Тракторні війська• 07 августа в 19:49
Не виходить підтвердити місце навчання. Що робити? Ключ пошкоджено.
Дочці прийшла рекомендація, тепер, щоб підтвердити місце навчання треба підписати його електронним ключем через дію, вже другий день вона пробує і на виходить, пише, що ключ пошкоджено. Вже і видаляла додаток і знову реєструвалась і те саме. У кого таке було? Як вирішили це питання?
Тракторні війська
• 07 августа в 19:53
Ответ дляЗалізна пані
Напишите в поддержку
Вона дзвонила у підтримку в дії і нічого вони не допомогли, сказали чекати
Королева Сарказма• 07 августа в 20:04
Сделайте новую подпись через банк.
Либо обратитесь туда, где требуют подтверждение места учебы. Они в порядке исключения, возможно, могут принять скан рукописного заявления дочери с ее обычной подписью.
Тракторні війська
• 07 августа в 20:05
Ответ дляКоролева Сарказма
Сделайте новую подпись через банк.
В неї немає банківських карток.
Королева Сарказма• 07 августа в 20:07
Ответ дляТракторні війська
В неї немає банківських карток.
Была такая проблема при поступлении. Приняли просто рукописное заявление. Советовали карту в банке сделать, именно для подписи. Мы не делали тогда.
Тракторні війська
• 07 августа в 20:17
Ответ дляХитрушка-чекушка
Робіть картку моно та через комп усе вийде
А через телефон вийде зробити?
Залізний кіготь• 07 августа в 20:21
Ответ дляТракторні війська
А через телефон вийде зробити?
Так
Хитрушка-чекушка• 07 августа в 20:53
Ответ дляТракторні війська
А через телефон вийде зробити?
Вступники пишуть, що через комп скоріше то виходить
_Alekssandra_• 07 августа в 23:04
Ответ дляКоролева Сарказма
Сделайте новую подпись через банк.
Так там не в порядке исключения, а вообще есть возможность загрузить скан подписанного заявления. Вчера своими глазами видела.
Оскорбляю всячески• 08 августа в 15:30
Большая нагрузка на сайт, пробуйте с ноутбука/компьютера. У нас не с первого раза получилось. Или ехать в приемную комиссию, там помогут.