Треба ось так• Изменено вчера в 09:49
Дилема з новобудовою. Купувати валюту чи все в квартиру
Новобудова без ремонту, заселення десь через місяців 3-6. Ніхто точно не скаже.
Питання, як краще з гривнями зараз вчинити, щоб було фінансово грамотно. Купувати потихеньку все в квартиру? Ламінат, дзеркала, двері. Чи купувати долари? Бо найбільше грошей потрібно буде на санвузли та кухню. Але плитку, холодильник не купиш, воно габаритне і важке, немає де зберігати. І витратити гроші на дріб´язок страшно, а потім не вистачить на санвузол. Хоча, щось заробимо авжеж за цей час.
Як би ви вчинили? За рік порахувала, втратили 500$, теж гроші, ліжко можна було купити.
П.С. цікаво, майстри беруть валюту за роботу?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Краще долари, валюта це валюта
Купувати потроху різне, бо здо
Результати
Вероятненько• вчера в 17:02
Купите смесители и сантехнику, кондиционеры, если керамогратит найдете по хорошей цене, тоже берите.
Треба ось так
• вчера в 21:34
Ответ дляВероятненько
Сантехніка вся є, 2 унітази, 2 умивальника, змішувачі і т.д. Керамограніт нема куди завести і скласти. Про кондиціонери ідея, зовсім забула про них,дякую