Крапипопка• вчера в 19:39
Чому дивуватися можливості жіночої мобілізації
коли в законі і нема прив´язки до статі.
Основна норма — стаття 1 Закону України «Про військовий обов´язок і військову службу» № 2232-XII.
Що саме говорить закон
Частина 1 статті 1:
«Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов´язком громадян України».
Ключове ГРОМАДЯН. Я навпаки дивуюсь тому, як так сталось, що влада раніше за це не взялась
Що саме говорить закон
Частина 1 статті 1:
Усатая полосатая• вчера в 19:46
Головне щоб не служили ті, хто цьому навчений: силовики, тцкуни, поліціянти. Бо ці структури захищають режим, а не країну. А країну захищатимуть хворі, старші 50 років, жінки та й до дітей старше 20 років скоро теж доберуться.
Коханозадовільна• вчера в 19:48
Ответ дляУсатая полосатая
Продавчиня кіз• вчера в 20:16
Діти теж громадяни. То за вашою (дебільною) логікою їх теж можна мобілізувати. Навчився ходити - зразу на фронт. Це ж так ’легко’ за словами тих, хто продавлює цю дебільну жіночу мобілізацію.
месяцкие• вчера в 20:33
Ответ дляУсатая полосатая
А ТЦК, полиция и силовики не служат?
месяцкие• вчера в 20:34
Ответ дляПродавчиня кіз
Очень интересно, а мужчин нормально было отправлять? То не дебильная мобилизация?
Поміркована думка• вчера в 20:37
Автор пу и зе и трамп и др президенты одна команда и работают на одну цель new world order и депопуляцию и цифровые деньги. За что идти умирать
Корона мошиаха уже была показана Трампу
Могиах это тот кто будет править миром где исчезнут границы государств
Корона мошиаха уже была показана Трампу
Крапипопка
• вчера в 20:40
Ответ дляПродавчиня кіз
Чому моя логіка дебільна, можна поцікавитися? І хто вам дав право хамити незнайомій людині?
Продавчиня кіз• вчера в 20:43
Ответ длямесяцкие
Це що я особисто їх відправляю?? Мені мобілізація не подобається, тим паче насильницька, і тим паче що очевидно що мобілізують виключно бідних, а в багатих мразот все в шоколаді і війни немає. В багатих навпаки ще й прибутки ростуть (не плутати реально багатих зі сраним середнім класом, які по суті бідні, але трохи комфортніше себе почувають ніж інші бідні і вже носа задерли).
Продавчиня кіз• вчера в 20:46
Ответ дляКрапипопка
Тому що якщо вибірково звертати увагу на лише слово ’громадяни’, то і дітей можна так само мобілізувати, мовляв ’яка різниця, вони теж громадяни, хай зразу повзуть захищати батьківщину’. Перепрошую якщо образила, але якщо вам це треба ще й два рази пояснювати, ’у вас дебільна логіка’ це таки констатація факту, а не образа.
месяцкие• вчера в 20:48
Ответ дляПродавчиня кіз
Ну раз все молчат, значит устраивает? Вот так и с женской будет)
Продавчиня кіз• вчера в 20:53
Ответ длямесяцкие
Хто де ’мовчить’??? Чоловіки і їх дружини по всьому інтернету виють всі 4 з гаком років. Навіть діти малі й ті на машини з тцк вже кидаються з камінням і палками, кричать і знімають їх на камери. В людей є реакція, тцк ненавидять. З жіночою - можете піти на три букви і ще далі.
месяцкие• вчера в 21:01
Ответ дляПродавчиня кіз
А при чем тут ТЦК? Кто законы пишет? Где картонки по типу отменить мобилизацию? Нет? А почему?
То, что за деньги малой кидает камни это не от большого ума, а то, что кто-то там кричит когда его лично коснулось, никак не исправит уже ситуации.
В 22 и 23 тут нельзя было и слова против войны сказать, сразу во врага записывали, а как дошло до вас лично, так уже не молчите?)
Никто и никуда не пойдет, влепят штрафы и пойдут женщины сами)))
Продавчиня кіз• вчера в 21:08
Ответ длямесяцкие
Картонкі виходять лише за гроші. Вони практично ніколи не виходять за те, що реально хвилює більшість людей.
Каміння і палиці кидають різні діти масово, а не один малий з відео, яке постили на цьому форумі. Ви явно не місцева, якщо не знаєте. Звісно це не в Києві, а те що не в Києві нікого не хвилює. Ніхто їм не платить. А в Києві дітям звісно плювати - тут татусів вдома багато, то діти ще не відчули.
