Заикальница• сегодня в 15:07

Реально вступати за кордон без посередників?

Зібрати/ подати документи для універу.
Гуртожиток. Віза.
Чи краще все перекласти на їх руки?
Вимагаю спілкування• сегодня в 15:10
Дійсно реально самому, всі ці документи та й на візу ви самі будете збирати

И.О. людини• сегодня в 15:10
Кому як. Я починала з співпрацею агенції, вчив син мову. А потім знайшла універ, списалась з ними, під´їхали , поспілкуватись особисто.Переклад і апостиль свідоцтва робила сама в Києві. Віза не потрібна, є громадянство ес. Від подальших послуг агенції відмовилась. Але ми не в Україні.
Губка Боб• сегодня в 15:10
Син вступив без посередників. На момент вступу рік знаходився в країні, в якій вступив. Не дуже розумію, навіщо потрібні посепедники.
СільськаЛеді• сегодня в 15:11
Реально, мы с мужем поступали в 21м и 22м в Польшу сами из Киева. Да в целом проблем нет при знании языка (владении переводчиком) и умении гуглить.
Одна проблема была, в 22м передать студенческий билет в Украину, но универ пошёл на уступки и через кого-то оптом передавал
автор Заикальница • сегодня в 15:11
Ответ дляГубка Боб
А якщо фізично тут…
успокойте_Меня• сегодня в 15:12
Я взагалі не знаю за що беруть гроші посередники - будь який вуз зараз має електронний кабінет вступника, загружаєте документи які там написано і чекаєте, іноді онлайн екзамен ще. Все. Син вступив зараз робимо візу, ми в Україні
автор Заикальница • сегодня в 15:12
Ответ дляуспокойте_Меня
Куди вступали? От питання візи мене хвилює найбільше
успокойте_Меня• сегодня в 15:13
Ответ дляЗаикальница
Польща, Краків, Гірничо-металургійна академія
автор Заикальница • сегодня в 15:13
Ответ дляуспокойте_Меня
І ще питання: ви подавали документи в середині року, коли немає атестата. Як це відбувається?

hrystia• сегодня в 15:13
Можливо, але я вирішила через посередника, щоб спати спокійніше. У ФБ є група « Мой ребенок студент в Польше», в ній все детально розписано.
успокойте_Меня• сегодня в 15:15
Ответ дляЗаикальница
подавали в липні, там прийом документів до 10 липня наче був.
Подавали відразу до 2 вузів на всякий випадок - в цей який він хотів на 2 спеціальності і у Люблінську політехніку, вступив всюди

Оригінали треба привезти до них у вересні
Якщо відкриєтесь напишу вам в особисті як і що робити
Губка Боб• сегодня в 15:15
Ответ дляЗаикальница
А якщо фізично тут…
Всі документи все одно спочатку надсилають по імейлу. А реальні документи ви вже самі привезете в потрібні строки, якщо вступить дитина.
hrystia• сегодня в 15:15
Ответ дляуспокойте_Меня
А для чого Вам віза, якщо наразі діє захист?
Аноним_1857• сегодня в 15:16
Вполне. Более того, посреднические фирмы часто не владеют информацией и не хотят заморачиваться. У них есть отработанный список стран и учебных заведений.
автор Заикальница • сегодня в 15:16
Ответ дляГубка Боб
Я просто не розумію, як вони оцінять його атестат, якого ще немає. Подача документів з 1 грудня стартує
Мудробаба• сегодня в 15:16
Ответ дляуспокойте_Меня
А за що беруть посередники гроші які подають ваші документи, наприклад, на візу в США? 400$$
Заповнити документи на грінкарьу 150$ ( лотерея) і інші документи які робляться на раз два коштують від 300$
успокойте_Меня• сегодня в 15:17
Ответ дляhrystia
не всі зараз захист отримують, поляки пишуть на кордоні що мета приїзду - туризм і все тут, потім відмовляють у захисті, купа історій. Ну і там багато обмежень з цим захистом, ми вирішили навіть не пробувати
автор Заикальница • сегодня в 15:17
Ответ дляуспокойте_Меня

Ми не в Польщу
успокойте_Меня• сегодня в 15:17
Ответ дляЗаикальница
Ми не в Польщу
Ну це без різниці куди, всюди така сама система

автор Заикальница • сегодня в 15:18
Ответ дляhrystia
Віза студентська. Захисти не оформлюємо
успокойте_Меня• сегодня в 15:18
Ответ дляЗаикальница
ну значить закінчуєте школу чекаєте грудень і подаєте документи, якщо в них з літнього семестра навчання
автор Заикальница • сегодня в 15:19
Ответ дляуспокойте_Меня
Рік втрачати?
автор Заикальница • сегодня в 15:19
Ответ дляуспокойте_Меня
Документи подаються, ще навчаючись в 11 класі.
успокойте_Меня• сегодня в 15:20
Ответ дляЗаикальница
Рік втрачати?
ну не закінчивши школу ви точно ніяк не вступите. І не рік а півроку
автор Заикальница • сегодня в 15:21
Ответ дляуспокойте_Меня
Не вступить. Але документи ж подасть. І після 11 буде вчитись. А як інакше?
Губка Боб• сегодня в 15:22
Ответ дляЗаикальница
Цього я не знаю, бо син вже мав атестат.
Губка Боб• сегодня в 15:24
Ответ дляуспокойте_Меня
Ні, подавати документи треба до занкінчення школи. Мабуть якісь попередні оцінки надають.
автор Заикальница • сегодня в 15:24
Ответ дляГубка Боб
Я так розумію, приймають документи з оцінками, а атестат вже по факту
Захекалася читать• сегодня в 15:29
Ответ дляуспокойте_Меня
Не якому дитина напрямку в AGH. Яке відношення викладачів і студентів до українців?
І в загальному, як з наукою. Буду вдячна за відповідь.
автор Заикальница • сегодня в 15:30
А як з візами? Якщо універ одобрить вступ.
Куди ці доки подавати і в якому вигляді?