Печенюшка• 1 час назад
Мені зіпсували перегляд фільму. Тема просто випустити пару і понити.
Досі кортизол в крові не заспокоївся.
Купила собі квитка на Кінець Оук-стріт за 30 хвилин до перегляду, думала відпочину і розслаблюся. Ага, де там. Купувала в ряду де не було зайнятих місць. Приходжу, а там неочікувано поряд зі мною якийсь хлопчак сидить, років може 6-8 з татусем. Я думаю, от тобі і доросле кіно... А далі стало ще гірше!
Побутові проблеми головних героїв були абсолютно нецікаві тому малому, він крутився-вертівся з ногами на тому кріслі (у взутті, нормально?), скакав, хитався, а найгірше - рота не міг стулити. Кожні 5 хвилин: "а когда будут динозаври?" і всякі дурні балачки, яким просто не місце в кінотеатрі.
І я знаю що зараз налетять тролі і почнуть мене звинувачувати в тому, що "в кінотеатрі завжди шумно і що якщо мені потрібна тиша, то треба дивитися вдома". Але в мене НЕ має проблеми з типовим шумом кінотеатру, мені навпаки подобається атмосфера - шурхіт попкорну і тихі коментарі захоплених глядачів, смішні реакції. Я туди за тим і йду. А от дебілів, які просто поговорити прийшли, мені вистачає і просто на вулиці, це зовсім інше.
В Україні ще й квиток коштує 200 грн, це десь близько 40 євро? Мабуть дорожче ніж в інших країнах. Чула що ніби в Німеччині всього 15 євро квиток. Тож тут ніби не зовсім копійки, ще й кілька тижнів чекала щоб сходити саме в кінотеатр, в якісь дебіли взяли і зіпсували, обідно. :´(
Я ще намагалася зробити зауваження - той "татусь" (якесь небрите чувирдло, фу) на мене визвірився як псих якийсь щось там про "його син має право виражати емоції як хоче, дивіться вдома". Бл... яке кончене... Типу не поводитись як якесь хамло і не триндіти в кінотеатрі якось забороняє йому виражати емоції?? Яким чином? Тому малому було капець як нудно. Я була і на мультиках, бачила різних дітей і різні реакції. 4-річні діти поводили себе краще ніж той малий. При чому зрозуміло ж що це не вина дитини, це вина того батька. Бо привести якогось першокласника чи другокласника на фільм, де головні герої обговорюють свій шлюб, фінансові проблеми, секс динозаврів, плюс трохи відкушених кінцівок і мертвих людей, кохання, це треба бути відбитим гівнюком, якого хвилюють лише власні інтереси. В кіно зараз багато-де крутять Щенячий патруль - дитячий мультик, там теж є динозаври. Нормальний батько, якого дійсно хвилює власна дитина і інтереси дитини повів би маленького сина на той мультик. А цей привів на фільм для дорослих (тобто для себе, а не для дитини) й ігнорував що дитині було нудно. Але на зауваження прикрився дитиною, бачте "дитина хотіла, ля-ля-ля, емоції". Ага, ага, а як же. Емоції дитини його хвилюють, коли та дитина ще десь посеред сеансу питала коли воно вже закінчиться. Тільки коли йому вигідно ними прикритися, то тільки тоді і "хвилюють".
Раніше якось скептично ставилась до скарг на сучасних батьків, які дозволяють своїм дітям бути просто невихованими і роблять вигляд що це нібито "сучасні методи виховання". Оце я схоже вперше побачила це сама наживо. Дійсно це не нормально. Це не методи виховання, а відсутність виховання під прикриттям "кращого, більш прогресивного виховання". Ніякого прогресу там немає, просто само-індульгенція батьків в стилі "то й що, що він гівна з унітазу поїв, задушив кота, а потім впав у каналізаційний люк? Це він сам так захотів, а ви просто хвора на голову бабка і не розумієте наших геніальних методів!". Ой, ..ля... Іспанський сором.
Адміністраторів не кликала, бо підозрюю тоді б той фільм не подивився б вже ніхто в залі. Він же здоровило агресивне і неадекват, що реально йому якась мініатюрна феєчка може зробити?
Більшість людей - нормальні. Більшість мого досвіду переглядів - позитивні. Але ж бувають такі дегенерати... І отаке гниле яблуко псує вечір на рівному місці :(.
Йшла додому, думала все, не може бути майбутнього в країні з таким бидлом. В мене рожеві окуляри? У когось за кордоном таке траплялось?
