• 2 часа назад
Ответ дляАсталависта бэйби
саме так. Мене ще зараз лякають що Польща буквально зараз почала студентські візи давати не на рік а на півроку... Це ще на зимових канікулах знов подавати прийдеться, жесть
Сусідка знизу• 2 часа назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Тобто, віза і не придумувати велосипед? Я теж про це думала
Смотря, какие условия для получения студвизы. В нашем случае нужен был депозит ±12000 евро, с защитой не требовался.
Я б такое не носила, но продаю• 2 часа назад
У моей дочки две визы одновременно, в следующем году уже получит бакалавра, успеем
На студенческой визе была бы платная учеба, так как Украина не в ЕС
На прихистку бесплатная
Ответ дляНульовий сантиметр
Это уже не так
Асталависта бэйби
• 2 часа назад
Ответ дляСусідка знизу
Його можна зняти?
Асталависта бэйби
• 2 часа назад
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
На прихистку бесплатная
Ви в якій країні? Мова навчання?
Ответ дляАсталависта бэйби
Ви в якій країні? Мова навчання?
Университет Копенгагена, на англ
Асталависта бэйби
• 2 часа назад
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Университет Копенгагена, на англ
Ви там з нею знаходилися?
Ответ дляАсталависта бэйби
Ви там з нею знаходилися?
Нет
Асталависта бэйби
• 2 часа назад
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Нет
Неповнолітня була сама?
Ответ дляАсталависта бэйби
Неповнолітня була сама?
Она была совершеннолетняя, заканчивала первый курс универа в Украине. Но с 16 лет можно проживать одному, до 16 не знаю
Асталависта бэйби
• 2 часа назад
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Дякую, моєму 17 на момент переїзду. Тому віза.
Ответ дляАсталависта бэйби
Защиту дают и до 18
Асталависта бэйби
• 2 часа назад
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Защиту дают и до 18
Але тоді мені теж потрібно?
Асталависта бэйби
• 2 часа назад
Ответ дляСусідка знизу
Кого ’його’?
Депозит. Тобто, гроші.
Губной рояль• 2 часа назад
Ответ дляАсталависта бэйби
В Польщу сьогодні відправляти дитину- я б не ризикнула.
Чому?
Асталависта бэйби
• 2 часа назад
Ответ дляГубной рояль
Студ виза надежнее.
От і я так думаю.
Сусідка знизу• 2 часа назад
Ответ дляАсталависта бэйби
Депозит. Тобто, гроші.
Ну, после окончания учёбы.