Позитивна• 2 часа назад

Брекети. Ближче до пенсії наважилася, а лікар каже

що в моєму випадку найкраще нічого взагалі не робити...
Проблема суто естетичного характеру. Я взагалі намагаюся не відкривати рот, бо у мене нерівні передні зуби.
Звісно, що і варіанти запропонували, але поки чекаю проекти по знімках та зліпках. Один з них це той на який я і одразу йшла - брекети з видаленням вісьмірок ( не прорізалися, але заважають). В такому випадку це лікування до 4 років. Може бути на 1.5 , якщо видалити здорові п´ятірки. Але в будь-якому випадку зафіксованого результату не буде... Роками будуть стояти ретейнери і капи.
В когось було щось схоже? Як діяли?
автор Позитивна • 1 час назад
Ответ дляЧупа-чупс
Після брекетів буде пошкоджена емаль + у нашому віці вже по любому висота зубів стерта. Тому одними брекетами Ви не досягнете бажаної естетики. Все одно потрібні стануть вініри, то краще одразу. Тим паче якщо треба видаляти пʼятірки і тд
Дякую за відповідь. Є проблеми навіть з товщиною кістки переднього зуба. Що також не дуже позитивний момент для встановлення брекетів.

автор Позитивна • 1 час назад
Ответ дляДодаю напруги
Автор ,розповім Вам свою історію. Мені було 42 коли почав боліти скронево-нижньощелепний суглоб. Біль була невгамовна. Поїхала в обласну лікарню. Сказали, що через нерівні зуби ситуація із суглобами плачевна. Порадили звернутися до ортодонта. Пройшла всі обстеження. Визначили план лікування: носити капу, потім брекети, потім реставрація висоти зубів. 2 зуба мудрості (ще не вилізли) видаляла ,це було ДУЖЕ боляче й важко пережила. Мабуть пошкодили нерв, бо за рік повна чутливість губи не повернулася. Видалили здорову четвірку, бо не було куди ставати зубам. Дось дискомфортно було коли ставлять мінівинти, щоб тягнули зуби, постійно запалена слизова.
Але що я маю зараз: брекети на двох челюстях, болю в суглобі практично немає ( але я його й не нагружаю), зуби стали рівнішими й це дуже незвичайно і кайфово, я не соромлюся посміхатися, та й не зважаю що про мене подумають. Щомісяця ставлю кольорові резинки на брекети, які хочу. Так, боляче, неприємно, але результат того вартий.
Вау. Така історія мені дуже подобається. Звичайно, це дуже складний шлях. Але воно того варте.
Дякую, що поділилися
автор Позитивна • 1 час назад
Ответ дляНевидимка Майя
43 роки, зняла весною
Задоволені результатом? Щоб порадили мені?)
автор Позитивна • 1 час назад
Ответ дляНевидимка Майя
необов´язково все атк погано. Я відносила брекети, бо якраз хотіла ставити вініри. Але нижні зуби були криві, не те, щоб сильно, мені воно взагалі не заважало. Але вініри криво ніхто не стивить і щоб не спилювати під нуль, лікар порадив брекети.
Відносила, маю тепер рівні зуби, але вініри вже ставити не хочу) За висоту лікар нічого не казав. думаю що до вінірів дозрію, але коли ситуація з війною якось визначиться і чоловік повернеться додому.
А то чи подушку безпеки робити для себе і дітей, чи вініри ставити(
Я взагалі, до сьогоднішнього дня, вініри не розглядала. Але такий варіант прозвучав. Подивимося. Я згодна, аби не нашкодити зубам і щоб був гарний результат.
Дякую, що поділилися своїм досвідом)
автор Позитивна • 1 час назад
Ответ дляMs. Iphone
Ставте якщо хочете нормальну посмішку
Мені 44 роки / зараз лікуюся ортодонтично елайнерами
Яка вартість такого лікування? Я розумію, що це в рази дорожче.
Невидимка Майя• 1 час назад
Ответ дляПозитивна
зуби рівні, якихось побічних ефектів не було, якогось особливого болю також, перші дні після візиту до лікаря може бути неприємно, але це ок.

Єдине, що я не знала, що треба ретейнери потім носити на постійній, і вони не заважають, але дивлюсь, що наліт з внутрішньої частини швидше утворюється, треба буде частіше робити професійну чистку. Ну і ця проволока в роті теж не те, щоб красиво. Але аж так в рот мені все рівно лише стоматолог заглядає))
Невидимка Майя• 1 час назад
Ответ дляПозитивна
Дякую, що поділилися своїм досвідом)
єдине що у мене іноді клацає суглоб, якщо широко рот відкривати, а не пам´ятаю як було до того, але мабуть це все ж з брекетами пов´язано.

Тому робіть всі знімки і нехай вам лікар всі можливі ризики озвучує. Але якщо ви прям соромитесь рот відкривати, то я б наважилась на брекети.
Моя колега взагалі зняла в 45. Тому ваш вік - це ні про що.
автор Позитивна • 56 минут назад
Ответ дляНевидимка Майя

Дякую за відповідь 💐
автор Позитивна • 52 минуты назад
Ответ дляНевидимка Майя

Так... А я до того ж часто публічно виступаю. І постійно замість того, щоб думати над тим, що говорю, думаю як правильно відкрити рот і контролюю свою посмішку. Складно.