Не їм після шостої• сегодня в 19:12

Як вам листування, це ок?

Познайомились та листувались 5 днів, листування було навіть більше гуд.
Були звісно певні моменти, іноді і я гостро реагувала. Але це...
Ми навіть не бачились, а тут ніби дозвіл мені дає ахах
автор Не їм після шостої • сегодня в 19:51
Ответ дляВапщета
Сходите к психиатру, у вас похоже черно белое мышление
так-так, когнітивне викривлення, дякую)

автор Не їм після шостої • сегодня в 19:54
Ответ дляСеменівни сусідка
а какой ответ вы ожидали или хотели бы получить?
щось типу цього:
блін, неприємно звісно, тим паче коли були плани. добре, що включилиа я зараз і т.д

зараз тут налетять за слово блін, бо інтелігенція таких слів ніколи не вживає, тим паче з чоловіками. тьфу-тьфу))) - це не до вас комент загалом
Млинці зі смайликом• сегодня в 19:54
Ответ дляНе їм після шостої
це ваша думка та позиція. я дану думку не розділяю. особисто для мене матюк не являвся показником емоційного інтелекту, загалом інтелекту чи як людина до тебе буде ставитися. тим паче, бляха)
Хіба я кажу, що ви розділяєте мою думку? Вам вже всі написали те саме, що і я в різних виразах. Ви не можете зрозуміти, чому той чоловік вам так відповів, ви думаєте, що він вам ’дає’ дозвіл на емоції. Тут кожен пише, що бачить чи вважає за потрібне.
фан L.O.S.T.• сегодня в 19:56
Три рази перечитала діалог. Якщо що, я в команді чоловіка. Нормальні виважені відповіді, без помилок, що зараз рідкість. Ніякого хамства та наїздів.
Автор, ви чітко в штангу дали, і відмовляєтесь це признати.
Манкоголік• сегодня в 19:57
Ответ дляНе їм після шостої
можливо, тому і запитую тут думку інших) я ж не проти))
вам це нормально знецінювати чужі емоції? (я не проти твоїх емоцій, якщо тобі так легше, то ок) від людини, яка тобі поки що ніхто
Дело не в знецинювати, а в том, что не каждому нужен чужой эмоциональный понос, тем более от человека, который пока ещё никто
Баррикадница• сегодня в 19:59
Ответ дляНе їм після шостої
А зачем вы выливаете свои эмоции на голову посторонним людям?
автор Не їм після шостої • сегодня в 20:00
Ответ дляМанкоголік
ну це дуже цікаво насправді) особисто мені цікаві реальні емоції, і навіть якщо йому щось не ок і він готовий це сказати. але як виявляється, емоційний понос = це емоційна нестабільність (ви саме так це назвали)
Манкоголік• сегодня в 20:00
Ответ дляНе їм після шостої
зрозуміло, відносини значить лиш про позитивні емоції, а негативні чи що тебе турбує - то потрібно залишати при собі) мені особисто цікаво, якщо людина буде відверта, а не хоче здаватися ідеальною та без реальних емоцій. але дякую за вашу відповідь)
У Вас просто детская позиция, на одни и те же явления можно смотреть по-разному, и описывать их тоже можно по-разному.
Ответ дляБаррикадница
а на якому етапі можна?

Баррикадница• сегодня в 20:01
Ответ дляНе їм після шостої
ну йому не 40+) значно менше, має ж бути якийсь емоційний інтелект
Ваш как раз под большим вопросом
Манкоголік• сегодня в 20:01
Ответ дляНе їм після шостої
Да, Вы все правильно поняли. Но, мне кажется, Вы все же способны анализировать и работать над собой, и никто из нас не идеален
Ms. Любмая жена• сегодня в 20:01
Ответ дляНе їм після шостої
Автор, які відносини - ви 5 днів переписуєтесь) До речі, душно та тьмяно з вашого боку. А потім ще ця жирна крапка з нічого. Ох, буре вас крутити довгенько тепер.
Баррикадница• сегодня в 20:02
Ответ дляНе їм після шостої
от відверто, ви не використовуєте в лексиці мат, серйозно?)
Серьезно. Вы себя со стороны видели хоть раз? Или съёмки таких истеричек со стороны
Г@Л@В@ломка• сегодня в 20:03
Ви емоційнонестабільна, всі свої емоції вилили на чужу людину.
Дорослі люди вміють себе стримувати, і де непотрібно, не істерити.
А то наче вам 2 роки і вас лишили цукерки)
А він відповів максимум стриманно і ничим вас не принизив.
автор Не їм після шостої • сегодня в 20:03
Ответ дляМанкоголік
я все ж залишаюсь зі своєю думкою)
Баррикадница• сегодня в 20:04
Ответ дляВапщета
Автор у вас пмс? вы так прям с порога и с ноги, мужчина ещё как-то прилично выкручивался
Пмс - это оправдание таких вот психически не стабильных по любому поводу у них пмс круглогодично и каждый день
автор Не їм після шостої • сегодня в 20:05
Ответ дляБаррикадница
було до вас інше питання, але ви обрали варіант образити мене і на нього не відповісти) і вам всього найкращого)
Манкоголік• сегодня в 20:05
Ответ дляНе їм після шостої
я все ж залишаюсь зі своєю думкою)
Имеет место быть и такое.
Вапщета• сегодня в 20:05
Ответ дляБаррикадница
Нет конечно, это я утрированно

После 18• сегодня в 20:06
Ответ дляНе їм після шостої
щось типу цього:

Ой ну то вам треба було жпт-чату написати, він би ТОЧНО так і відповів, ще порадив би щось корисне
Баррикадница• сегодня в 20:08
Ответ дляНе їм після шостої
я все ж залишаюсь зі своєю думкою)
Вы остаетесь сама, со своей думкой
Кузякин• сегодня в 20:08
Автор, на каких психологов вы подписаны?
автор Не їм після шостої • сегодня в 20:09
Ответ дляМлинці зі смайликом
саме так, тут кожен пише, що бачить чи вважає за потрібне) і я вам захотіла і написала, що вашу думку не розділяю
Баррикадница• сегодня в 20:09
Ответ дляНе їм після шостої
Люди, для которых нормально выливать на голову другим свое содержимое, переживут все, что выливают на них. Найдите какое то оправдание, типа пмс
Ответ дляКузякин
не використовую соцмережі)
Баррикадница• сегодня в 20:10
Ответ дляКузякин
Она сама психолог с дипломом. Консультирует
автор Не їм після шостої • сегодня в 20:14
Ответ дляБаррикадница
підкажіть, у вас адекватна позиція написавши дане повідомлення?
автор Не їм після шостої • сегодня в 20:16
Ответ дляБаррикадница
Вы остаетесь сама, со своей думкой
я все ж рада. бо мені не цікава думка людини, яка опускається до образ, як ви вище, посилаючись на сама собі психолог)
Незламна• 2 часа назад
Автор, ну написано душновато. Вот это ’прям злая’ . Та прям)) конец света
Ну он зрело ответил. Общей фразой. Вникать в ваши приключения с водой и отвечать ,как вы хотите - это же ваша проекция желаемого.
Вы из ничего, из обычного общения как-то уже на ровном месте упрекнули и навесили свои ожидания. Может и правда вам не по пути.
Аноним_Русалка• 2 часа назад
Ответ дляНе їм після шостої
Капец))) правильно чувак сделал, что слился