ЛеньГуглить_правда• вчера в 16:19
Поездка в Будапешт из Киева на 4 дня, советы
Всем привет!) Собираемся в Будапешт под конец осени, 2 человека, выезжать будем из Киева.
На какую сумму рассчитывать на двоих, если экономно?
Рассматриваем недорогие хостелы или ааппантаменты
Как лучше добираться?
Куда пойти?
В общем, расскажите кто что знает))
Как лучше добираться?
Куда пойти?
В общем, расскажите кто что знает))
НеВРотик• вчера в 16:22
На 2 дня? Хостел? Без денег? Лучший совет в таком случае, это не ехать вообще туда.
Хостели і житло в Будапешті шукаєте на Букінгу. Вибір огромний. Тільки дивіться, щоб не треба було за ключами їхати в інше місце. І дуже зручно, коли є можливість зберігання багажу до в´їзду і після чекауту.
Дивитися стандартне: Парламент. Є екскурсії внутрь, але їх треба бронювати заздалегіть.
Рибацький Бастіон, Будайський замок
Площа Героїв і Міський парк - там цікаві нові будівлі: Новий етнографічний музей з обзорними дахами, Будинок Музики, замок Вайнаху.... (не пам´ятаю точну назву).
Там же купальні Сечені.
Якщо любите мистецтво - на Площі Героїв Музей образотворчих мистецтв, там окрім постійної експозиції бувають цікаві тимчасові виставки
Рибацький Бастіон, Будайський замок
Там же купальні Сечені.
ЛеньГуглить_правда
• вчера в 16:28
Ответ дляСалт
Рибацький Бастіон, Будайський замок
Там же купальні Сечені.
Рибацький Бастіон, Будайський замок
Там же купальні Сечені.
Дякую!! А як щодо дороги?
Кручу хвости• вчера в 16:30
Я обожнюю центр. В центрі Собор святого Стефана (він же собор святого Іштвана), від нього пішки до Парламенту можна дійти, там же колесо огляду (Budapest Eye; на нього краще ввечері), біля Парламенту внизу біля річки то памʼятник «Черевичкам», дуже трагічний і сильний (якщо нерви не ок, краще не ходити), пішки можна прогулятися через міст. На другий бік. Це все за один день. На інший день можна присвятити - Рибальський бастіон та Королевський палац, там же фунікулер. Ну як буде настрій на купальні Сечені - то вам Площа Героїв, це величезний монумент, дуже атмосферно, трохи пройти - і Купальні Сечені, також є парк гарний і зоопарк. Зоопарк окрема історія, дуже класний. Рекомендую жовту гілку метро (це неглибоке метро, як підземний трамвай, з Площі героїв дуже зручно в центр, всього 5 зупинок, і ви біля Собору Іштвана). Там же в один день, як варіант, можна біля Парламенту сісти на трамвай, та проїхати вздовж Дунаю до кінцевої та повернутися в зворотньому напрямку, буде дуже бюджетна прогулянка містом. Їсти можна купляти в Lidl. Як буде більше часу - рекомендую острів Маргіт, красиве та затишне містечко, посеред Будапешта. Восени там особливо гарно. Так, я люблю Будапешт.
Love_Love_Love_• вчера в 16:30
Ответ дляНеВРотик
Ну чому, приватна кімната на двох в хостелі від 40$ за дві ночі.
Love_Love_Love_• вчера в 16:31
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Дякую!! А як щодо дороги?
До речі в день заселення на Букінгу вони дуже скидають ціни після обіду.
Ціни будуть не високі в районі 1 го вересня
Черговий по кухні• вчера в 16:44
Ответ дляСалт
Ну я знаю, що є прямий поїзд, але він дорожчий. Можна заморочитися з пересадками: до Чопа, піщий перехід кордону, електричка від Захоні до Будапешту. Говорять, що дешевше, але я так не їздила
В Чопі немає пішохідного переходу.
Автор, пошукайте на форумі теми, цей маршрут вже настільки обгворюваний, що знайти не стане зусиль
Чупа-чупс• вчера в 16:49
Ответ дляСалт
З Захоні квиток солідарності є.
12 галюцинаций• вчера в 16:53
Автор, мы в 22 году в этом хостеле останавливались. Неплохо. Чисто, оставляли вещи до заезда и после выезда. Отдельная комната с санузлом/душем.
Не знаю как там сейчас.посмотрите отзывы
Щебетушка• вчера в 16:58
Мы ездили, правда из Мукачево, но киевским поездом, после санатория. 21-23 ноября, уже в Рождественский Будапешт. Денег потратила на удивление мало (вернее, я рассчитывала на больше, гораздо) - 25 тыс. грн. Это без квартиры, которую нашла на Airbnb +7 тыс., в центре, метро Октагон, без билетов на поезд. Было замечательно, обошли все, покатались на кораблике, поели на ярмарке, скупились на рынке, пошопились в HalfPrice, Сечени в ноябре это нечто. У меня в приоритете был комфорт, а получилось еще и экономно.
Галябалована• вчера в 17:48
Недорогой проезд обычно на Flixbus, но можно и самолет глянуть, на Skayskanner. Жилье там не такое уж дорогое, искать можно на букинге. Мы жили в отеле в центре города, 4 звезды и он стоил около 70 евро на двоих, если нет никаких событий, типа концертов мировых звезд. Билеты посмотрите заранее, в тот же художественный музей, термы, кораблик и т.д. Мне нравится бронировать все заранее в приложении Get your Guide.
Играю_на_кларнете• вчера в 18:24
Обязательно посетите Музей марципанов-это на другой стороне напротив Парламента, не далеко от дворца, где смотрят смену караула. Вкуснятина, красота!!! А почему не рассматриваете автобусный тур? Это удобно.