Доброго дня,порадниці.Постало питання знайти житло у Львові в районі вулиці Снопківська,але не за всі гроші світу. Син вступив сюди в коледж, я переїзжаю разом з ним,тож потрібна 1-но чи 2-о кімнатна квартира для довгострокової оренди.Можливо хтось з вас знає надійне агенство чи має знайомих,які здають в тих краях житло,була би вам дуже вдячна за допомогу.
З родзинкою• 24 августа в 10:21
А рієлтор чи сайти з оренди житла вам не підходять?)
Там ви точно знайдете житло швидше ніж тут.
По темі: краще 2кімнати, бо хлопцю в такому віці важливий свій простір.
Да і вам теж
Сердючка• 24 августа в 10:22
Олх, дом ріа. Шукайте. Але дешево не буде. В нас більш менш безпечне місто. За це треба платити
Сайти з оренди житла звісно переглядаю,але хотіла ще і силу порадниці підключити,так сказати спробувати всі доступні способи.
Луковая• 24 августа в 10:26
Ответ дляЗ родзинкою
Да і вам теж
Мама переїхала спецом за синой, який особистий простір?
Кринжова баба• 24 августа в 10:27
А мені на Мальдіви потрітно не за всі гроші світу .
Постало питання дуже важливе
З родзинкою• 24 августа в 10:28
Ответ дляЮлия Крамарева
А з якого міста ви переїжджаєте?
Незнакомлюся• 24 августа в 10:29
Ответ дляКринжова баба
Постало питання дуже важливе
Ни квартиры во Львове, ни Мальдивы всех денег мира не стоят. Так что и ваше желание, и автора легко реализовать.
Автор может купить шикарную квартиру, а не просто в аренду, а вы вообще можете переехать на Мальдивы жить. И это все не будет стоить всех денег мира
Ответ дляЗ родзинкою
А з якого міста ви переїжджаєте?
Богуслав,Київська область.
Мальчижка• 24 августа в 10:37
Ответ дляЛуковая
А вам какая разница? Если маму ничего не держит в ее городе, если ее город более опасный, чем Львов, то почему бы и не переехать? 1 курс колледжа - это, как правило, всего 15 лет. Во Львове очень сложно с общежитиями, а самому жить на съеме - рано в 15
ЖующаЯКонфету• 24 августа в 10:48
Ответ дляМальчижка
посыл той девушки которой вы отвечаете - имеет место быть.
Мы ж не первый год на земле живем))
А там время покажет что к чему.
Мы ж не первый год на земле живем))
А там время покажет что к чему.
Ответ дляМальчижка
Місто безпечне у нас,але відпустити самого не можу після 9 класу.
Мене тут теж нічого не тримає,роботу на 15000 думаю можу знайти і у Львові.
Соня-сонятко• 24 августа в 11:08
Ответ дляЮлия Крамарева
Двокімнатну квартиру орендувати, напевно, буде коштувати більше, ніж 15000 чи близько того.
Ответ дляСоня-сонятко
Дорога оренда,так,саме в тому районі де мені треба,то дорого.
Може ще буду ходити питати по дворам запитувати.
Альфред Шнитке• 24 августа в 11:42
Ответ дляЮлия Крамарева
А за оренду Ви з чого будете платити? Ціни там зараз ого-го((
Ответ дляАльфред Шнитке
Чоловік сказав,що дасть гроші на перші місяці, а далі буде видно,сама щось буду заробляти сподіваюсь також.
Заздрість то погано• 24 августа в 12:31
Шукайте краще район Сихів, чудова транспортна розв´язка з Снопківською, пару зупинок трамваю., який ходить ст абільно.
Кринжова баба• 24 августа в 12:42
Ответ дляНезнакомлюся
Спасибо за слушный совет , но кто зарабатывать деньги будет ? Ех , кабы да кабы
Ответ дляЗаздрість то погано
Дякую за підказку,подивлюся цей район.