В 2022-23 було більше добровольців ніж могли прийняти. А на зараз уже повбивали одних, відбили бажання в інших, і ще їм мало. Нікуди жінки не підуть. Піде влада на йух.
месяцкие• вчера в 21:17
Ответ дляПродавчиня кіз
В Киеве точно так же воюют как и из других городов, если не брать элиту. Но да, тут принято детей воспитывать и объяснять нормы поведения в обществе, а ещё, вот прям сильно не принято быть ухилесом (сленг в детском коллективе), потому как когда одного папа там 4 года, то и второго может сходить.
Платят и постоянно набирают в ТГ таких.
Никуда власть не пойдет, потому как вы верно написали, никто не выйдет против, а значит все будет так как надо власти.
Платят и постоянно набирают в ТГ таких.
Продавчиня кіз• вчера в 21:37
Ответ длямесяцкие
Платят и постоянно набирают в ТГ таких.
Що, що тут прийнято???
Норми поведінки в суспільстві??? Ви тих скажених дітей наживо бачили чи це виключно ваші фантазії що ніби оті що в столиці все має бути краще? Найневихованіші, найгаласливіші, найнахабніші діти в Києві. Я тут живу. Кожен день мінімум 5-6 годин диких криків, в то і всі 18 годин. Навіть зараз - вже 9 вечора, вони ще бігають на вулиці і кричать на всю. Перед цим була тривога, вони все одно бігали і кричали, довбали свої пластмасові іграшки об доріжки навколо як купка психів. На зауваження не реагують або сперечаються. Навіть в кіно піти не можна, бо і там знайдеться ’взірець виховання’. Те, що вони за марафоном повторюють, ще зовсім не означає що їх татусі реально служать (десь окрім поліції і тцк) чи хочуть служити. Багато хто з батьком постійно гуляє і батько йому дозволяє все.
Все вже йде так гарно, що людей доводиться ловити на вулиці, в таксі чи в громадському транспорті. В в 2022 було багато добровольців.
Норми поведінки в суспільстві??? Ви тих скажених дітей наживо бачили чи це виключно ваші фантазії що ніби оті що в столиці все має бути краще? Найневихованіші, найгаласливіші, найнахабніші діти в Києві. Я тут живу. Кожен день мінімум 5-6 годин диких криків, в то і всі 18 годин. Навіть зараз - вже 9 вечора, вони ще бігають на вулиці і кричать на всю. Перед цим була тривога, вони все одно бігали і кричали, довбали свої пластмасові іграшки об доріжки навколо як купка психів. На зауваження не реагують або сперечаються. Навіть в кіно піти не можна, бо і там знайдеться ’взірець виховання’. Те, що вони за марафоном повторюють, ще зовсім не означає що їх татусі реально служать (десь окрім поліції і тцк) чи хочуть служити. Багато хто з батьком постійно гуляє і батько йому дозволяє все. Все вже йде так гарно, що людей доводиться ловити на вулиці, в таксі чи в громадському транспорті. В в 2022 було багато добровольців.
месяцкие• вчера в 21:49
Ответ дляПродавчиня кіз
Що, що тут прийнято???
Вы реально сравниваете бросание камней в военных и детские безобидные игры? Когда это игра начала считаться отсутствием воспитания?
Я в курсе как оно есть, по тем же детским коллективам. Чем служба в ТЦК и полиции вам не угодила?
Было, но они закончились, так бывает.
Продавчиня кіз• 2 часа назад
А що воєнні (які чогось не воюють, а ловлять кого б відправити замість себе) якісь святі? Якщо вони влаштовують насилля посеред вулиці, бьють, штовхають, хамлять, душать і т.д., а діти це все бачать, то з якого це дива в нормальної людини чи дитини їх поведінка не викличе відразу?? Закидування камінням тцк це праведний гнів, бо тцк поводять себе не по-людськи і несправедливо.
А от зчиняти галас в громадських місцях, а особливо тих місцях які дотичні до житла, тобто їх поведінка зачіпає інших людей і заважає, не давати спокою всім навколо - це конкретно погане виховання.
Тцк вже багато разів відмітились насиллям над людьми. А поліція часто стоїть поруч і закриває очі на насилля. Хоча вам це вже пояснювали, а ви знову робите здивовані очі.
Я підозрюю що вони просто передумали і втекли або ховаються, особливо через велику кількість злочинів в армії. Одна тільки Скеля що з людьми робила, і це ’свої’! Якщо ’закончілісь’, то найміть іноземців або закінчуйте війну, так теж буває.
Ответ дляУсатая полосатая
Вы правы. И почву готовят в том числе и такими темами.