Лукава Кішка• вчера в 17:51

Одежда в школу

Вы бы разрешили своему 13-15 летнему сыну носить в школу такую футболку?
Зробіть вибір:
вже голосів: 38
Да
Нет
Не знаю
Тишком_нишком• вчера в 17:52
Зачем разрешение на футболку, что хочет, то и носит

КондуктЕр тролейбуса• вчера в 17:53
Так але мій таке не любить
Любить в школу поло однотонні
БезникаЯ• вчера в 17:54
В мене дитина носить футболку щ факами морті
Не бачу проблеми, це всього лиш футболка
ФФФФристайла• вчера в 17:56
а шо там, матюки??
Тумба-юмба• вчера в 18:06
А ви?
Посудомойка• вчера в 18:08
У школі моєї дитини є розумні обмеження по дрес коду. Таку футболку не можна.
Якби не було обмежень з боку школи: я б не дозволила одягати до школи сексуальний одяг - прозорі блузки, глибокі декольте, спідницю, яка труси не прикриває, чи шорти, що не закривають сідниці. Також під забороною будь які непристойні вислови і зображення на одязі.
Не гавкаю- но охраняю• вчера в 18:13
да, это что-то в корейском, китайском стиле многие на этом помешаны на таких вещах
Зараз на дієті• вчера в 18:33
Если бы хотел - разрешила бы. Мы носили футболки yes no и как то ок было.
Все буде• вчера в 18:34
Так, але порадила б узнати, що там написано. Раптом щось недобре

Говорю-балакаю• вчера в 18:42
Залежно що там написано.
ничевока• вчера в 18:50
Ответ дляПосудомойка
да, вы правы, прозрачная блузка, глубокое декольте и юбка, не прикрывающая трусы на 15 летнем сыне были бы ужасны!!!!!!!
Посудомойка• вчера в 18:53
Ответ дляничевока
Я ж за себе написана, чи не так? У мене донька. Не всі виховують повій, змиріться з цим.
Роза в вазі• вчера в 18:53
Если школа разрешает, то да. А в чем проблема?
Шалена красуня• вчера в 18:55
Нет. Для школы покупаем однотонное.
ничевока• вчера в 19:07
Ответ дляПосудомойка
з хлопчика повія ще та

читають дупами, потім пишуть абищо.
Посудомойка• вчера в 19:16
Ответ дляничевока
з хлопчика повія ще та

читають дупами, потім пишуть абищо.
Хлопчики за викликом існували,існують і будуть існувати. Для них придумали спеціальне слово - жиголо.
Деякі мами хлопчиків читають явно не очима, та й з інтелектом не дуже, напевно забагато концентрувалися на одязі.
ничевока• вчера в 19:18
Ответ дляПосудомойка
пані, піздуйте бо нахуй)))