Що робити щоб не їсти торта через це? :(
Копуша• 1 час назад
Я начала смотреть, правда в экранке, и шото оно такое какое-то, как детское. Не поняла я и выключила)
Рву и мечу• 1 час назад
Ответ дляДобра, коли сита!
40 євро це 2000, ви заплатили 4.
а в германии - 15 - то 750 грн
И_В_офигительных_штанах• 1 час назад
Поэтому и не хожу в кино. Не хочу слушать гыгыканье. Дома с попкорном на диване, и нормас)
Печенюшка
• 1 час назад
Ответ дляДобра, коли сита!
40 євро це 2000, ви заплатили 4.
Ок, соррі, лишній нуль. Пізно вже голова не варить. Але в Україні і зарплати не 2200 євро.
ФФФФристайла• 58 минут назад
Ответ дляПеченюшка
Тоже пацан виноват, что зарплаты в Украине не в евро?)))
Печенюшка
• 56 минут назад
Ответ дляКопуша
В мене враження що якесь романтичне. Ніби вся фігня з динозаврами була лише для того щоб мама з татом помирилися і поцілувалися. І час фільму 1982 рік, це мабудь мода після Stranger things, така ностальгічна тепла ламповість. Але дітям воно не цікаво. Може підліткам, але не малявкам.
Печенюшка
• 55 минут назад
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А мені подобається гигикання, якщо й справді щось смішне. Але ж не розмови увесь фільм наче вони у себе в дома.
Печенюшка
• 54 минуты назад
Ответ дляКарусель-весель
Класс! Евро по 5 это где??
В моїх мріях :´(.
Карусель-весель• 51 минуту назад
Ответ дляПеченюшка
В моїх мріях :´(.
А про кино вы правы. Вам просто мудаки попались. Бывает, не повезло просто. В основном нормальные ж люди
Печенюшка
• 51 минуту назад
Ответ дляФФФФристайла
Де я написала що пацан винуват? Його батько винний - нащо тягти малу дитину на дорослий фільм? Щоб що? Особливо дитину, яка не здатна його взагалі висидіти і нормально поводитись, не заважати іншим? То так складно? Я гроші плачу за що?
Печенюшка
• 50 минут назад
Ответ дляЧупа-чупс
Ага, всі в залі терпіли хлопа 6-8 років, віримо,
Кіно 16+.
Так, кіно 16+. Людей було мало. Двоє посеред сеансу пішли і не вертались. А що вони мали з ним робити?
Печенюшка
• 48 минут назад
Ответ дляЭскиз бесконечности
Почему вы не пересели на свободное место в другом ряду?
Взагалі-то пересідати заборонено правилами того кінотеатру. І в мене місце було посередині ряду. Що я маю порушувати правила і щей десь скраю дивится фільм, через якихось бидлюків?
Эскиз бесконечности• 47 минут назад
Ответ дляПеченюшка
ну так вы и так его не посмотрели нормально) а так бы пересели через пару кресел и не слышали бы малого)
Печенюшка
• 43 минуты назад
Ответ дляЭскиз бесконечности
Він в повний голос розмовляв, його мало бути чути досить добре і в іншому ряду. Та й він сам крутився, вставав, пересідав - то поряд зі мною сидів, то пішов далі за своїм батьком якийсь час посидів, то повернувся, то взагалі встав і стояв. Я подивилася, сюжет більш-менш знаю, але не відпочила.
аромат Жука• 33 минуты назад
Ответ дляДобра, коли сита!
40 євро це 2000, ви заплатили 4.
Там беда с математикой
Соображалочка• 32 минуты назад
Ответ дляПеченюшка
и что ему папа пояснил, когда динозавры сексом занимались?
Единая страна!• 30 минут назад
Ответ дляПеченюшка
Та то не нуль зайвий, ви ж порівнювали з Німеччиною де 15. звичайно неприємно, але життя занадто коротке щоб потім ще тиждень псувати собі настрій через якогось хлопчака. Вийшли і забули
Печенюшка
• 29 минут назад
Ответ дляСоображалочка
Ні, там головні герої фільму самі пояснили що то саме секс був. Малий спочатку думав що то якийсь дивний подвійний динозавр.
Соображалочка• 28 минут назад
Ответ дляПеченюшка
я фильм смотрела
а папа значит решил смолчать )))
Печенюшка
• 25 минут назад
Ответ дляСоображалочка
я фильм смотрела
а папа значит решил смолчать )))
Ну це ж прийде малий додому і ще мамі з бабусею розкаже :))))
Патриоточка• 24 минуты назад
Ответ дляаромат Жука
Там беда с математикой
И не только с математикой))
Чупа-чупс• 13 минут назад
Ответ дляПеченюшка
Мало? Ну пересіли б