Кручу хвости• сегодня в 10:24
Після двох тижнів у Лондоні я зрозуміла, що
у мене прекрасне волосся: шовковисте, блискуче, здорове. А варто було один раз помити голову вдома - і тю-тю моя краса. Знов жорсткий, тьмяний віник. І це у мене для волосся баночок більше, ніж для обличчя. Карочі: скажіть, є така приблуда, щоб на лійку душу накрутити - і фільтрувало? Бо наразі я купила фільтр-глечик, фільтрую, збираю в баклажки і потім хтось зливає. Я б не повірила, яка різниця для волосся, якби сама не побачила. І без танців з масочками.
ПС. Квартира зйомна, стаціонарні фільтри там ставити не можу.
Пирожкиня• сегодня в 10:30
В Лондоне тоже мыла голову и волос хороший был, но у меня и дома в Одессе также, а вот в Париже у меня сейчас ж… моешь голову через день жирный при этом как пакля, уже дни считаю домой уехать , еще и лезет страшно волос (
Відірву та викину• сегодня в 10:31
Ответ дляПирожкиня
Он у вас там один😁, берегите его
Кручу хвости
• сегодня в 10:34
Ответ дляБадабум
А ви цю приблуду юзали? Наскільки вона дієва, взагалі. Бо виглядає, як фуфло.
Замрійлива• 2 часа назад
Ответ дляПирожкиня
Правильно говорить «волосы» (множественное число), когда речь идет о всей прическе или растительности на голове. Слово «волос» (единственное число) обозначает одну отдельную нитевидную частицу.
Леплю из пластилина• 2 часа назад
Ответ дляБадабум
И на сколько его хватит для семьи из нескольких человек? Дня на 4?
размахер• 2 часа назад
У мене таке було в Криму - кращого волосся ніж після кримської води в мене не було, мабуть вода підійшла як і Вам.
Забула що?• 2 часа назад
Дожилися, скоро в Лондон будемо їздити, щоб помитися. Замовляйте лондонську воду перевізниками
Страхованная• 2 часа назад
Ответ дляПирожкиня
Він у вас один той волос ?
Страхованная• 2 часа назад
Ответ дляЗабула що?
Так якість води в Україні давно відома яка
В більшості цивілізованих країн питна вода в крану тече
Юпитерная• 2 часа назад
Да, это правда, я в начале войны переехала из Харькова в область и у меня там и волосы хорошо отрасли и не снились, и мягкие были.
Пирожкиня• 2 часа назад
Ответ дляСтрахованная
Він у вас один той волос ?
Один один все уже переживают)))
Пирожкиня• 2 часа назад
Ответ дляСтрахованная
Вот не нужно сказки рассказывать. Париж воду наливаю в чайник чайник в накипи страшной в душевой желтый налет, но воду то пить можно конечно она хорошая, купили фильтр потому что это ужас , было бы все так идеально больницы переполнеными не были бы(
Кручу хвости
• 2 часа назад
Ответ дляЗабула що?
Якби ви бачили Темзу, ви б зрозуміли, що замовляти треба фільтри, а не воду.
Забула що?• 2 часа назад
Ответ дляКручу хвости
Це ви про ту Темзу, яка була оголошена мертвою через забруднення? І лише нещодавно почали відкривати місця для купання?
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляКручу хвости
Якби ви вчились в школі ви б не задавали дурних питань про приблуди
Іноді Да• 2 часа назад
Ну ради воды переезжать никто не будет. Я читала,что надо просто подобрать шампунь, котрый нормально реагирует с местной водой. Так как не все шампуни подходят из-за воды
Губи з філером• 2 часа назад
В Харькове голову мыла 2 раза в день. В Англии - 1 раз в неделю! Не жирнятся и не грязнятся волосы совсем. Качество воды +влажность, крема для кожи вообще не покупаю, она и так сильно напитана влагой.
Незнакомлюся• 2 часа назад
Ответ дляПирожкиня
А чому ’волос’ і в однині? Наприклад, ’жирний’?
Вже почитала, це у вас один з усіх на голові
Кручу хвости
• 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
От же нєфіг людині робити, крім бігати з теми в тему і свої дурні 3 копійки вставляти.
Взагалі нічого цікавішого за порадницю в житті нема?
Страхованная• 1 час назад
Ответ дляПирожкиня
Лікарні переповнені через якість води
?
Інсультів , інфарктів та онко не існує
Говорю відверто• 1 час назад
Ні один побутовий фільтр не може фільтрувати з такою швидкістю, щоб цією водою можна було митись.
На це здатні лише професійні,або великі побутові.
Кручу хвости
• 1 час назад
Ответ дляГоворю відверто
Я так і думала((
Значить, продовжу махатись з баклажками…
Леді Душка• 1 час назад
В мене така ж проблема, вода дуууже жорстка. Пакля після миття( приватний будинок, вода своя.
ПлакалаВАвто• 1 час назад
Ответ дляСтрахованная
Україна велика,якість води різна.
У батьків і свекрів воду можна з крану пити, вода чудова. Місто від артезіанських скважин. Навіть в Києві вода різна, залежно від того, звідки вода
Треба ось так• 17 минут назад
Ответ дляСтрахованная
Посмотрела я на цивилизацию. Плююсь каждый день. Дома артезианская вода из крана текла.