Та легко!• 1 час назад
Гінеколог-ендокринолог
Вітаю!
Нещодавно переїхали в Київ. Підкажіть, будь ласка, гарного гінеколога-ендокринолога на Правому березі.
Неллі Артурівна• 58 минут назад
Подивіться на сайті ендокринологічного центру ( є філії на Чикаленка 22 і Рейтарській 22)
Цвірінь• 47 минут назад
Марія колись здорово допомогла лікар Короп Злата Анатоліївна.
Але де зараз вона працює - не знаю. В останнє зверталась до неї років десять назад.