Одна_на_всей_планете• 2 часа назад
Скільки часу займає щоденний макіяж насправді
Вирішила порахувати час, який витрачаю на щоденний макіяж. Вийшло близько 40 хвилин, але особливо це дратує, коли потрібно кудись поспішати. Хто скільки часу витрачає на свій ритуал?
Пустощі-веселощі• 2 часа назад
Да, я была поражена, когда у меня несколько дней подруга жила, и когда родственницы приезжали. Реально встают на час раньше, чтоб никто без макияжа и прически не видел. Мне и времени жалко, и вообще, лучше посплю. Могу 5-10 минут потратить, не больше.
Нічна ненажера• 2 часа назад
15 хв. Час сбору на роботу я розподілила так: 15 хв. кава та просто посидіти роздуплитись, 15 хв. одягатись, 15 хв. макіяж . +- вкладаюсь в 45 хв. сбору на роботу
В кого тако було• 2 часа назад
7 минут. Тушь, консиллер, пудра матирующая, румяна, блеск. Все. Брови корректирую и крашу сама, тоналку, тени и т.д..использую только ’на выход’.
Підмітайло• 2 часа назад
У меня рабочий день начинается в 5 утра: с 8 утра я ’на людях’, т.е. должна выглядеть +- нормально
Встаю в 4.20, выхожу из дому в 4.45: на все - 25 минут
C´est la vie 🤷🏻♀️
Лялькодзьоб• 2 часа назад
40 минуту - это макияж со сложными техниками нанесения теней, контуринг и что-то ещё?
Оно само купилось• 2 часа назад
Ответ дляЛялькодзьоб
Контуринг это раз два
Зараз все скажу• 2 часа назад
Стиралки не рисую, ресницы не клею, тенями одного цвета максимум пользуюсь. Просто не на что тратить 40 минут. Не засекала, но думаю 15 максимум
Алина-1240• 2 часа назад
От 5 минут до часа, если хочу какие то сложные стрелки или сложное многоцветное или сложное по форме на глазах нарисовать
Куратор дебошей• 2 часа назад
Ответ дляПустощі-веселощі
Это плохо если они хотят хорошо выглядит и готовы потратить на это больше времени?
ТаЕщеОптимистка• 1 час назад
Я теж хвилин 30-40. Я невзрачна , немає ні вій, ні брів, бліда як смерть. То мені треба повністю всю косметику. Я набила перманент брови і стрілки, але всеодно треба домальовувати, десь прогалини, десь стерлось...
Я наношу консилер під очі, де є прищі, почервоніння. Потім тоналку, потім коректор на скули замість рум´ян. Домальовую брови, стрілки, наношу тіні, туш, помаду
Не люблю натовп• 47 минут назад
Я просто вдягаю сонцезахисні окуляри і ніякого макіяжу з 2022 року, кайфую від цього