Моль Моллівна• сегодня в 13:18

Загубилась посилка на укр пошті (((

Замовила джинси через інтернет з рук, не магазин. Оплатила наперед на карту.
Джинси не прийшли, на пошті сказали посилка загубилась(((
Відпраник скинув мені чеки що він відправив і нічим зарадити не зможе. Якщо джинси вернуться йому назад то кошти верне, а ні то вибачайте. Що робити? Як вернути свої кошти?
Заикальница• сегодня в 14:14
Писать может только отправитель

А я кумедна• сегодня в 14:48
Ответ дляМанка Я
та там 700 грн, я забила.
Если вы не подтвердили получение посылки, продавец денег не получит. али должен возвратить деньги