ЦібаФу• сегодня в 00:42

Підліток агресія

Добрий вечір
Поділіться своїм досвідом , що робити якщо підліток в еміграції вже зовсім злетів з катушок , бʼє матір , бо не даю комп чи інтернет, бо може сидіти до ранку і заважає навіть спати вночі ( я вже не знаю що робити, невже їхати додому під обстріли страшні(( йому 17! І не розуміє,що там дома, як там страшно, побив мене страшно вчора.. я вся в синцях не знаю що робити, я у відчаї (((
Батько його йому все одно він в Україні .
З бісиками• сегодня в 00:43
Боже, це жахливо. Він психічно здоровий?

Инфотуфелька• сегодня в 00:43
Психопат растёт.
То ли ещё будет...
БеллаДонна• сегодня в 00:44
А что, в Украине он станет ласковым и покладистым?
Гжегож Бженчишчикевич• сегодня в 00:51
Це все ігри таке роблять. ..
фрау Гітта• сегодня в 00:53
Ужас.
Не знаю что и сказать.
автор ЦібаФу • сегодня в 00:59
Чесно, вже нема сил тут самій бути з ним.
автор ЦібаФу • сегодня в 01:00
Ответ дляБеллаДонна
Буде жити в батька
З мене досить
Просто жаль зараз такі складні часи
Тантрический кекс• сегодня в 01:01
Сдайте его в опеку. И забудьте
Попихтю та й годі• сегодня в 01:03
Ответ дляЦібаФу
Обратиться в юнегдамт и полицию. Комп забрать, пусть посидит в интернате, правда это за Ваш счет будет, потом счет выставят.
Но может его это малёхо охладит

Играю_на_кларнете• сегодня в 01:05
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Це все ігри таке роблять. ..
Всегда были такие подростки и люди,даже когда телевизоров не было
Болтушка Му• сегодня в 01:05
Ответ дляЦібаФу
Буде жити в батька
З мене досить
Просто жаль зараз такі складні часи
Відправляйте його додому.
Вот Она Я• сегодня в 01:10
Тю так отправьте в Украину да и всё, о чем тут даже думать?
Тупо посадите на поезди пусть, самой ехать вообще необязательно
Мне честно даже было бы неинтересно, добрался не добрался - у него есть батя, пусть думает он
А я живу свою жизнь, всё 😏
Тарабарщина• сегодня в 01:13
Какой кошмар!
Отправляйте его к отцу жить, а сами оставайтесь. Вам нужно прервать с ним отношения по крайней мере сейчас. Там дальше время покажет.
Успокойся_Успокойся• сегодня в 01:14
Ответ дляЦібаФу
Какая страна?

Вообще надо вызывать полицию, ребенка жаль, но может же и убить
мегамоСГ• сегодня в 01:16
К отцу отправить
мегамоСГ• сегодня в 01:16
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Це все ігри таке роблять. ..
Я в детстве играла в игры, у меня комп с 8 лет. Никого не била, родителей уважаю
автор ЦібаФу • 2 часа назад
Ответ дляТантрический кекс
Сдайте его в опеку. И забудьте
Это как
автор ЦібаФу • 2 часа назад
Ответ дляВот Она Я
А я живу свою жизнь, всё 😏
Так как его туда затолкать (
Не хочет ни в какую говорит , пойдет на меня напишет , что я его отправляю на войну (((
Угрожает что попало мелет. Надо отправлять не могу уже🥲
ИзЮмрудная• 2 часа назад
Ответ дляЦібаФу
Папе верните
Или по месту обратитесь в соцслужбу

ИзЮмрудная• 2 часа назад
Ответ дляЦібаФу
Так как его туда затолкать (
Пусть пишет куда хочет,пойдет в местный интернат
Одна_на_всей_планете• 2 часа назад
Співчуваю. А коли це почалося? Яким був раніше? Як навчається нині? Які плани далі щодо навчання, роботи? Агресивний лише з вами? Як поводить в школі, в колективі з іншими дітьми?
Одна_на_всей_планете• 2 часа назад
Автор, тут треба комплексний підхід. Адже неясно, що відбувається та як часто. Він вас регулярно бʼє чи один раз з ним така істерика сталася, що схопився за вас? Скільки часу він в гаджетах та чому ви вирішили забирати гаджети? Чи є в нього живе спілкування? Він більший за вас? 17 років це наче вже і перехідний вік повинен минути. Якщо бʼє, це погано. Тут би пораду фахівця. Ви не пробували якогось психолога он-лайн для початку, щоб ви сходили на сеанс, описали ситуацію. Якщо за вагою та силою він вас більший, то може варто подумати про вашу безпеку?
Тантрический кекс• 2 часа назад
Ответ дляЦібаФу
Это как
В опеку обратитесь. Сдайте в интернат. Там будет сидеть тише воды ниже травы
Цикавенная• 2 часа назад
Кончене, я б не спілкувалась.
Дякую_аж_підскакую• 2 часа назад
Коли підліток застосовує фізичне насильство до матері — це критична ситуація, яка потребує негайних і жорстких дій. Поведінку, яка переходить кримінальну та моральну межу, не можна виправдовувати кризою підліткового віку чи емоціями

Першочергові кроки для вашої безпеки
Не відповідайте силою на силу: Фізична відсіч з боку матері може лише посилити агресію підлітка або призвести до серйозних травм.
Забезпечте собі безпеку: Негайно вийдіть з кімнати чи квартири, закрийтеся в іншому приміщенні або підіть до сусідів.
Залучіть допомогу третьої сторони: Викликайте поліцію (102), залучіть родичів-чоловіків або друзів, яких син боїться чи поважає.
У 17 років хлопець має розуміти, що за насильство наступає реальна правова та соціальна відповідальність.
Не повертайте гаджет задля заспокоєння: Якщо ви віддасте телефон чи комп´ютер після удару, підліток отримає чіткий сигнал: ’Насильство працює, через силу я отримую те, що хочу’
.Як діяти після того, як гостра фаза минула
Зніміть побої та зафіксуйте факт: Навіть якщо немає синяків, звернення до медиків та поліції є законним інструментом впливу. У 17 років особа вже несе кримінальну відповідальність за завдання тілесних ушкоджень.
Твоя космішна• 58 минут назад
Если вкрай достал, сходите в местную полицию, заявите про угрозы, синяки покажите.
ЯблокоРаздора• 44 минуты назад
Я не знаю за Європу, але в США батьки викликають поліцію і швидку або самі визвуть у невідкладну швидку допомогу. Там після консультації зкоригують у псих відділення , воно є різних типів, і там людина/дитина проходить терапію, а додому також таблетки випишуть. Думаю в Європі так само повинно бути