Зубожиння• сегодня в 15:31
Нові вимоги укрпошти
Підкажіть ,що за нові правила на укрпошті ,коли забираєш посилку треба код індифікаційний.робітники толком самі не знають нічого,що це будуть відслідковувати?
Ковбой Хагис• сегодня в 15:32
Ой там какие то вечно непонятки. Вроде писали что нужен. Потом пишут что не нужен. Надо зайти на их оф.аккаунты наверное почитать
Майструю крила• сегодня в 15:33
Все вони знають.
Укрпошта пояснила правила післяплати та підтвердження ІПН - Економічна правда
Зубожиння
• сегодня в 15:34
Ответ дляКовбой Хагис
У мене є а тому тижні просили,у чолові а сьогодні ні
Зубожиння
• сегодня в 15:34
Ответ дляМайструю крила
Все вони знають.
Самі працівники прикидаються ,що вони не знають))
Майструю крила• сегодня в 15:35
Ответ дляЗубожиння
Ой, не видумуйте
Зубожиння
• сегодня в 15:36
Ответ дляМайструю крила
Ой, не видумуйте
Я сьогодні запитала,сказали що вони самі не знають.
Майструю крила• сегодня в 15:37
Ответ дляЗубожиння
Їм провели інструктаж
Зубожиння
• сегодня в 15:37
Ответ дляМайструю крила
Все вони знають.
Не зрозуміло тоді,пишуть що стосується всіх операторів,але я сьогодні забирала олх доставку накладним на новій пошті,мене нічого не запитали .
Зубожиння
• сегодня в 15:38
Ответ дляМайструю крила
Їм провели інструктаж
Пишу те що мені відповіли .сказали що нічого не знають,що НБУ щось там потребує и все
Дама с собачкой• 2 часа назад
Так вчора забирала дві посилки, то якщо розрахунок терміналом, то так потрібно код, якщо готівкою - то ні, сама не розумію цієї хрєні
Зубожиння
• 2 часа назад
Ответ дляДама с собачкой
А мені навпаки готівкою накладний видали тільки з кодом.дебілізм повний