Мстящий за Зайца• вчера в 08:55

Єгипет. Недорогий готель

Доброго ранку. Плануємо в Єгипет кінець жовтня- листопад. Раніше відпочивали в Султан Гарден, гранд Ротана. зараз по бюджетне трохи не вкладаємося в них.
Можливо хтось може здати свій улюблений , перевірений готель, шо б не за всі гроші світу. З хотілок- хочеться що б трохи риф був. А так. Ми всеядні. Наперед дякую за допомогу
Впораюсь зі всим• вчера в 08:55
пройдитесь по сайтам и ценам

автор Мстящий за Зайца • вчера в 09:19
Ответ дляВпораюсь зі всим
пройдитесь по сайтам и ценам
По сайтам ходу- просто отзывы очень разные. Вдруг кто то со своего опыта подскажет
Поросенка• вчера в 09:22
Ответ дляМстящий за Зайца
А сколько сейчас гранд ротана на ваши даты? Я 2 года назад там отдыхала, в прошлом году в Конкорде, нормально все. Конечно уровень ниже ощущается, но ничего критично плохого нет.
Впораюсь зі всим• вчера в 09:23
Ответ дляМстящий за Зайца
дешевого и класного не будет
была в мае в нормальной пятерке - не скажу что вау... 50 тыс на человека
конец октября - детские каникулы - цены выше
Горня капучіно• вчера в 09:30
Ви вже зараз будете бронювати чи тільки приціняєтесь? Мені щось також в цьому році захотілось в Єгипет, не знаю коли краще брати завчасно чи ближче до вильоту?
Впораюсь зі всим• вчера в 09:31
Ответ дляГорня капучіно
заранее
не знаю как это работает - но чем ближе, тем дороже
весной выбрали отель - 44 тыс... пару дней, все готовы платить - уже 52
то курс растет, то цена на отель
автор Мстящий за Зайца • вчера в 09:34
Ответ дляПоросенка
110-120 на 2 на 5, 6 дней. конкорд гляну- спасибо
Роза в вазі• вчера в 10:05
Invidia Coral Beach Tiran Hotel
в минулому році тут були, після реновації. Все сподобалось, риф чудовий.
Взагалі люблю ці края Шаркс Бей.
Жінка з перцем• вчера в 10:17
Вы только Шарм смотрите? Могу по Хургаде посоветовать

Турагенція Tourdream• вчера в 10:47
Ответ дляГорня капучіно
На сезон ліквідні готелі звичайно треба завчасно бронювати.
Ось вже на днях стикнулись з тим, що на період шкільних канікул у популярному готелі Reef Oasis Beach не має вільних місць. У Sultan Gardens та Sunrise Diamond на цей період розпродані стартові категорії номерів.
Турагенція Tourdream• вчера в 10:51
Автор, якщо Шарм, подивиться готелі комплексу Charmillion, на них зараз гарні ціни трапляються, буває дешевше, ніж більш бюджетні готелі.
Також, Amphoras Blu, Club Reef, DoubleTree by Hilton.
Та може Марса Алам розглянете? Готелі переважно гарні, рифи класні, з Кишиніва прямі рейси з 9 жовтня.
Горня капучіно• вчера в 12:23
Хто розбирається, чи норм ці готелі і ціни?
Турагенція Tourdream• вчера в 12:31
Ответ дляГорня капучіно
Оби два готелі нормальні.
Але для зими, як там прораховані тури, підійде Jaz Fanara, бо вона розташована у маловітреній бухті. Та і сам готель гарної мережі.
Горня капучіно• вчера в 18:28
Ответ дляТурагенція Tourdream
Оби два готелі нормальні.
Дуже дякую❤️ ми до речі брали у вас свою першу путівку до Туреччини. Ви нам такий тоді бомбічний готель підібрали, і було то майже 10 років тому)
автор Мстящий за Зайца • вчера в 19:06
Ответ дляЖінка з перцем
Ні. Розглядаю всі варіанти. Радьте- буду вдячна
автор Мстящий за Зайца • вчера в 19:16
Ответ дляТурагенція Tourdream
А та не холодно в листопаді?
Турагенція Tourdream• вчера в 19:41
Ответ дляМстящий за Зайца
А та не холодно в листопаді?
Де само не холодно, у Марса Аламі?
Взагалі він знаходиться південніше Шарма та Хургади і температура повітря там може бути й вище, ніж на цих курортах.
Я минулого року була у Марсі в середині грудня, то вдень комфортно, ближче до вечера прохолодніше, десь +18. Але вода у морі доволі тепла, ще не остила після осені,десь +23-24, купалися.
А у листопаді і тепліше, і день довше.
автор Мстящий за Зайца • вчера в 20:30
Ответ дляТурагенція Tourdream
Де само не холодно, у Марса Аламі?
А у листопаді і тепліше, і день довше.
А який отель ви порадите в Марса Аламі?