бювет_в_обед• сегодня в 08:33

Як чистити замшу?

Дівчата, у кого світлі замшеві сумки, як ви з ними справляєтесь? Вони ж одразу брудняться, чим ви чистите?
Світле замшеве взуття було і не мала з ним ніяких проблем, купила на свою голову замшеву червону сумку, треба вже нести в хімчистку. По краям, де треться з одягом вже чорна.
А тепер дивлюсь на замшеву блакитну і думаю, чи варто? Чи це теж однодена річ буде?
Хропочка з гривкою• сегодня в 08:47
Якщо можете чистити в хімчистці, то беріть і блакитну.

Хропочка з гривкою• сегодня в 08:48
Є спреї для чистки замші, вони утворюють піну, виштовхуючи бруд на поверхню, але потім його треба м´якою ганчіркою зняти і просушити сумку.
автор бювет_в_обед • сегодня в 08:58
Ответ дляХропочка з гривкою
якщо чесно, то я ще не донесла свою червону в хімчистку, тому не знаю, чи вони її відчистять. Але дуже подобається блакитна(( Хоча зарікалась собі, що більше замшеву сумку ніколи не куплю.
автор бювет_в_обед • сегодня в 08:59
Ответ дляХропочка з гривкою
є водовідштовхувальні спреї, але я якщо чесно боюсь ними користуватись( боюсь одразу на старті зіпсувати, бо на ній і крапля води виглядає, як жірна пляма.
Хропочка з гривкою• сегодня в 09:07
Ответ длябювет_в_обед
Водовідштовхувальні спреї, то інша задача, ви ж питаєте, як почистити її, а не створити захист. Бо якщо запечатаєте той бруд воловідштовхувальним, то хімчистка у вас візьме сумку, але на видачі скаже, що АККУРАТНЄЄ НАСІТЬ НАДА
Хропочка з гривкою• сегодня в 09:09
Ответ длябювет_в_обед
Блакитний замш на теплу пору року дуже ефектний, беріть і думайте
автор бювет_в_обед • сегодня в 09:48
Ответ дляХропочка з гривкою
це я розумію) я думала, чи можна захистити від бруду таким чином.
Мінімізувати ризики)
автор бювет_в_обед • сегодня в 09:51
Ответ дляХропочка з гривкою
так, дуже гарний відтінок, але це поки вона чиста, а потім вона затреться за пару разів, і вже її носити не захочеться.
От у мене так з червоною. Не маю часу віднести в хімчистку, а поносила геть небагато. І вона зараз як чемодан без ручки.
Хропочка з гривкою• сегодня в 09:53
Ответ длябювет_в_обед
Мінімізувати ризики)
Можна, але спреєм доя замші і нубука

Хропочка з гривкою• сегодня в 09:53
Ответ длябювет_в_обед
Носіть за ручки, мінімізуйте їх тертя з одягом
автор бювет_в_обед • сегодня в 09:54
Ответ дляХропочка з гривкою
Можна, але спреєм доя замші і нубука
зі взуттям мені це не дуже допомагало, але світле замшеве я мила водою і все ок було.
Arines_• сегодня в 09:55
Ответ дляХропочка з гривкою
У меня, наверное, руки не из того места, но мне эти спреи не помогают. Брала разных фирм, очистить не получается. А если ещё замш-велюр (как правильно), то ещё хуже становиться, так вышло с сапогами ((
автор бювет_в_обед • сегодня в 09:55
Ответ дляArines_
оце ж про це і питала((
Хропочка з гривкою• сегодня в 09:56
Ответ длябювет_в_обед
У мене є сапожки моко, вони і справді не брудняться, може ще залежить від якості самої шкіри
Arines_• сегодня в 09:58
Ответ длябювет_в_обед
оце ж про це і питала((
Мне мастер в обувной мастерской потом советовал распарить замш (подержать над кипящей кастрюлей, грубо говоря) и сразу почистить щёткой. Тем испорченным спреем сапогам это уже не помогло, на другом пока не пробовала.
ГоловнаЯ• сегодня в 10:56
на ютубі одного відомого чоботаря показували, то дуже радив не брати взуття зі світлої замші, брати тільки темних кольорів - чорне, коричневе, та темні кольорові віддітнки не світлі, бо замша потім не відмивається, можна милом твердим звичайним помити, але воно не буде як нове вже, а ось темні кольори легко підфарбовуються спреями для взуття і як нові. В мене жовті замшові зимові черевики, виглядають як грязно-жовті, відмити не можливо
автор бювет_в_обед • сегодня в 11:18
Ответ дляГоловнаЯ
мабуть дійсно не варто(
У мене багато замшевого взуття чорного і темно-синього, і мені здається, що воно більш практичне, ніж шкіряне, бо ні заломів, нічого не видно, спреем обробив і як нові.
А от сумка чорна затерлась і лоснилась, а червона просто брудна в певних місцях. То блакитна мабуть капець яка буде(
Хоча виглядає прям вау(