Гарантую неперелевки• 1 час назад
Пішов чоловік. Буде подавати на розлучення
Рік назад пішов чоловік. По моїй вині ( принижувала, не поважала, забагато вимагала) Просила давати мені шанс. Ми спілкувались, бачились, проводили час разом. Просила повернутись-він казав, що не хоче… я надіялась що щось зміниться, що він повернеться. Але днями сказав, що ні, не може все забути і пересилити.
Я не знаю як це пережити і як жити далі. Одружені були 10 років, сину 8… я не уявляю як жити, не можу уявити, що в нього можуть зʼявитись нові відносини, сімʼя чи діти… я його дуже люблю, але розумію, що примусити його бути зі мною не можу.
Йому 35 років, мені 40. В мене все життя розвалюється, руки опускаються, робити нічого не можу, на роботі взяла лікарняний, бо ледь дійшла туди і весь день плакала, дитину відправила до бабусі, бо постійно плачу, не можу навіть встати з ліжка, не можу себе опанувати. Не знаю як далі дити
No problems• 52 минуты назад
Ответ дляГарантую неперелевки
Так, залишався, часто…. Я у нього питала чому так, а він каже думав, що зможе всі образи забути і повернеться ( ну тіпа давав нашим відносинам шанс) але каже, що не може, бо бачить що бажання не зявилось
Повзрослел))
Гарантую неперелевки
• 52 минуты назад
Ответ дляNo problems
Что пропонував 5 років? С родителями помириться или помощь с ребенком? Не поняла.
Піти в терапію пропонував років 5 назад
фрау Гітта• 51 минуту назад
Ответ дляГарантую неперелевки
Але він кожен день був з нами після роботи. Кожну обідню перерву ми ходимо разом в кафешку, кожен день забирав мене з роботи. Це ж не те що ми ніколи не бачимось
И что, если он ушел с вещами?
Я тоже с половиной офиса ходила в обед в нашу кафешку в бц обедать, и виделась с ними на работе каждый день. И даже к метро шла после работы ))) то они мне все тоже мужья и жены?
Гарантую неперелевки
• 51 минуту назад
Ответ дляМетелики на душі
Вы спали с ним в этот год?
Так
Луноходик_Ик• 51 минуту назад
Ответ дляГарантую неперелевки
Те на секс у него бажання было, а нести ответственность за семью не зьявилося?
Хороший муж, нечего и добавить!
А это все время пока она к вам похаживпл, кто содержал семью? Продукты покупал, коммуналку?
Хороший муж, нечего и добавить!
Гарантую неперелевки
• 50 минут назад
Ответ дляЛуноходик_Ик
Хороший муж, нечего и добавить!
Це все оплачує він. Комуналку продукти, дає гроші на одяг мені, сину
No problems• 50 минут назад
Ответ дляГарантую неперелевки
Так
То по привычке, как говорится - с бывшими, то не измена - то ничего не значит, а тем более для мужика
Дівчина Бобула• 50 минут назад
Ответ дляГарантую неперелевки
Вот это в уши нассал. Автор, если бы он хотел с вами быть - был бы. Все! Перестаньте давать ему шансы. И прибежит
фрау Гітта• 49 минут назад
Ответ дляГарантую неперелевки
Ні не стікала, і борщі не варила, бо за цей останній рік він став гарно заробляти. І доставку додому їжі вже він нам оплачував
Ну не позорьтесь уже так, любит она его...
Профукала мужика, который стал зарабатывать после того, как свалил.
Теперь плачет крокодильими слезами...
Лепешечка• 48 минут назад
Ответ дляГарантую неперелевки
Навчіться читати. Ми рік спілкувались щоденно, він кожного вечора приходив післ роботи додому до нас з сином. Квіти, подарунки, сумісний відпочинок і т.д. Але я хотіла щоб він повернувся додому, а він за рік цього не зробив…. І ми поговорили і він сказав, що не може мене тримати в підвішеному стані, тому будем розлучатись. До цього про розлучення мови не було
И каждый вечер уходил?
