Само_достаточная• Изменено сегодня в 00:06

Я знову з своєю тривожністтю. Обіцяю останній раз

Значить , гостював в нас мій син(20 років). ПоІхав до дому. Щасливо добрався вчора вечером, ранком після обстрілу відзвонився що все добре,

з моїм чоловіком вони домовлялися, що той фінансує покупку якогось крутого планшета , має купити у якогось друга його друга (35 тис), ще в обід син сказав, що виїзжає в Київ за ним , зустрінуться на КПІ ( ми в передмісті), :’тато гроші переказав мені’. Після цього якась тиша. Не бере телефон весь вечір. От тепер тривожуся. Білетів на жд немає, якщо треба їхати , то нічним автобусом завтра вечером ( вдень я маю справи по місцю).
Чи не Їхати? Дивне таке мовчання, вже б похвалився покупкою. А така тиша. Дзвонила раз 5 за день, не відповідає.. І в вайбері його немає.
Хвилююся. Завтра вдень, мабуть, буду дзвонити сусіду, щоб до нього сходив ...
Мені здається, що не вийшло купити, чи мого сина кинули на гроші...може ще якась фігня...щось пішло не так.

Де ця тривожність береться...
автор Само_достаточная • сегодня в 00:44
Ответ дляМеряю от 0
Желаю чтобы все обошлось
Из моего опыта мог просто просрать деньги, долг и т.д. Бывает. Но деньги то такое не самое главное.
Приймаю. Дякую.

Фантазерша• сегодня в 00:47
Ответ дляСамо_достаточная
Завтра буду знати. Він в мене досить самостійний, розпулювати вміє свої ситуації. З 9го класу живе в гуртожитку ( зараз буде 2й курс бакалавра).
дрыхнет ваш бакалавр. Но если вам так тревожно, то договоритесь что поставите на телефон ему чтобы показывало геолокацию вам. Или маячок gps :)
Фантазерша• сегодня в 00:54
Помолитесь, успокойтесь, наобщались и спят.
Но я бы наверное тоже переживала. Все ж таки парень молодой очень. Надо вам с ним какие то правила разработать. Пусть вам хоть ’ок’ присылает по вечерам. А то вы с ума скоро сойдете так жить.
автор Само_достаточная • сегодня в 00:55
Ответ дляФантазерша
Спитаю. Цікава ідея
автор Само_достаточная • сегодня в 00:56
Ответ дляФантазерша
Правила для таких самостійних...буду казати. Він і розуміє все, але буває от так як зараз.
Тепличная• сегодня в 01:05
Ответ дляСамо_достаточная
О! Глянула, в мене ще ж номер одної сусідки, завтра ранком Їй наберу!
Вас соседи проклянут, если Вы за каждым пуком им наяривать будете и заставлять своего бубочку искать. А он в это время имеет вас всех в виду, деньги взял и трубку не берет, засранец. Пусть отец завтра позвонит и навтыкает хорошенечко, иначе будете за 700 км постоянно ездить, а он также на вас болт класть.
Дама с заначкой• сегодня в 01:12
співчуваю. діти різного віку завжди тривога.

відпишіться що все добре.
автор Само_достаточная • сегодня в 01:15
Ответ дляТепличная
Тому я по дрібницям не дзвоню сусідам.. Скажу чоловіку, щоб поговорив з ним.
Госпожа Белладонна• 2 часа назад
Ответ дляСамо_достаточная
це не дрібниці. я б вже всіх на ноги поставила- дитина пропала!

ИМХОля• 2 часа назад
Ответ дляСамо_достаточная
У вас на домашньому ноуті немає ніде його аккаунту в Гугл, який він використовує в телефоні? Я так мого підлітка можу глянути, де він ходить, через Где мой телефон