Лиса Патрикевна• вчера в 17:00
Розкажіть яким повинен бути гарний репетитор?
Мій син підліток, має неврологічні проблеми, епілепсія і аутичний спектр. Англійську вивчив сам по відео з ютубу, дивиться відео по своїм інтересам ( не навчальні). Вчитель зі школи сказала, що знає на високому рівні, більше ніж його однокласники. Треба вчити іншу мову, бо живемо не в англомовній країні. Відео іншою мовою відмовляється дивитись зовсім, щоб так само діяти по аналогії як з англійською. Онлайн репетитори не підходять, але пробували, гроші на вітер. В школі у нього є два помічника, бо він на інклюзіі, спілкуються англійською. Нажаль з однокласниками не спілкується ніяк, дуже соромʼязливий, не може подолати цей барʼєр.
Я знайшла репетитора офлайн, але я не можу зрозуміти як мені знати, чи вона йому якось допомагає, чи ж ці уроки ефективними. Уроки коштують для мене дорого, 20 євро година. Сьогодні спитала що робили, про погоду дивились… в зошиті записані слова без перекладу, ясно що він взагалі не знає що вони означають… на минулому уроці була тема про час, та сама історія.
Я сама займаюсь з репетитором онлайн і ми приділяємо одній темі на один урок…
Займаються вони місяць, порадьте мені будь ласка як ви комунікуєте з репетиторами, як бачите що платите гроші не зря. Я розумію що в моїй ситуації, навчання не буде швидким, але ситуація з зошитом мене здивувала
Алина-1240• вчера в 17:04
В вашем случает важен не результат, которого не будет, а хоть какие то коммуникативные и бытовые навыки. Посему, любой учитель в пользу
месяцкие• вчера в 17:04
Боже, вы ждёте результата после месяца обучения, учитывая то, что ребёнок не нормртипичен?
Безпринципова• вчера в 17:05
Ответ дляАлина-1240
Алина, вы меня приятно удивили
Лиса Патрикевна
• вчера в 17:05
Ответ дляАлина-1240
У нього дуже гарні побутові навички, він робить все, і їсти може собі приготувати і місто знає, користується транспортом…..
Алина-1240• вчера в 17:06
Ответ дляЛиса Патрикевна
И при этом нет контакта с людьми. Но ведь это не маугли.вам на это упор надо делать
Лиса Патрикевна
• вчера в 17:06
Ответ длямесяцкие
О БОЖЕ де я таке писала, я просто не хочу чекати пів року і зрозуміти що витратила купу грошей зря
Мене напрягла ситуація з зошитом і я спитала пораду, як би ви на моєму місці діяли
Безпринципова• вчера в 17:06
Ответ дляЛиса Патрикевна
Но вы же знаете, что его проблема не в самообслуживании, а в том, что он сможет выучить только то, что ему интересно и никак иначе?
месяцкие• вчера в 17:07
Ответ дляЛиса Патрикевна
Я б на вашем месте отстала от ребёнка и учителя.
Лиса Патрикевна
• вчера в 17:07
Ответ дляАлина-1240
Робимо, ходить в спец центр, де спілкується з іншими дорослими і дітьми
месяцкие• вчера в 17:07
Ответ дляБезпринципова
Автор не понимает
Такое ощущение, что это тема выдуманная.
Безпринципова• вчера в 17:07
Ответ дляЛиса Патрикевна
Поговорите с репетитором, обсудите план на ближайший месяц, а потом посмотрите на сколько он совпадет с фактическим результатом
Лиса Патрикевна
• вчера в 17:08
Ответ длямесяцкие
Автор не понимает
Ні не вигадана зовсім
месяцкие• вчера в 17:08
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ні не вигадана зовсім
Ну тогда вы должны понимать как функционирует ваш ребёнок
А такое ощущение, что вам его месяц назад дали
Лиса Патрикевна
• вчера в 17:09
Ответ длямесяцкие
Автор не понимает
Ну йому потрібна мова для навчання, в школі теж працюють над цим, я довго шукала офлайн вчителя, знайшла
Алина-1240• вчера в 17:10
Ответ дляЛиса Патрикевна
Помимо спеццентра, шуруйте в магазин -пусть учиться говорить что ему надо, и к другим детям, не только с центра
Лиса Патрикевна
• вчера в 17:10
Ответ дляБезпринципова
Дякую
Лиса Патрикевна
• вчера в 17:11
Ответ дляАлина-1240
Шуруй сама, не вмієте Аліна ви нормально розмовляти?
Чи ви думаєте ми цим не займаємось?
Алина-1240• вчера в 17:11
Ответ дляЛиса Патрикевна
Чи ви думаєте ми цим не займаємось?
А мы простонародно тут общаемся. И пишу как есть. Вот на это упор, каждодневно, с разными ситуациями
Лиса Патрикевна
• вчера в 17:12
Ответ дляАлина-1240
Дякую Аліна, я в цьому плані пораду не просила. Робим по максимуму
Може підете трохи посуду помиєте?
Алина-1240• вчера в 17:13
Ответ дляЛиса Патрикевна
Може підете трохи посуду помиєте?
Так этот план как раз даст возможность ребенку прожить) напрасно дуетесь
Лиса Патрикевна
• вчера в 17:16
Ответ дляАлина-1240
Всі роблять акцент і в його центрі і в школі, потрібна не тільки англійська, потрібна місцева мова, для можливості соціалізації
Це нажаль не 8 річний хлопчик, який може на майданчику грати з іншими хлопцями. Він в тому віці, коли підлітки вже гуляють своіми компаніями
Доктор Варвар• вчера в 17:17
Если это испанский- есть очень классный ютюб канал наших уехавших в Испанию преподавателей, они работают индивидуально и в группе со всеми возрастными категориями.
Фоанцузский- могу дать учительницу из Украины, со стажем 30+ лет, она ездит во Францию регулярно, язык у нее живой. Моя дочь с ней учила. Для меня был главный критерий- строгость, без сюсюканей, четко идем к цели.
В принципе, английский самый простой, схематозный, и люди с РАС его легко хватают, а вот другие языки значительно сложнее, менее логичны и структурированы.
Лиса Патрикевна
• вчера в 17:18
Ответ дляДоктор Варвар
Це італійська мова
Доктор Варвар• вчера в 17:20
Ответ дляЛиса Патрикевна
Це італійська мова
Вот с ним не сталкивалась. Но вам в любом случае нужно попробовать нескольких репетиторов. Критерии выбора для одних детей могут не подойти вашему ребенку.
Деловитая• 1 час назад
А письмові якісь завдання є? Є, звичайно, заняття лише розмовні, але щось же має пам´ятати дитина після них (якісь фрази, словосполучення, побутові питання). Але все рівно ж якийсь словничок має вестися. Момент зі словами в зошиті без перекладу потрібно обговорити з репетитором, бо явно тут щось не те, цей підхід не працює у вашому випадку.