Секс был?
фрау Гітта• 48 минут назад
Ответ дляГарантую неперелевки
Ну и прекрасно. Всё, шара закончилась, дальше сама, люба, сама.
КоКоКоКоКоКо...• 48 минут назад
Поигрался, надоела игрушка - выбросил. Вот вся суть этих ’разлюбил’ и ’уходит’.
Цікавий писочок• 46 минут назад
Смиритесь. Я тоже мужа не простила, хотя и общалась с ним нормально 2 года. Но в памяти живы его обиды. Развелась и познакомилась с другим. Выхожу замуж
фрау Гітта• 46 минут назад
Ответ дляГарантую неперелевки
Короче, пока не нашел замену, ходил трахаться по старому адресу. А щас нашел моложе себя и решил сворачивать лавочку с 40-летней.
Гарантую неперелевки
• 45 минут назад
Ответ дляЛепешечка
И каждый вечер уходил?
Секс был?
Не кожен іноді залишався. Звичайно секс був
No problems• 45 минут назад
Ответ дляфрау Гітта
Тож так думаю.
Гарантую неперелевки
• 44 минуты назад
Ответ дляЦікавий писочок
Дякую за пораду. Просто важко розуміти, що в 40 років потрібно збирати себе по кусочкам, і починати все заново
No problems• 43 минуты назад
Ответ дляГарантую неперелевки
Ну, ему то не жалко это все было. Не придавайте этому большой смысл - типа секс был, значит любил, там это все не имело смысла.
фрау Гітта• 43 минуты назад
Ответ дляДівчина Бобула
Та ему 35 лет, полно 25-30 летних вокруг, зачем ему сорокалетняя баба, еще и которая только за бабло его ’полюбила’ резко?
Цікавий писочок• 42 минуты назад
Ответ дляГарантую неперелевки
Чем быстрее поймёте, тем лучше. Переверните эту страницу и живите дальше. Вы еще молодая. Найдёте себе вторую половинку. Я старше вас.
Лепешечка• 41 минуту назад
Ответ дляГарантую неперелевки
Вы с ним спали то зачем? Зачем его на ночь оставляли? Ушёл так ушёл. Целый год, зачем Вы оказывали ему сексуслуги? Или таким образом рассчитывались за финансовую помощь?
Мааарковная• 43 минуты назад
Ответ дляГарантую неперелевки
Ну вот видите - поэтому и не хочет возвращаться
С вами он не мог начать больше зарабатывать. Без вас смог.
Гарантую неперелевки
• 41 минуту назад
Ответ дляЛепешечка
Бо я думала все наладиться. Фінансова сторона і так буде. У нас спільна дитина, яку він повністю ( і досить не погано забезпечує)
No problems• 41 минуту назад
Ответ дляЛепешечка
Надеялась вернуть же его наверняка таким образом , типа у них все хорошо и сексом не наказывает.
Лепешечка• 33 минуты назад
Ответ дляГарантую неперелевки
Целый год наладиться? Пришёл, оттрахался и ушел.
Лепешечка• 35 минут назад
Ответ дляNo problems
Свалил, и не надо было его оставлять на ночёвки.
Коко Шанель• 34 минуты назад
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Рано ему ещё в семью играть. Он не несёт ответственности за свой выбор, ему плевать на вас, на ребёнка. Не за кем тут страдать, хотя, конечно, вас понять можно, автор.
А автору норм? Не рано? Знайде іншу жертву
Коко Шанель• 33 минуты назад
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ця іграшка зробила все, щоб він побачив в яке гівно вляпався, тепер буде тримати свого язика за зубами.
No problems• 33 минуты назад
Ответ дляЛепешечка
Я то согласна, но женщина думала по-другому ж, что это во благо
Гарантую неперелевки
• 33 минуты назад
Ответ дляЛепешечка
Ну ви ж розумієте що це не так. Всі питання він вирішував ( став робити навіть те, що не робив раніше, привезти на роботу, забрать, малого до лікаря, стоматолога на шопінг, купити нам додому техніку нову і т.д